• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
@chilli009 noo meškám dnes cca 6 dnů,testuji v neděli ..je mi tedy až moc blivno jinak nic :wink:
23. črc 2015 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers ajoj kočko ...budu testovat v neděli když nic nedorazí ...je mi děsně blivno už 3 dny vadí mi všechny pachy snad ..voňavky ,jídla atd... jestli nebudu tak je to mega přechod :grinning: :grinning:
23. črc 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla nooo kočko děkuji uvidíme v neděli ....jůů to je teda řvout pěkný taky jsem měla takhle uřvanýho syna prvního,ostatní už byli v pohodě :grinning: ,drž se,ale za pár let budeš vzpomínat s úsměvem,já nyní straším synáčka ..říkám jestli to bude uřvaný po Tobě tak potěš prdel :grinning: :grinning:
23. črc 2015 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 meškáš už 6 dnů??? nechce se mi věřit, že by to nevyšlo :wink:
23. črc 2015 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Teda, 6 dnu, tak to budou v neděli mega dálnice , držím pěsti.
23. črc 2015 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers nooo uvidíme,u mne to bylo normální ten týden :slight_smile: ale byly cysty a tak ...nyní je prý vše čisté a krásné ..noo ale zas to můžou být hormony,kdo ví :slight_smile: děkuji ...jak je tobě kočko :wink:
24. črc 2015 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 děkuji kočko,může to být stále cokoli u mne :wink:
24. črc 2015 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky představuji Vám svoji nevěstu :wink: ,přidá se k nám ,tak na ní buďte hodní ,je to naše Bedřiška :grinning: :grinning: má samý beďáky totiž :wink: ,né je to hodná princezna endy15 :grinning:
24. črc 2015 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zdravíčko :slight_smile:
Si teď připadám, jako kdyby se 17 letá holka snažila o mimčo :grinning:

@bublinka74 To není pravdá! :grinning: Nemám, jsem na to kápla - mám je vždycky po čokoládě. :grinning:
24. črc 2015 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 ále prosim Tě si na tom jako já :slight_smile: kdy jsem čekala Tvého miláčka ,takže pohoda jooo :grinning:
24. črc 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 joo a jinak kočko,jsem chodí pořád snažilky i už těhulky a některé už se staly i maminkami :slight_smile: např.naše @majkylove :slight_smile:
24. črc 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 nebo taková @loilla :wink: to je taky mamina už :slight_smile: některé se snažily dlouho,některé chvíli,trávíme tu už nějaký ten pátek všichni :slight_smile: tak tu můžeš referovat kolik máš beďáků,kolik si přibrala a tak a holky ti písnou co je nového v porodnicích,co je lepší nyní pro mimčo a tak jsou tu mooooc šikovné buchty :grinning:
24. črc 2015 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No dobře. :grinning:

Ještě tedy, abych se představila :grinning:
Jmenuji se Andrea ( Andy), je mi 17 let, v Listopadu bude 18 a pár týdnů na to, se nám narodí miminko. Pohlaví určeno ještě není na sto pro, ale tak na 80% chlapeček. :slight_smile: ....JO!! a patřím k bublině. :wink: :grinning: :grinning:
24. črc 2015 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andy15 si napsala pěkně :grinning: nooo další pinďourek :grinning: to neva i tak ho budu rozmazlovat :grinning: :wink:
24. črc 2015 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Třeba to pinďourek nebude. Uvidíme co se nám potvrdí příští pátek. :grinning: Už vidím Jířu jak bude skleslý, když to bude opravdu kluk. :grinning:
24. črc 2015 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 jasné to uvidíte až to vyleze :grinning: :grinning: co skleslý až ho uvidí se posere z toho :grinning: :grinning: :wink:
24. črc 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No, on chce přeci holčičkůůů :grinning: :wink: To budu natáčet až vyleze, ikdyž budu asi vyřízená, vezmu foták a Jirku budu točit, se těším na jeho obličej. :grinning:
24. črc 2015 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 to nestihneš nic natáčet :grinning: :grinning: budeš ráda,že budeš :slight_smile:
24. črc 2015 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Stejně se na všechno těším. :grinning:
24. črc 2015 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nabízím doplňky stravy na podporu otěhotnění: Fertilan (pro muže), Sarapis plus (pro ženy), Kyselinu listovou (800mg).
Jsou to načatá balení, s datem spotřeby 2016 a 2017. V případě zájmu spočítám přesný počet platíček. A dohodneme se na ceně.
Ať se daří :slight_smile:
24. črc 2015 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 Ahoj děvče, vítej.Já ( bohužel ) patřím k těm snažilkám, již delší dobu jako Tvá drahá tchýně :wink: Zrovna jsem koukala na Tvé fotky, pak kouknu sem a Ty tady.Tak hodně klidu a pohody do konce těhotenství :slight_smile:
24. črc 2015 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 a Bubli, hormon to určitě bude, ale ten správný :slight_smile: Nechceš testnout o nějaký den dřív ? To už nehraje roli :wink: A nenapínej !
24. črc 2015 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Děkuju:slight_smile: No držím strašně palečky!! :slight_smile:))
24. črc 2015 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andy15 moc děkuji, už to musí vyjít.Už čekám dýl než jsem myslela :slight_smile:
24. črc 2015 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Jestli se můžu zeptat, jak už dlouho? :astonished: :slight_smile:
24. črc 2015 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 rok a třičtvrtě.Ale nikdy jsem nebyla nemocná,žadné gyn.potíže,prostě nic,manžel je také v pořádku.Vím že to není úplně dlouho,ale měla jsem trochu jiný plán :slight_smile: A můžu se zeptat ? Co takhle mladá maminka ? Plán ? Osud ?
24. črc 2015 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy15 ještě aby jsi se netěšila buchta :grinning:
25. črc 2015 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 ajoj kočko ..Ti dám drahá tchýně :grinning: tak to byl asi nějaký hormon noo :confused: ,dostala jsem to včera ...tak jedem dál :wink: ,neboj jsme tu jak kuriozity ,ale to dáme :grinning:
25. črc 2015 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 kočko užíváš něco na podporu aspoň nebo nic ..myslím jen vitamínky :wink: tak zkus ,já jsem vlastně chvíli po té operaci,takže se mé tělo asi rekonvalescencuje či co :grinning: ,tak musím taky počkat a s jedním vaječníkem to taky není asi švanda :grinning:
25. črc 2015 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 jooo jinak princezna @endy15 se synáčkem mne prostě chtěli udělat babičkou nooo :grinning: :grinning:
25. črc 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek