Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
22. zář 2015

@chilli009 a je skvelej,nelituju jedine koruny 🙂

chilli009
22. zář 2015

@majkylove to jsem moc ráda, já jsem s ním byla taky moc spokojená a snad ještě budu 😉

majkylove
autor
22. zář 2015

@karlos12 co ty kočko? 🙂
@chilli009 budeš! 🙂

karlos12
22. zář 2015

@majkylove Ahoj, koukám jakej je prďolka fešák 🙂 Moc hezkej.Já nic.Odpískala jsem doktory, nějak mi to ještě nepřijde to pravé. Teď řešíme horní koupelnu, zahrádku, večer si omalovávám, už jsem propadla a je to super.A teď se kochám na googlu, na jaře jedeme do Walesu.Jinak nic.Dnes jsem měla pocit že mi v břiše něco tlačí, jako pod pupíkem, mrška má dorazit na víken.Ale tento cyklus jsem byla v práci a miláček také, jen 80 km jinde.Takže by to stejně nevyšlo.Ale co Vy ? Jak se máte ? Co prďolka ?

ema373737
23. zář 2015

@lenusaak Ahoj držím palečky, ať se podaří 😉

ilona87
24. zář 2015

Ahoj, my jsme se začali snažit o další dítko od září, dnes ráno jsem si dělala tehu test, jelikož mi měli dělat u zubaře rentgen, a zatím se druhá čárka neobjevila. Malinko jsem doufala... 🙂

renmilka
24. zář 2015

Ahoj, tak já jsem vlastně snažila od listopadu 2013...ale přidávám se, ať jsem ve společnosti těch, které se také momentálně snaží... Nové zkušenosti rada uvitam i predam...

renmilka
24. zář 2015

@ilona87 preju nadále štěstí, jinak měsíc čekání, to nic není, u mě je to delší a to děti nemám a antikoncepci jsem nikdy nebrala, ovulaci mám, kolem začátku října znovu zkousim ovulacni testy.

ilona87
24. zář 2015

My jsme na prvního čekali půl roku, a to jsem brala 11 let antikoncepci. Takže to bylo celkem brzy.
Ovulaci nesleduji, máme sex, kdy se nam zrovna chce. 🙂
Taky přeji hodně štěstí.
@renmilka

renmilka
24. zář 2015

Díky, u mě je především cyklus v normálu a při cyklu 29 dní ovulace opravdu vyšla k polovině, akorát teď poslední dva měsíce se mi cyklus prodloužil na 36 dní, tak pro zorientovaní zkusim zas ovulacni testy... No v plánu máme i vyšetření přítele, jelikož u mě se zdá vše v pořádku.

renmilka
24. zář 2015

@ilona87díky, u mě je především cyklus v normálu a při cyklu 29 dní ovulace opravdu vyšla k polovině, akorát teď poslední dva měsíce se mi cyklus prodloužil na 36 dní, tak pro zorientovaní zkusim zas ovulacni testy... No v plánu máme i vyšetření přítele, jelikož u mě se zdá vše v pořádku.

matinaurb
1. říj 2015

Ahoj, můžu se k vám přidat? S přítelem se snažíme o první mimčo od června a zatím neúspěšně, mám hodně rozházený cyklus (hormony se mi to ale srovnávat nechce), prášky neberu cca rok, po nich jsme se chránili gelem a od června máme vysazeno úplně, pořád doufám že se to upraví samo. Takže se zatím snažíme pokaždé když na to máme chuť 🙂

renmilka
1. říj 2015

@matinaurb Ahoj, určitě, no pokud máš takto nepravidelný cyklus, může u tebe probíhat ovulace kdykoliv, to by chtělo zjistit a zkoušet ovu testy 🙂

matinaurb
1. říj 2015

@renmilka právě si ještě říkám že zkusím bez těch ovu testu vydržet aby jsem se ještě více nestresovala, ale dávám tomu ještě říjen a potom jdu koupit testy akorát potom poprosím o návod jak přesně na to když to mám tak nepravidelné, nikdo okolo mě to nikdy nepoužíval tak jsem trochu mimo ☹

matinaurb
1. říj 2015

@matinaurb navíc on přítel bohužel pracuje v autodopravě, takže bývá týden pryč a týden doma, tak se bojím že mi vždycky ovulka nastane když je pryč. už jsme mu vyhrožovala že začnu asi jezdit s ním :D

renmilka
1. říj 2015

@matinaurb Tak tady ti poradime😀 Jinak co se týká těch testů,kdyz budes mít přímo otázky kolem nich, tak ty řešíme dopodrobna na fóru...,, Ovulacni test, je pozitivní? ,, Tam jsme my , co si je děláme, já je tento měsíc také dělala... Tak to holt ještě zkusite, třeba to vyjde 😉 A to , že je přítel takhle pryč, to tomu určitě nenahrava, ten zákon schvalnosti😀 My se snažíme skoro dva roky, ale z toho první rok spolu především jen o víkendy...

matinaurb
1. říj 2015

schválnost je potvora, zkusím ještě do konce října a potom nakoupím testy a budu testovat jak šílená, dokud to nevyjde 🙂

renmilka
1. říj 2015

@matinaurb tak vy se nesnazite dlouho...tak to zkuste zatím tak, no a ty testy jsou fakt dobrá pomůcka... 🙂

matinaurb
1. říj 2015

není to dlouhá doba to vím, ale spíš přemýšlím o koupi Gynexu, podle recenzí hodně holkám pomohl srovnat cyklus, a to bude taky klíč k úspěchu, ale na testy se vrhnu taky, díky za radu, doufám že do konce roku se nám to všem povede a budeme mít pro chlapy vánoční dárky 🙂 Byla jsi na nějakých testech když se snažíte už tak dlouho? jestli se smím zeptat, z mého okolí i diskuzí na netu mám pocit, že je v dnešní době i v našem mladém věku čím dál častější umělé oplodnění, dřív to bylo něco ojedinělého a dnes je to úplná normálka, je to děs ☹

renmilka
1. říj 2015

@matinaurb Nemáš zač, já tedy s doplňky jako je Gynex atd. sama zkušenost nemám, ale pokud jsou na něj takové recenze, tak bych asi také neváhala ho vyzkoušet, pokud bych měla nepravidelný cyklus...Jo, komunikuji s více snažilkami a všechny doufáme, že se brzy zadari 🙂 Já tedy mám cyklus pravidelný, ovulacni test mi tento cyklus vyšel ukázkově pozitivní na polovinu, takže funkčně jsem v pořádku a co se týká lékařského hlediska, v květnu jsem byla na gynekologické preventivce, kde byla opět prokázána ovulace, resp.den po ní, takže to u mě vypadá dobře... Jinak doktorka řekla, že to není divný tak dlouho a že není sranda se strefit do ovulace...vajíčko žije někdy i jen 12hodin, pak zaniká...A jediné, co řekla, vždy první řešit partnera, spermiogram...to máme po novém roce v plánu, pokud nic neklapne i přesto, že mám teď v plánu dělat ovutesty poctivě každý měsíc.

destovakapka
16. říj 2015

Ahoj holky, byly jste na gyndě se poradit jak na mimčo když každý měsíc je MS jiný den, že každý měsíc není ve stejném datumu? Vlastně každý měsíc je jinak i ovu. Kámoška z práce mi pořád říká, že si mám zajít na gyndu a zeptat se jak v tomto případě můžu otěhotnět. Hledala jsem něco na netu ale ohledně toho jsem nic nenašla, spíše jsem našla jak otěhotnět když MS není každý měsíc. U ovu testů jsem četla že se mají dělat pravidelně ve stejný čas a to je u mne problém protože já dělám ranní, mezi směnu a odpolední. Každý den to u mne nejde dělat ve stejný čas.

majkylove
autor
20. říj 2015

@karlos12 ahoooj,prosim tě promiň že se ozývám až teď,ale nějak mi uniklo upozornění a už mi to bylo divný že jsme si dlouho nenapsaly tak jdu nakouknout a ejhle 🤐 jak se máš?seš dobrá že to fakt ještě odkládáš,máš svatou tpělivost,já už chtěla pomalu vyšetření po půl roce 😅 proč se ti vůbec do toho nechce?
co omalováváš?hod nějaký foto 🙂 a dovču závidím,tám bude moc krásně a třeba si z tama dovezete tu princeznu 🙂 pokud si vás ovšem nevybere dřív 😉 co v práci,děláš už hzas směny?

karlos12
20. říj 2015

@majkylove Ahoj, v práci hrůza, zase odchází 6 holek, takže od ledna bydlíme v práci.Na doktory to zatím necítím, tak to nechám být, ani nemám určenou dobu.Omalovávám omalovánky pro dospělé, je to super relax.Ale ten mám i kolem domečku.Rozvážíme štěrk, teď jsem si na záhonek dovezla hlínu a zasadila cibulky.Ještě chci do květináčů na terasu.Teď si budu zakládat vřesoviště, musíme rozmístit kameny.Je to super.Jen mi blbne ruka, bolí jak čert, asi z toho štěrku a hlavně jí nenechám odpočinout a jedu dál.Fuj, to jsem se rozepsala.Co Vy ? Jak se máte, co nového ? A neměla jsi včera svátek ? Dodatečně všechno nejlepší 🙂

majkylove
autor
29. říj 2015

@karlos12 ty brďo to zdravotnictví jde taky od desíti k pěti 😖 máte tam pěknej záhul,už by to nějakou tu "dovču" chtělo že 😉
omalovánky pro dspělé,tak to slyším poprvé,tak to fakt musí být relax.ty jseš šikulka,já se tááák těším až a doufám že jo,budu mít taky někdy domeček 🙂 a pozor na ručičku,aby to nebyly karpály nebo něco,musíš se trošku šetřit 😉 a děkuju za přání 🙂
u nás fajn,dny hrozně letí a už tu vedle mě spinká velkej kluk.už pomalu začínám rozmýšlet co na vánoce,coš fakt nemám ráda bo co chceš kupovat lidem co všechno mají,jsem úplně bez nápadů a ráda už bych to měla z krku,at už si pak to období můžu jen užívat a ne se honit za dárkama 🙂

pandabox
5. lis 2015

@terezapetrova me to test ukázal při prvním trhu AZ po vyvolavacce..takže jsem to zjistila skoro v 7 tt

terezapetrova
6. lis 2015

@pandabox když ja nevim na jaky muj příspěvek odpovidas 🙂 asi to bude staršího data 🙂

Ahoj holky, všude jsem četla, že ideální je milovat se obden. a já si nad tím strašně lámu hlavu, jak je to vlastně myšleno. Je to myšleno jako 24h mezi sexem nebo 48h? tudíž když se pomilujem v pondělí ráno, jeden den vynecháme (tj. 24h), tak ideální je zase v úterý ráno (nebo v úterý večer)? ale to je zase každej den🙂 nebo v pondělí ráno a ve středu ráno je obden? S mužem totiž máme období, že na sebe máme chuť každý den, jenom nevím jestli to není kontraproduktivní...

cattus
23. pro 2015

@procsenajednoumusimregistrovat ob den je obvykle mysleno pr. Pondeli streda patek nedele a utery ctvrte a sobota a tak porad do kola...k

chroustika
28. pro 2015

tak jdu si tak trochu pro radu a podporu. Mám již jednoho prcka kdy jsem vysadila antikoncepci a hned ten měsíc přišla do toho. A tedka kdy se po roce prcka již 8m snažíme nic :(.... dr. už na mě vyskoušel Utrogestan a poslední dva měsíce clostilbegyt a stále nic. K tomu mám poruchu menzes a tím pádem ovu.... tak už jsem neštastná jak tomu jinak pomoci??? Dr. nás s manželem tedy ještě odešle po Novým roce do Prahy protože se mu to nezdá

ema373737
28. pro 2015

@chroustika Ahoj chce to klid, taky mám jedno dítko, snažili jsme se rok pak zmena dr. 3 měsíce jsem brala Clostil i utrogestan a nic no a ten 4 měsíce kdy už jsem nic nebrala tak dnes pozitivní test. Takže hlavu vzhůru ovulační testy škoda peněz. Měřit bazální teplotu. Držím palečky a nemyslet ns to 😉