• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@majkylove Ahoj, co já, co Vy ? U nás nic nového.Čekám na ms, manžel jeden do Norska na ryby, domeček nedodělaný, zahrádka přežívá moji péči.Uvidíme co bude.Jak se máte ? Co šmudla ? Víte že ho máte ? :wink:
25. srp 2015 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 zahrádka přežívá :grinning: hoď nějaký fotky :wink: domeček jak tak znám je práce na celej život takže pohoda a manžel do norska jo?no i mu závidím,docela by mě to lákalo se mrknout i do těchto končin :slight_smile:
u nás fajn a víš že fakt ani moc nevíme že ho máme :slight_smile:) všichni nám říkají jak máme strašně hodný miminko a něco na tom asi bude :sweat_smile: akorát chodíme cvičit vojtovku a máme ekzem na pusince,no nemůže být všchno růžový :slight_smile: dnes jsme byli očkovat tak snad bude vpohodě,zatím je,možná lehká teplotka.a v 11 týdnech máme 6330g a 65cm,přeskočili jsme prý všechny délkový tabulky :grinning:
a co vy,jdete už v to září někam teda?
25. srp 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Jo, také bych jela.Nemusela bych na ryby, ale procestovat .K doktorovi půjdem.Ani nevím jestli se těším, ale asi jo.Jen když všude vidím těch pokusů a tak.Ale to zvládnem.Jen jsem si myslela že nám to půjde bez pomoci dalších lidí.Ale asi to neumíme :wink:
25. srp 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 je super že jsou dnes tyhle možnosti,ber to tak :wink: už chci s tebou moc prožívat těhu,opravdu z celého srdce víš :dizzy_face: teď už to půjde,uvidíš :sweat_smile: dávej vědět co a jak ju
25. srp 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova Ježiši, ten je krásnej!!!!!! :hearts:
25. srp 2015 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Děkuji, budu hlásit vše.I nemožné :wink:
25. srp 2015 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda Mně odběr po hodině vyšel o 0,07 více a už mě hnala na diabetologii.. :wink:
25. srp 2015 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já hlásím, že dnešním dnem nám jsou tři měsíce:slight_smile: Ve ČT nás čeká první očkování a jsem zvědavá, kolik bude měřit a vážit. Plínky kupujeme č. 4, přesouváme se z korby do sporťáku a bodýčka nosí 74.. Takže žádný prcek:slight_smile: Přikládám foto z dneška, snad nevadí:slight_smile:

A doufám, že se tu brzo dočtu o nové těhulce! Držím moc palečky!
25. srp 2015 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@loilla to je šikula a velký chlap.Moc hezoučký :slight_smile:
25. srp 2015 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove dekuju moc Myško :slight_smile:
27. srp 2015 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 děkujeme moc a doufám, ze moc neprudim snažící se.. Ze jsem to sem dala, kazdopadne Ti ve snažení držím palce a vsem ostatním samozřejmě tez :slight_smile:
27. srp 2015 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla jsi zlata moc dik..
27. srp 2015 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla doufám, ze ockovani jste zvládli, mas opravdu doma maleho velkého roztomiláka :slight_smile: moc pěknéj bobejsek
27. srp 2015 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Očko nás teprve čeká, přebalím, obléknu a jedeme.. No, jsem zvědavá :confounded:
27. srp 2015 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčeny, tak se musím taky přidat ke skupině. Nemám si s kým o tom popovídat kdo by prožíval a pochopil tyto problémy, tak mě teší , že si člověk muže vylít srdíčko mezi svýma tady :slight_smile: Momentálně se sice snažíme o mimi jenom tři mesice , ale vzhledem k operaci kterou jsem prodělala to bude asi běh na dlouho trať. Před čtyřmi roky jsem prodělala břišni katastrofu vzniklou od chronického slepáku, kde byly važně poškozeny vejcovody a vaječníky, nic mi neodebrali , ale problemy přetrvvaji dodnes i přes lazeňskou terapii a plno dalši konzervativni léčby. Velké srusty a nejspíše nepruchozí vejcovody, nepavidelny cyklus a momentálně na UZV velká cysta. Za 14 dni mě čeka laparoskopie na odstranění cysty a pruchdnost vejcovodu, do te doby mam povoleno se snažit, takže ovulačni testy frči na plne obratky celé tři měsice a do toho ješte po ovu užívám Duphaston. Tajně doufám, že se poštestí, na začatku měsice by měla přijit menstruace tak doufám, že nepřijde a poštěstíí se a vyhnu se tak dalši operaci, dalším srůstům a bude mimuško. Všem vám tady držím palečky ve snažení :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2015 v 11:35  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla to bude v pohode :slight_smile: urcite :slight_smile:
27. srp 2015 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak vitam Te, nemela jsi to tedy jednoduche.. tak drzim palecky :slight_smile:
27. srp 2015 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove majkyy kvůli čemu cvičite Vojtovku? Dikes :slight_smile:
27. srp 2015 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Krasavec :slight_smile: Ať vám dělá samou radost :slight_smile:
@loilla , @majkylove Teda vy máte dlouhány :slight_smile: Naše prďola má ve čtyřech měsích 61,5 cm a 5,5 kg :slight_smile:
27. srp 2015 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova proč bys prudila ? Copak za to můžeš ? Myslím že to neumíme :wink: A je krásné vidět taková krásná miminka :slight_smile: Takže s fotečkama pokračuj a ostatní také .
27. srp 2015 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak Ahoj, držím moc pěsti.Ta břišní katastrofa je hnus, ale to zvládneš, když už jsi zvládla ji :wink: Někdo to musí mít komplikovanější, no :slight_smile:
27. srp 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat My byli dnes u Dr., první očkování a skóre 7kg a 65 cm.. :grinning:
27. srp 2015 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja dneska byla na výsledky do car zlin spermio pohyblivost 10% ma byt 30% ale jinak v poho ja spatne hodnoty TSH takze ivf odkladame na rijen nez se stitna zlaza da dohromady
27. srp 2015 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2015 v 15:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Tri dny zpozdeni
29. srp 2015 v 15:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janajens no vidíš, super.To je čára jak šlak.Tak blahopřeji a hezky si to užívej :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
29. srp 2015 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 jj do dvou minut mi vybehla :slight_smile:
29. srp 2015 v 16:01  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens moc gratuluji. Neni o tom pochyb.
A nebudou to nahodou dvojcatka? Mas slusny dalnice :wink:
Ted hlavne zadny stresy a uzivej si to
29. srp 2015 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers delas si srandu doufam ze ne no po trech dnech a z odpoledni moce sama nevim
29. srp 2015 v 16:47  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens hlavne nespechej na 1.navstevu u doktora. Neni nic horsiho nez cekat na srdicko.
Ja jsem ted sla az na konci 7.tydne a :hearts: krasne bilo
29. srp 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek