Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
25. srp 2015

@majkylove Ahoj, co já, co Vy ? U nás nic nového.Čekám na ms, manžel jeden do Norska na ryby, domeček nedodělaný, zahrádka přežívá moji péči.Uvidíme co bude.Jak se máte ? Co šmudla ? Víte že ho máte ? 😉

majkylove
autor
25. srp 2015

@karlos12 zahrádka přežívá 😀 hoď nějaký fotky 😉 domeček jak tak znám je práce na celej život takže pohoda a manžel do norska jo?no i mu závidím,docela by mě to lákalo se mrknout i do těchto končin 🙂
u nás fajn a víš že fakt ani moc nevíme že ho máme 🙂) všichni nám říkají jak máme strašně hodný miminko a něco na tom asi bude 😅 akorát chodíme cvičit vojtovku a máme ekzem na pusince,no nemůže být všchno růžový 🙂 dnes jsme byli očkovat tak snad bude vpohodě,zatím je,možná lehká teplotka.a v 11 týdnech máme 6330g a 65cm,přeskočili jsme prý všechny délkový tabulky 😀
a co vy,jdete už v to září někam teda?

karlos12
25. srp 2015

@majkylove Jo, také bych jela.Nemusela bych na ryby, ale procestovat .K doktorovi půjdem.Ani nevím jestli se těším, ale asi jo.Jen když všude vidím těch pokusů a tak.Ale to zvládnem.Jen jsem si myslela že nám to půjde bez pomoci dalších lidí.Ale asi to neumíme 😉

majkylove
autor
25. srp 2015

@karlos12 je super že jsou dnes tyhle možnosti,ber to tak 😉 už chci s tebou moc prožívat těhu,opravdu z celého srdce víš 😵 teď už to půjde,uvidíš 😅 dávej vědět co a jak ju

loilla
25. srp 2015

@terezapetrova Ježiši, ten je krásnej!!!!!! ♥

karlos12
25. srp 2015

@majkylove Děkuji, budu hlásit vše.I nemožné 😉

loilla
25. srp 2015

@martinalinda Mně odběr po hodině vyšel o 0,07 více a už mě hnala na diabetologii.. 😉

loilla
25. srp 2015

Jinak já hlásím, že dnešním dnem nám jsou tři měsíce🙂 Ve ČT nás čeká první očkování a jsem zvědavá, kolik bude měřit a vážit. Plínky kupujeme č. 4, přesouváme se z korby do sporťáku a bodýčka nosí 74.. Takže žádný prcek🙂 Přikládám foto z dneška, snad nevadí🙂

A doufám, že se tu brzo dočtu o nové těhulce! Držím moc palečky!

karlos12
25. srp 2015

@loilla to je šikula a velký chlap.Moc hezoučký 🙂

terezapetrova
27. srp 2015

@majkylove dekuju moc Myško 🙂

terezapetrova
27. srp 2015

@karlos12 děkujeme moc a doufám, ze moc neprudim snažící se.. Ze jsem to sem dala, kazdopadne Ti ve snažení držím palce a vsem ostatním samozřejmě tez 🙂

terezapetrova
27. srp 2015

@loilla jsi zlata moc dik..

terezapetrova
27. srp 2015

@loilla doufám, ze ockovani jste zvládli, mas opravdu doma maleho velkého roztomiláka 🙂 moc pěknéj bobejsek

loilla
27. srp 2015

@terezapetrova Očko nás teprve čeká, přebalím, obléknu a jedeme.. No, jsem zvědavá 😖

lenusaak
27. srp 2015

Ahojky holčeny, tak se musím taky přidat ke skupině. Nemám si s kým o tom popovídat kdo by prožíval a pochopil tyto problémy, tak mě teší , že si člověk muže vylít srdíčko mezi svýma tady 🙂 Momentálně se sice snažíme o mimi jenom tři mesice , ale vzhledem k operaci kterou jsem prodělala to bude asi běh na dlouho trať. Před čtyřmi roky jsem prodělala břišni katastrofu vzniklou od chronického slepáku, kde byly važně poškozeny vejcovody a vaječníky, nic mi neodebrali , ale problemy přetrvvaji dodnes i přes lazeňskou terapii a plno dalši konzervativni léčby. Velké srusty a nejspíše nepruchozí vejcovody, nepavidelny cyklus a momentálně na UZV velká cysta. Za 14 dni mě čeka laparoskopie na odstranění cysty a pruchdnost vejcovodu, do te doby mam povoleno se snažit, takže ovulačni testy frči na plne obratky celé tři měsice a do toho ješte po ovu užívám Duphaston. Tajně doufám, že se poštestí, na začatku měsice by měla přijit menstruace tak doufám, že nepřijde a poštěstíí se a vyhnu se tak dalši operaci, dalším srůstům a bude mimuško. Všem vám tady držím palečky ve snažení 🙂 😝 😀

terezapetrova
27. srp 2015

@loilla to bude v pohode 🙂 urcite 🙂

terezapetrova
27. srp 2015

@lenusaak vitam Te, nemela jsi to tedy jednoduche.. tak drzim palecky 🙂

terezapetrova
27. srp 2015

@majkylove majkyy kvůli čemu cvičite Vojtovku? Dikes 🙂

marketat
27. srp 2015

@terezapetrova Krasavec 🙂 Ať vám dělá samou radost 🙂
@loilla , @majkylove Teda vy máte dlouhány 🙂 Naše prďola má ve čtyřech měsích 61,5 cm a 5,5 kg 🙂

karlos12
27. srp 2015

@terezapetrova proč bys prudila ? Copak za to můžeš ? Myslím že to neumíme 😉 A je krásné vidět taková krásná miminka 🙂 Takže s fotečkama pokračuj a ostatní také .

karlos12
27. srp 2015

@lenusaak Ahoj, držím moc pěsti.Ta břišní katastrofa je hnus, ale to zvládneš, když už jsi zvládla ji 😉 Někdo to musí mít komplikovanější, no 🙂

loilla
27. srp 2015

@marketat My byli dnes u Dr., první očkování a skóre 7kg a 65 cm.. 😀

fiedlermonika
27. srp 2015

ahoj holky tak ja dneska byla na výsledky do car zlin spermio pohyblivost 10% ma byt 30% ale jinak v poho ja spatne hodnoty TSH takze ivf odkladame na rijen nez se stitna zlaza da dohromady

janajens
29. srp 2015
janajens
29. srp 2015

Tri dny zpozdeni

karlos12
29. srp 2015

@janajens no vidíš, super.To je čára jak šlak.Tak blahopřeji a hezky si to užívej 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

janajens
29. srp 2015

@karlos12 jj do dvou minut mi vybehla 🙂

sleepers
29. srp 2015

@janajens moc gratuluji. Neni o tom pochyb.
A nebudou to nahodou dvojcatka? Mas slusny dalnice 😉
Ted hlavne zadny stresy a uzivej si to

janajens
29. srp 2015

@sleepers delas si srandu doufam ze ne no po trech dnech a z odpoledni moce sama nevim

sleepers
29. srp 2015

@janajens hlavne nespechej na 1.navstevu u doktora. Neni nic horsiho nez cekat na srdicko.
Ja jsem ted sla az na konci 7.tydne a ♥ krasne bilo