Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
28. črc 2015

@blauen ahoj, to je mi líto, ale musíme držet hlavu vysoko a nevzdávat se 🙂 Já jsem nechala doktora až po prázdninách.Stejně mi to furt nevychází .Držím pěsti a pevné nervy 🙂

janajens
28. črc 2015

@karlos12 jj díky no marod jsem ještě 14dni kdybych věděla co mě ceka na ten zákrok nejdu 😒

karlos12
28. črc 2015

@janajens to jo,ale furt by se Ti to vracelo.Takhle budeš mít klid a brzy budeš řešit lepší starosti 😉

blauen
28. črc 2015

@karlos12 nám snad první iui vyjde na říjen budou už všechny výsledky a vyšetření Hotové. Září snad dovca a možná i štěstí sedne na vola jak se říká. Snažíme se neztrácet naději.

blauen
28. črc 2015

@janajens ahojky, hlavně ať jsi brzo Fit! Nemáme to jednoduchý, ale ten nás vysneny den přijde!

janajens
28. črc 2015

@blauen jj tak to mas přesně pravdu až aby nastal

janajens
28. črc 2015

@karlos12 no když myslis tak tomu budu věřit snad mas pravdu 😉

karlos12
28. črc 2015

@janajens si pískej 😉

karlos12
28. črc 2015

@blauen to už se Vám blíží 😉 Užijte si poslední dovču ve dvou 😉

bublinka74
29. črc 2015

čauky buchty ....tady pěkně drbete co tu nejsem 😀

bublinka74
29. črc 2015

@blauen ahojky kočko ....neboj určitě štěstíčko dorazí 😉

blauen
29. črc 2015

@bublinka74 dekuji, snad máš pravdu, potřebovala bych tvůj optimismus.

kristyyn
29. črc 2015

Zdravím snažilky, snad nebude vadit když se k Vám všem přidám 🙂 PO 7-mi letech jsem vysadila HAK. Hned jak mi skončila mrcha jsem už nenačínala další plato a začli jsme se snažit o miminko. Snažíme se momentálně prvním měsícem 🙂 Dělala jsem si 1 těhotenský test, ovulační test si nedělám 🙂 Jím listovku a momentálně každým dnem očekávám mrchu.

karlos12
30. črc 2015

@kristyyn Ahoj a vítej a hodně štěstí 😉

freemee
30. črc 2015

Ahoj holky, už chvilku si tu pročítám diskuze a včera jsem se rozhodla se sem i konečně řádně zaregistrovat 🙂 Moje poslední MS byla 22.6., od té doby se pozvolna snažíme, ale nepřeháníme to. Vysadila jsem antikoncepci cca po 8 letech, tak jsem spíš zvědavá, jak na to bude reagovat moje tělo. Bohužel se mi ještě další MS nedostavila, jinak jsem mívala 28 dní, plus mínus den. Takže čekám, co se budě dít, po předvčerejší kontrole u DR jsem dostala instrukce, že mám do týdne zavolat, jestli mi dorazila MS, pokud ne, tak na krev a to, že já se hrozně bojím jehel, ale řekla jsem si, že tohle jednou přijít muselo a já to dám 🙂 už za tu cenu nového života 🙂 Testy jsem si dělala různé několikrát, ale negativní. Takže vyčkávám. Jinak bych si mimčo v hloubi duše přála, ale jak říká moje mamka, nemyslet na to moc, jinak se to ve mě "blokne".

blauen
30. črc 2015

@kristyyn @freemee vítejte a přeji hodně štěstí při snaženíčku snažení !

