Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
2. zář 2015

@janajens a je rozumný odlétat do Španělska??

@sleepers držím palečky aby screening dopadl dobře 😉

@loilla děkuji za gratulaci 🙂 co vy jak se máte??

janajens
2. zář 2015

@bjoucik.15 no doktotka nic nerikala riksla jen v patek prijit a pak az se vratim mame to uz vse zaolacene s pritelem snad bude vse ok

janajens
2. zář 2015

@sleepers tak to drzim palecky nejhorsi mas za sebou rizikove obdobi jen ja se bojim patku co a jak bude

marketat
3. zář 2015

@bjoucik.15 Jééé, tak to je paráda. Koukám, že léto má něco do sebe 😉 Gratuluju 🙂

sleepers
3. zář 2015

@janajens a máš důvod se bát? Nemáš. Neboj se vlka nic!
Ale teda nevim, nevim s tím letem do Španělska, stejně jako píše @bjoucik.15, to bych měla větší strach...

janajens
3. zář 2015

@sleepers ja říkala doktorce že mam odletat do Španělska řekla že to nevadí jen kdy se vrátím nic jiného co by se mohlo stát myslis

bjoucik.15
3. zář 2015

@marketat děkuji, no konečně se zadařilo... a tím, že mi je pořád špatně, snad bude vše už v pořádku 🙂

sleepers
3. zář 2015

@janajens Já nevím, ten 1.trimestr se může stát úplně cokoliv. Ale tím samozřejmě nechci nic přivolávat. Vím, že je plno těhotných, které jsou v letadle od začátku do konce a vše je bez problémů

janajens
3. zář 2015

@sleepers prave si myslim kdyby v tom byl problem nepusti me tak jako mi napsala sice jen na tyden neschopenku jelikoz uklizim na letisti a tahame tezke baliky no uvidim zitra se dozvim jestli nas flicek povyrostl a ty mas zitra taky dulezilty den drzim pesticky

martinalinda
3. zář 2015

@bjoucik.15
@janajens

Holky, moc gratuluji, je super, ze se to vse obraci a miminek pribyva 🙂 Fakt jsem moc rada 🙂

janajens
3. zář 2015

@martinalinda dekuji drz mi palecky ráno jdu na kontrolu ve 12h

martinalinda
3. zář 2015

@janajens budu na tebe myslet, ja mam po kontrole a vse v poradku, mimi velke asi 1100-1300g 🙂 hlavickou uz dolu, prej se asi uz neotoci, tak na 90%, kope jak o zivot, takze jsem rada, vse v poradku. Tobe budu drzet palecky 🙂

bjoucik.15
3. zář 2015

@martinalinda taky jsem ráda 🙂 Fajn zprávy, že jsi ty i mimi v pohodě....

janajens
3. zář 2015

@martinalinda tak to jsem ráda že jste v pořádku dekuji ja doufám že flicek malinko povyrostl aspoň zítra jsem 5+5 🙂

martinalinda
3. zář 2015

@bjoucik.15 dekuji, jojo jsme v poradku 🙂 hodne stesticka dal 🙂

viktorka08
3. zář 2015

Ahoj holky, vidite tam neco? Nebo uz sem zesilela :( test je udelany odpoledne, jen sem se proste vycurala a zkusila. Co me zarazi..jsem 3 dny po menstruaci

martinalinda
4. zář 2015

Dnesni ranni zdeseni pak uz prekvapeni v nove instalovanem zrcadle, ono to fakt uz rosteee 🙂

janajens
4. zář 2015

@martinalinda slusi ti to pekne brisko 😊

terezapetrova
4. zář 2015

@majkylove tak to jo tak Vojtovka určo pomůže, držím palce 🙂

terezapetrova
4. zář 2015

@martinalinda je to tam 🙂

zuzmenda
4. zář 2015

Ahoj holky,
dovoluji si vás pozvat do skupiny Jamieson-přírodní vitamíny
https://www.modrykonik.cz/group/7068/detail/

Na MK jsem ambasadorkou pro tuto značku a pravidelně pořádám soutěže o vitamíny pro celou rodinu.

