• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
@terezapetrova je to kráva, bohužel se to nedá říct jinak... už tolik hlídání odpískala na poslední chvíli... :frowning2: :angry: že jsem něco takového nečekala... no tak vyřeším to tak že si prodloužím mateřskou a budu doma místo 3 4 roky... holt zadarmo... :unamused:
2. črc 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat dekuju začátek přirozeného porodu jsem jeste nezažila tak jsem zvědavá :slight_smile: tedy zažila jen tak, ze se to rozjelo az v porodce
2. črc 2015 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla dekuju Peto :slight_smile:
2. črc 2015 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 jj takhle jsem to mela v práci domluvene ja a vlastně jeste porad mam :slight_smile:
2. črc 2015 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 vpohooo,naprosto chápu :grinning: no zvykla,ono nemáš moc prostor si nezvyknout :grinning: ale je to zvláštní,pořád si připadám že to není možný a to bude mít už v neděli měsíc :confused: zatím se vše točí kolem něj,na nic víc není moc času :slight_smile:
takže ještě nejste rozhodnutí pro dr jo?já už bych tam byla dávno,obdivuju vaši trpělivost a stále mooc držím pěsti :wink:
@bublinka74 ahoooj ztracená naše matko :sweat_smile: super že už ses dala dopořádku a máš i víc času.tak ty budeš zachvilku babičkou,to si užiješ,mamka i tchýně mi říkali ted že je to pro ně ještě dvojnásobnější radost a euforie a láska než u vlastních dětí,že to je opět nepopsatelný dokud nezažiješ :dizzy_face: a třeba do té doby už budeš mít strejdu,nebo tetu v bříšku :sweat_smile:
každopádně tě obdivuju že do toho chceš jít po páté,mě jeden zážitek stačil až až :grinning:
3. črc 2015 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
pokračování při dalším kojení holky :grinning:
3. črc 2015 v 05:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova takže jsi měla 3 roky RD a pak jsi žádala o 4roky? jak si to udělala co na to potřebuju?
3. črc 2015 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove už měsíc ? to není možné, to letí.K Dr. jednou chci, pak ne.Teď bude mít dovču a já jsem opět v práci, takže tento měsíc je vyřešeno.Pak uvidím.Zase si říkám že 1,5 roku není tak dlouho, ale také mi není 20, takže proto.Necháme to a uvidíme po prázdninách.Jak zvládáte vedra ? Jak malej spinká ? Co tatínek ?
3. črc 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak podle krve a toho že jsem od rána začala silněji krvácet, to dnes odešlo. HCG kleslo a tím pádem se o mimoděložní díky bohu nejednalo, takže až dokrvácím a přijde další MS jdeme na to.
3. črc 2015 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi ále žádný přestávám věřit,neboj já jsem si jistá že všechny tu brzo budete mít miminka,v této skupince už vás zbývá opravdu jen pár a to by bylo aby to nebylo :wink:
@bjoucik.15 děkuju a tobě držím dál pěsti,určitě je to za dveřma už :wink:
@chilli009 koči ted to čtu,to je mi moc líto :frowning2:
vím že to není moc pozitivní,ale je fajn že víš že to jde a ted je to pohnojený a podaří se coby dup :wink: i mě se to stalo a už mám Lukyho,drž se!!! :dizzy_face:
3. črc 2015 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 už měsíc,neskutečný co? :fearful: zachvilku mu půjdem na svatbu :grinning:
prázdniny utečou jako voda a pak bych k tomu dr fakt šla,se to aspon pohne někam :wink:
vedra na prd kor když mi malej spí jen venku :unamused: dopo jsme venku tak do 12,pak vyrážíme kolem 4 do 7,8.my máme v bytě totální saunu takže nemáme moc kam utýct :angry: jinak spinkání přes den doma vůbec,jen trochu v kočárku,ale v noci zas spinká celkem pěkně,vstáváme většinou jen 2x,takže holt něco za něco,ještě jsem od porodu nevařila bo není kdy :sweat_smile:
a tatínek?totálka :grinning: on je z něj úplně hotovej a když to vidím tak ho miluju milionkrát tolik :dizzy_face:
3. črc 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove to Ti i závidím, také už bych těla koukat na moje miláčky.Ale brzy se dočkám.Vždyť už snad mám vybráno .Je hrozný vedro, v práci frčí klimoška, tak se to dá.Zítra těhotná kamarádka přinese melouna, tak se těšíme.Doktora asi necháme po, asi už opravdu.Teď jsem si objednala kontryhel .Myslíš že se může začít pít i později než první den ovu ?
3. črc 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 tak se mi to líbí,správnej přístup :slight_smile: kontryhel se pije od prvního dne ms právě do ovu,cca do půlky cyklu,pak už nee,tak pozor
3. črc 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 ja mela RD - peníze s uradem domluvene na dva roky, v praci na 3 roky klasika, takze uz po uplynuti 2 let my myslim z uradu prislo ukonceni rodicovske, s tim jsem byla na pojistovne kde si me jen prehodili do jiné kolonky, zdravotni za me platili dal muze to tak byt tusim az do 7mi let veku dítěte a socialni není povinne a ja mohla byt doma. Podmínkou je, ze Vojta snad mohl byt jen na 4 hodiny denne v peci nekoho jiného nez v moji /statni i soukr ms a tak/ ale pry je to na dobre vuli rodicu, pry na to kontroly nejsou mi rekli primo ve vzp. Takze jsem to mela poresene na uradech, byla dal doma "zadarmo" a asi když bylo Vojtovi 2,5 roku jsem v praci požádala zdali bych mohla nastoupit ne po V. tretich ale az ctvrtych narozkach, z duvodu V. opozdeneho vývoje neprijeti do statni ms atd. A taky jsem se modlila abych aspoň v prubehu toho 4teho roku doma znovu otěhotněla jak jsem chtěla a navázala tak pokud možno s další mateřskou. Coz se podarilo a v praci to vzali v pohode. Takze tak, první mateřskou na dalsi dite budu mit az cca dalsi tyden takze jsem vlastne skoro 2 roky doma zadaco :fearful: ale tak ja si extra stěžovat nemuzu a taky jsem si první 2 roky davala porad peníze stranou. Jestli chces zadat v praci tak byt Tebou udelam to co nejdříve i bych rekla, ze je to vic fer vuci zamestnavateli jestli si chces místo u nej drzet. Rozhodnuti zda Ti vyhovi je ciste na jeho vuli a moznostech. Drzim palce..
4. črc 2015 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove a jo, to neva, tak třeba příště :wink:
4. črc 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova děkuji za info... no požádat chci, ale místo mi držet nemusí... nemůžu vykonávat tuhle práci s dítětem, tam je zapotřebí flexibilita a přesčasy, aby sis vůbec něco vydělala :unamused: před tím než jsem otěhotněla jsem jezdila po půlnoci domů, nejdřív jsem byla doma ve 21 až 22hod a nejdéle v půl 2 ráno.. to prostě nejde :frowning2: takže mi místo držet nemusí, ale bylo by fajn na ně ještě mít další mateřskou :sunglasses: Jen není jisté že mi dovolí abych si vzala neplacené volno ještě na jeden rok :frowning2:
4. črc 2015 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 jj ja myslim, ze drzi místo, které jsi mela mozna jen po dobu materske :unamused: to chápu, ze s touhle prac dobou by to neslo, prosimte to jsi zacinala od kolika h od rana,? to je hruz, to jsem prave psala, ze to zalezi jen na rozhodnuti zamestnavatele a tak za zeptani nic nedas a aspoň budes vedet na cem jsi. Ja taky tehdy myslela, ze to nebudu muset resit ale protože se nam nedarilo otěhotnět a cas letel nemela jsem moc jinou moznost nez to zkusit.
4. črc 2015 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove kočko děkuji, doufám, že se nám brzy zadaří a bude vše ok. Co kočárek ? spokojenost ?
5. črc 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova no měla jsem směny.. týden od rána od 7 do 14h, pak od 9 do 16, pak od 12 do 23.... víkendy byly 16tky ikdyž měly být 12tky, ale nikdy jsem tam nebyla jen 12 h....
6. črc 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase Vas jdu na chvilku pozdravit, nejak neni moc casu, jak porad neco pacham v praci, takze nemam ani cas chodit na konika. Ale ctu tady vesele zpravicky i ty spatne. Chilli to je mi lito, drz se, brzy se zadari, neli hned dalsi mesic :slight_smile: preju ti to.
A vidim, ze zbytku se nejak dle moznosti dari, at uz se stehovanim, vid mamino Bublinko.
Myslim na vas vsechny, abych si tady uz konecne pres leto precetla, kolik z vas je tehuli...
Tak vam drzim palce.