budouci_maminka
30. črc 2015

@freemee jestli se bojíš jehel, tak mi věř, že v těhotenství si jich užiješ tak, že tě ten strach přejde 😀 jen během prvního trimestru jsem byla na krvy asi 4x 😀

freemee
30. črc 2015

@budouci_maminka já jsem s tím už celkem smířená, za tu odměnu na konci mi to bude stát 🙂 snažím se dát do pohody a na nic nemyslet ale je to těžké 😀 ale teprv začínáme, takže si od ničeho neslibuji nic extra 🙂 hlavně když bude všechno v pořádku 🙂

kristyyn
30. črc 2015

Tak jsem si dneska dělala test opět negativní :( a chvíli po zkoušení se dostavila mrcha..... takže máme opět před sebou další pokusy a snažení 🙂 🙂 Na každého jednou přeci dojde 🙂

ema373737
30. črc 2015

@kristyyn držím palečky at už to vyjde. My se taky sanžíme už víc jak půlroku ☹ a zatím nic. A jelikož mám nepravidelnou menstruaci tak beru utrogestan. Ted mam dva dny pred ms a zkoušela jsem ovulační test a byl tam slaby duch.....mohlo by to byt tehu? bradavky mam hrozně bolestive ale muže to byt půrichazejíci ms. co myslíte?

kristyyn
30. črc 2015

@ema373737 no já právě jím jen listovku a hodně lidí tady psalo i Gynex kapky. Tak zvažuji zda zkusit i tohle. Jako musím říci, že když mám mrchu trpím jako dřív než jsem začla brát HA :( Já jsem ovulační test nezkoušela prozatím, mám v mobilu aplikaci tak se řídím dle toho i dle počtu cca 🙂 Ale snažit se stejně jako ty, zřejmě bych ovulační testy měla 🙂
Doufám, že radost z ducha nebude předčasná 🙂 Přeji to a snad to není mrchou, ale tím, že se v tobě rodí nový život 🙂

ema373737
30. črc 2015

@kristyyn ja antikoncepci neberu už skoro 2 roky, ale i u prvního mi to trvalo skoro rok a půl ☹... ja nekde četla že i ovulační test může ukázat tehotenství...jinak ovulaci jsem zkoušela 13 den od menstruace do 16 a čárka byla silná a pak slablá, ale ted se mi to zdá divné že to je pozitivní i když jen trošku. Jinak děkuji taky držím palečky at ti to co nejdřív vyjde 🙂

ema373737
30. črc 2015

@kristyyn jinak listovka je super, ale ty kapky neznám.

kristyyn
30. črc 2015

@ema373737 já si zatím na internetu jen četla co to vlastně je. Většina holek to užívala na úpravu cyklu, ale já prozatím ten problém neměla tak nevím a zvažuji. Užívá se i na podporu těhotebství (snad jsem se dočetla správně :D )

ema373737
30. črc 2015

@kristyyn A máš pravidelnou ms? zkoušela si ovulační testy? jestli ne nejdříve zkus ovulační testy jestli máš ovulaci a kdy?

kristyyn
30. črc 2015

@ema373737 od vysazení HA jsem měla teď první mrchu...... Nezkoušela jsem ovulační test :(

ema373737
30. črc 2015

@kristyyn zatím nevěš hlavu je to teprve první mrcha, a soufám že už další nebude 🙂. Jinak kdyby přece přišla, kup si ovulační testy a testuj 13 až 16 den od začatku ms. Přeji hodně štěstíčka 🙂

kristyyn
30. črc 2015

@ema373737 Mám v plánu koupit ovu test a zkusit 🙂 Myslím že tím vůbec nic nepokazím a budu vědět kdy přibližně ovu mám 🙂 Děkuji za podporu a informace 🙂

ema373737
30. črc 2015

@kristyyn Není za co 🙂, aspon si budeš jista jstli je vše ok 🙂.

majkylove
autor
3. srp 2015

ahojte holčiny,hlásím že nejsem nezvěstná,jen to tu flákám a jsme pořád venku 🙂
vítám všechny nově příchozí a přeju všem ať se zadaří co nejdřív a držíte už uzlíčky v náručí 😵
hlavně vítám bublinčinu nevěstu a teda klobouk dolů před tvojim věkem 😕 🙂
@bublinka74
@terezapetrova ahoj mamino,tak coo,jak válčíte?doufám že dobře a že hormony a taťka už moc nezlobí 😉