Momentálně se ve skupině soutěží o balení kyseliny listové na 3 měsíce.

Jak určitě víte, kyselina listová je velmi potřebný vitamín právě v období těhotenství, lékaři jej doporučují brát i pokud se o dítě snažíte.

Všem vám přeji pohodový průběh těhotenství a netěhotným ať se brzy zadaří 🙂.

Hezký den,

Zuzana, ambasadorka Jamieson

janajens
4. zář 2015

Ahojky u doktora vse v poradku jsme 5+5

martinalinda
4. zář 2015

@janajens
@terezapetrova
Dekuji 🙂 je to tam 🙂

loilla
4. zář 2015

@martinalinda Ahojky🙂, tak za prvé bříško roste krásně a moc Ti sluší! A za druhé musím říct, že seš fakt krásná baba! Jsem ráda, že jste v pořádku!

loilla
4. zář 2015

@bjoucik.15 No není vůbec zač🙂 U nás vše super, Táda roste jako z vody (má přes 7 kg, takže se už pěkně pronese😀) a je to fakt zlatý dítě! Když si potřebuji cokoliv udělat, tak jak je napapaný, přebalený a pod hracím dekou - nechá mě. Takže dnes jsem komplet umyla okna, udělala si podzimní výzdobu, uklidila byt a on buď spinkal a nebo si sám hrál - prostě zlatíčko🙂 Jinak usíná okolo 22hod a většinou baští až po 6hod ranní.. Výjimečně sem tam si dá ještě dávku okolo 2hod, ale to už se teď skoro nestává🙂 Žvatlá, směje se, řechtá a teď se naučil pěkně zplna hrdla vískat, takže se nasměje.. čučí kolem sebe, poznává známe tváře, chytá věci do ručiček a zkouší si sedat (jo, fakt to zkouší a ne tak, že by se přitahoval, prostě sám od sebe, když leží, tak se zkouší posadit, zatne břišáky a jede nahoru😀).. Dalo by se toho napsat dost a dost.. ale prostě zkráceně - on je šťastný, my jsme šťastný a moc si to vše užíváme🙂 Co Ty? Vše v pořádku? Čtu, že Ti je špatně, jo? Tak ať se Tě to brzy pustí🙂

martinalinda
4. zář 2015

@loilla jejda tos me potesila, fakt moc. To mi snad ani chlap nerekl 🙂 dekuji za pochvalu. Vsichni tvrdi ze jsem jeste hezci v tehu, prej to bude kluk 🙂 tak uvidime.

karlos12
5. zář 2015

@janajens dej bacha, kamarádce řekla doktorka že letět může a na dovče potratila.

bjoucik.15
5. zář 2015

@loilla no 7kg to už se pronese... počkej, až bude mít 12kg, jako ta moje cácorka 🙂 Jsem ráda, že jste šťastný.. ne nadarmo se říká "šťastný rodič, šťastný dítě" 🙂 Jo je mi blbě, den ode dne víc a víc... už nevím jak si pomoct... Jelikož neumím zvracet, tak to ani nevyhodím, abych třeba měla klid, takže se jen dusím a natahuju a žaludek na vodě a prostě fuj!! Naštěstí je malá u babičky na víkend, až přijede nevím co budu dělat, asi se zbláním.. když to nepůjde, tak holt skočím do lékárny pro něco, co mi pomůže... 🙂

bjoucik.15
5. zář 2015

@martinalinda krásné bříško... ale vypadá to na holčičku 😉

@karlos12 taky jednu takovou kamarádku mám, a to letěla jen do Itálie na sever a stejně poratila, ale až týden co přiletěla domů... tak to třeba tak mělo být.. nic méně, jsem tím nechtěla janajens zatěžovat... Už se rozhodla, tak jen doufám, že to u ní bude dobré 🙂

janajens
5. zář 2015

@karlos12 jj neboj budu dávat pozor