Ja uz jsem na tom ok, konecne mi nebyva tak zle, zvracim minimalne, takze postupne resime vybavu, ale jde mi z toho hlava kolem, radsi neresit. A hadky o kocar, ktery jo a ktery ne me uz ubijeji. Koupila jsem si denicek pro tehule, tak si tam prepisu vse co jsem doted psala na kusy papiru, snad mi to bude stacit :slight_smile: Jinak kontrola a prcek v poradku, mame cca 15cm, 23.7. mě ceka UTZ v II.trimestru, tak se tesime.
No a pak to asi pomalu utece a mame konec listopadu. Ale uz se moc tesime.

Tak se tu vsechny opatrujte, posilam pac a pusu vsem :slight_smile:
7. črc 2015 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@chilli009 ted už bude vše ok,určitě :wink:
vidíš,ti dlužím to foto,brzo napravím :sweat_smile: s kočárkem jsme oba hrozně spokojení,neměnila bych a už fakt vidím ten rozdíl finanční s jinýma kočárama a stojí to za to :wink:
@martinalinda ahooj,tééda to letí,už 20tt :confused: zachvilku tu máme další přírůstek a já tipuju holčičku :wink:
být tebou pomalu se vyprdnu na práci a užívám poslední chvilky sama a ve dvou,já bych na těhotenství doma vůbec nic nezměnila :wink:
9. črc 2015 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jj leti to jak voda. No s tou praci je to horsi, delam v rodinne firme a v techto pripadech, kdo vi, se pracuje pomalu do porodu. Nezvladli by to beze me. Musim vsak zacit pomalu zaucovat asi mamku :slight_smile: ale na materskou chci jit nejpozdeji 1,5 mesice pred terminem. Jinak to uz nedam. I ted jsem utahana, hned bych spala a odpocivala. Ale to bohuzel nejde :( stacily mi 2 dny doma a uz jsem nevedela co roupama :slight_smile: a co ty a maly? Jak se ma k svetu?
Jo holcicku tipujes, par znamych taky, ale zatim prevazuje zas ten pindour :slight_smile: uvidime po porodu, co to bude.
Hned dam vedet :slight_smile:
9. črc 2015 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Achooj holky....pořád samý pinďouři :D to je hustý a u nás bude asi zase pinďour vnouček ..noo hustý se té ¨holky fakt nedočkám asi :D ...všem držím moooc palečky ať jste v pohodě,zdraví,usměvavý a a't Vám mrňousci dělají jen a jen radost ,užívejte si to ..já se na to mooc těším ...budu hrozná bába :grinning: :grinning:
9. črc 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kočky, kdo mě máte v přátelích a zajímá Vás co se u mě dělo posledních pár týdnu jukněte na můj profil nechci to psát sem na veřejnou diskuzi. Z profilu to pak taky smáznu. Mějte se všechny moc fajn a hlavně buďte zdravééééé .
11. črc 2015 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 jestli jsem četla to co myslim, ze jsi myslela tak preju uz jen štěstí a žádné další zdravotní komplikace, drz se..
12. črc 2015 v 00:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chilli009 acjh jo holka,to mě fakt mrzí :frowning2: důležitý je žes dala na instinkt a dobře to dopadlo!ted se opatruj,popíjej kontryhel a brzo bude tělo ok a mimi vpořádku na cestě :dizzy_face:
12. črc 2015 ve 04:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinalinda další kluk?třeba ne,to je to obrovský kouzlo nevědění :slight_smile:
to chápu s tou rodinnou firmou,ale škoda,pak už si pohody sama se sebou nikdy neužiješ :grinning:
Malej super,dělujem za optání,rostem jako z vody,máme 5 týdnů a 4640g a tipuju 60cm,to uvidíme na šestitýdenní kontrole :slight_smile:
@bublinka74 gratuluju k pindovi bábo :grinning: ta holčička čeká totiž na tebe víš :sweat_smile:
@terezapetrova vidím že prckovi se taky nechce :slight_smile: jak zvládlas ty horka? :confounded: a jak je?
@marketat jak vy válčíte? :slight_smile:
12. črc 2015 ve 04:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove njn čekáme, čekáme , zvládám jakž takz s tim, ze ale skoro nic neudělám, potřebovala bych s Vojtou cvičit treba jen logopedii a porad to nějak odsouvám :astonished: co Lukasek nespí uz malinko přes den v postýlce, co Tyy? Doufám, ze si to užívas a zažívas s mamimkovskou roli hlavně pozitiva :slight_smile:
12. črc 2015 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove
@terezapetrova
Holky, moc děkuji, snad bude už jen dobře a vše zlé jsem si už vybrala.
12. črc 2015 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chilli009 věřím tomu, ted uz jen to dobre a basta :slight_smile:
12. črc 2015 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek