Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
12. črc 2015

@chilli009 Kočko, teď to čtu - moc mě mrzí, co se stalo.. Teď už bude jen lépe, uvidíš, MUSÍ!! Z celého srdce Ti to přeju! Dej se do pořádku, opatruj se a věř stejně jako věřím já, že příště už to dojde do toho šťastného konce!

loilla
12. črc 2015

@martinalinda Ahojky, je neuvěřitelné, jak to utíká!!! Jsem ráda, že je u Vás vše v pořádku a že se mrňátku daří! 🙂 Opatruj Vás!

majkylove
autor
12. črc 2015

@terezapetrova to vyčkávání jr nejhorší,pořád na tebe myslím a už se nemůžu dočkat štastné zprávy 😵
Luly dobrý a to víš že si role užívám,je to fakt krása 😅 jinak spinká dle situace,ale pořídili jsme mu houpačku a tam 15,20 minut vydrží sám,jak ho to přestane bavit šoupnu ho do postýlky pod kolotoč a to už ho taky na nějakou dobu zabaví,takže dnes se chystám i vařit,snad to klapne 😅
@chilli009 určitě už sis vše špatný vybrala,o tom nepochybuju 😉

marketat
14. črc 2015

@chilli009 Drž se. Teď už bude jen dobře a brzo to určitě vyjde.

bublinka74
14. črc 2015

Achoooj holky ....tak jsem to ještě nedostala 🙂 tedy teprve den 🙂 ,ale já vůbec nevím jak to počítat ..poslední ms byla 17.6 ,mívala jsem to po 25 dnech ---je mi na blinkání :D ,tak to budou hormony a nebo se zadařilo po operaci druhý cyklus ....že by babi a mami v jednom :D no uvidíme :D to by byla sranda buchty :D

bublinka74
14. črc 2015

Nebojte holky čtu Vás po taji :D ale už pracuji a ještě doděláváme byt tak nějak pořád nestíhám 😀 ,ty Vaši rarášci rostou tedy 😀 jen ať Vás moc nezlobí 😉

ema373737
15. črc 2015

@bublinka74 Ahojky tak snad už se vám zdařilo. .Jinak počítá se to od začátku ms do 25, podle vašeho cyklu. My se snažíme už skoro rok 😔 . 2 týdny zpátky jsem byla na vzorek z čipku ☹ , ale bolest hrozna. A opět jsem dostala na 3 měsíce utrogestan. Je tady někdo kdo má nepravidelnou ms a pomohlo? Děkuji za odpověď

bublinka74
15. črc 2015

@ema373737 ahojky,děkuji já vím tak nějak nooo jen tomu nevěřím ...máme za sebou už skoro dva roky snažení a já mám za sebou dvě větší operace víš ...zjistili i endometriózu,cysty a při poslední mi vzali celou levou stranu,tak uvidíme,ale jsem skorem 3 měsíc po operaci tak třeba se zadařilo,uvidíme a to jsem obětovala gel za 3500,-Kč který mi při operaci vložili na zbylé gynekologické orgány ---kyselinu hydraul...tzv.Hyalobarirer gel ..omlazující a zabra¨nující zánětům,srůstům,cystám atd... tak uvidíme jestli se vyplatilo obětovat 🙂

majkylove
autor
16. črc 2015

@terezapetrova kočko jak to vypadá?myslím na tebe 😉
@bublinka74 kurnik že by? 😵 kdy se bude testit? 😅

terezapetrova
16. črc 2015

@majkylove myjkycku to jsi zlata, no furt nic no, dle nekterych doktoru v porodnici budu zítra zacinat 42. tyden a pokud do pondělního rana neporodim spontane, mam v po rano KO s rozhodnutim o vyvolani ci sekci.Hele me uz je to jedno hlavne uz aby to bylo, zacina to byt na dve věci a ještě znova vedra nebo co.. grrr, jen se bojim aby Matej nebyl moc velkej nakonec když prenasim 🙂 to je supr, ze se malej trochu zabavi přes den, taky uz mas doma velkého chlapaka 😀

bublinka74
17. črc 2015

@majkylove ahoj kočko,včera jsem byla u doktora 🙂 ...kontroloval ..pravý vaječník je boží prý,děloha o.k ....prý zatím nic nenasvědčuje že bych to měla dostat 🙂 uvidíme mám za týden udělat test 🙂 ,před týdnem jsem měla malý růžový flíček jednou při utření pak nic 🙂 ,uvidíme :D jsem sama mooooc zvědavá holka ..to by byl zázrak 🙂 koukám malej rostě jako z vody ,za chvilku bude sedět a chodit ...utíká to pěkně tedy 🙂

bublinka74
17. črc 2015

@terezapetrova Terez držím všechny palečky ..... uvidíš dobře to dopadne vše 🙂 já rodila posledního syna v srpnu v těch vedrech ,ale oni tam mají většinou už klimatizace ....bude to o.k. ..koukej se ozvat kočko 🙂

terezapetrova
17. črc 2015

@bublinka74 jsi zlata 🙂 jj porodní sály jsou urco klimatizovany, horší bude sestinedeli 🙂 urco se ozvu.. A Tebe treba to krátké zaspineni bylo uhnizdovani 🙂

loilla
17. črc 2015

@bublinka74 že by?! že by?! 🙂

bublinka74
18. črc 2015

@terezapetrova uvidíme kočko .) písnu a držím všechny palce i u nohou 🙂 !!!

bublinka74
18. črc 2015

@loilla uvidíme holka,co ty jak válčíš 🙂

terezapetrova
18. črc 2015

@bublinka74 jsi zlata, dik moc, začínám se obávat, ze jsem uplne zapomněla jak bolí kontrakce, trochu obavy nu ale tak uz si opakuju jako zaklínadlo, ze to zvládlo tolik jiných - vč me uz jednou, ze ted to proste dam taky! 🙂

ema373737
18. črc 2015

@bublinka74 Ahojky moc ti držím palečky.

karlos12
18. črc 2015

@bublinka74 Ahoj kočko, tak jsem koukla na diskuzi a moooc držím pěsti 🙂 Hlavně nás informuj.Už bys to měla prolomit, užila sis už dost.Takže tfuj, tfuj, tfuj 😉

karlos12
18. črc 2015

@terezapetrova malému se nechce ? Ani se mu nedivím.Také držím pěsti, ať jde vše hladce 🙂

marketat
19. črc 2015

@terezapetrova Tak držím pěsti, ať se dneska malý rozhoupe a jde ven sám 😉 Třeba mu pomůžou ty bouřky, co slibujou 😉

terezapetrova
19. črc 2015

@karlos12 njn lenoch asi po tátovi 😀 to vis oni jsou to deticky chytrý uz od prenatalu 🙂 dobre ví, ze v břiše je mu nejlíp, jídlo si veme kdykoliv se mu zachce, ma tam pohodlicko atak 🙂 dik moc za podporu..

terezapetrova
19. črc 2015

@marketat dik moc, i kdyz moc tomu nedávám ( ja uz čekám od 38+0) ze by moh 😀 a tak vlastne doufám, ze zitra ci pozítří uz budou chtít vyvolávat v porodce, bude akce az mi to nebude mily 😀 😀

majkylove
autor
19. črc 2015

@terezapetrova Terezko třeba se ještě do rána rozhoupe,zneužij manžela a bude 😀 Strašně moooc na tebe myslím a budu myslet!!!Těším se na radostnou zprávu,jůů já se tak těším na miminko 😵 když budeš chtít tak dej vědět i jak to vypadá 🙂 Myslím na Vás a držím pěsti at je to fofr akce!!! 😉

terezapetrova
19. črc 2015

@majkylove mysutko jsi zlata a strašně moc hodna 🙂 dik moc i za to srdce 🙂 ted se upinam k tomu, ze snad nejpozději do ut, Manza uz mi neřekne jinak nez hrošice, prekecam zitra DR at to kdyžtak vyvolá co nejdřív, ze uz se strašně těším na porod 😀 urcite dam vedet kočičko 🙂

karlos12
19. črc 2015

@terezapetrova no nemáš zač, hlavně aby se už ukázal.Aby teda viděl po kom je lenoch 😉

majkylove
autor
20. črc 2015

@terezapetrova jasan že max do úterý a já věřím že už dnes,nemůžu se dočkat 😵
těšíš na porod jo?tak to seš borka 😀 ale věřím že kor jako druhorodičce to půjde jako po másle 😉

majkylove
autor
20. črc 2015

@bublinka74 za týden jo? 😨 kdo to má vydržet 😅 určitě tam bude mimi,musí prostě 😉

terezapetrova
20. črc 2015

@karlos12 tak zatim nic lump 🙂

bublinka74
20. črc 2015

@majkylove nooo nač spěchat 🙂 ...je mi tedy super na blití pořád ,jinak nic zatím 🙂 ,uvidíme jestli to nebude zas nějaký přechod 😀