Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

nikoltr
26. srp 2016

Ahoj Holky taky se snazime dva mesice,mam nepravidelny cyklus tak cekam tu mrsku kazdym dnem.Asi jsem se uz zblaznila jelikoz si porad pridavam nejaky priznak 🙂

fiedlermonika
5. zář 2016

ahoj holky tak ja se snazim uz osm let loni jedno ivf a ted budu zacinat od zacatku zase ivf v car zlin

bhrozen
6. zář 2016

@fiedlermonika tak hodne stesticka :-* 😉

fiedlermonika
6. zář 2016

@bhrozen dekuji

12misulkq
8. zář 2016

Ahojky holky, tak už sem patřím i ja. 🙂 S přítelem se snažíme už přes rok a stále nic :(

destovakapka
24. zář 2016

Zdravím,můžu se přidat?

destovakapka
23. říj 2016

Ahoj holky,je tu nektera co mela taky biochemicke tehotenstvi?Chtela jsem se zeptat za jak dlouho se zadarilo?

pandabox
23. říj 2016

@destovakapka jedna MS a druha uz neprisla..🙂)

destovakapka
23. říj 2016

@pandabox Ja jsem byla ve ctvrtek v car na kontrole,doktorka mi delala ultrazvuk a videla tam bublinku,rikala ze je hrozne mala a ze to vypada ze jsem pravdepodobne tehotna.Vzali mi krev,krev pozitivni.Delala jsem si ve ctvrtek odpoledne TT a pozitivni,pak jsem si ho delala v patek ranno a taky ppzitivni.Od ctvrtka krvacim a v patek to zesililo tak jsem sla na pohotovost,tam jsem dostala vynadano ze co tam chodim ze to mam MS.Vzali mi krev a negativni.Co jsem tak cetla tak by se pry melo pockat na dalsi MS aby telo bylo dobre ocisteno.Pak jsem zas cetla ze se muze snazit hned bez prestavky.

pandabox
23. říj 2016

@destovakapka mela jsem to stejne, jen ne po caru, ale prirozene.
testy poszitivni z krve pozitivni, pak se mrcha rozjela..
neves, hlavu, mas krasne pohnojino...

pandabox
23. říj 2016

@destovakapka podle me cekat nemusis, my delali, ze nic🙂

destovakapka
23. říj 2016

@pandabox Ja to taky mela prirozene.V caru me poslala doktorka na HSG pruchodnost vejcovodu,tam jsem byla na tom 23.zari a 27.zari kontrola v car,28.zari pichnuti pregnyl a 29 a 30 zari naplanovany styk a kdyz by se nezadarilo tak ze mam nasadit clostilbegyt.MS prisla 10.rijna ale slaba nez obvikle a jeste kratsi.Pak jsem mela kontrolu v car 20.zari a to jsem zacla krvacet a dal to uz vis to jsem uz psala.

pandabox
23. říj 2016

@destovakapka a musis brat vsechny ty leky??

destovakapka
23. říj 2016

@pandabox Ja nevim,ja co chodim k doktorce v car tak ona tam zrovna nebyla a sestricka me objednala k jejimu kolegovi v car a ten mi to dal a nerekl proc.

nikamo92
25. říj 2016

ahoj snazilky,mohla bych vam ukazat fotku sveho testiku a pozadat vas o nazor? Nemam se komu sverit :(

bhrozen
25. říj 2016

@nikamo92 jistě ;)

le_or
26. únor 2017

@bublinka74 ahoj, mohla bych se zeptat na davkovani toho Estrovone? Kolik tablet brat na podporu ovulace? Dekuji.

dracinek
7. bře 2017

Neměl by někdo zájem o AngelSounds? Moc mi psychycky na začátku těhu pomohl 🙂

deniska131
6. kvě 2017

Ahoj jsem tu nova ..dekuji za prijeti..
Mi se s manzelem snezime o miminko uz 7 mesicu a porad nic ms mam pravidelnou piji uz 2 mrsice caj L.Mojzisove poceti a plodnost,
Delam si ovu testy a proste porad nic uz jsem zoufala...ale doufam ze brzy prijde..to preji vsem at se nam brzy zadarii...

terezapetrova
11. kvě 2017

@deniska131 vítám te a držím palce 🙂

yulliette24
28. čer 2017

Ahojte dúfam, že sa k vám môžem pridať aj ked som zo Slovenska a aj ked som už jedno babatko čakala a mamičkou už som aj ked je moje dietatko tam hore v nebi... Chcela by som sa zaradiť medzi nové snažilky (prihlásim sa určite do viacerých skupín) aj ked snažiť sa ešte nemôžeme, môj príbeh je smutný a práve preto už nemôžem chodiť na tie smutné diskusie a fóra ale na tie ktoré ma posunú k lepšej budúcnosti, dnes som bola po šestinedelí na prvej prehliadke u mojej gynekologičky, skrátim to: v máji mi zomrelo bábätko bola som akurát v 34týždni tehotenstva a bábätko moje dievčatko Ninka zomrela na abrupciu placenty, ale mala omotanú aj pupočnú šnúru okolo krku a teda na 100 percent príčinu nevieme, ale nie o tom som chcela, som plná bolesti smútku a aj hnevu a nedá sa stým žiť ale musím sa posunúť dalej teda aspon si to nahováram a chceli by sme čo najskor dalšie bábatko, ale pani doktorka ma dnes stopla, že musím počkať aspon 3 až 6 mesiacov, som z toho smutná, lebo nechcem dalšie babatko ako naplast ale z lásky ale samozrejme že by možno trošku moju bolesť aj zmiernilo, prosím neodsudzujete ma, len ten kto to prežil to pochopí... Pani doktorka mi povedala, že najprv musíme ísť na genetické vyšetrenia a na hematologické, ale mám toho viac - mám aj myóm, ktorý mal v druhom trimestri 5,5 cm a mám maternicu v tvare srdca, na čo mi však moja gynekologička povedala, že to s abrupciou teda odlučovaním placenty nič nemá a preto sa divím, prečo by som mala čakať ked maternica sa zregeneruje vraj za 1 mesiac. Myóm mám blízko krčka možno preto sa nám asi 5 mesiacov najprv nedarilo otehotnieť, všetko išlo super až kým...

janajens
28. čer 2017

Ahojky holky do ms 2-7dny teplota zatim nahore tak snad to po pul roce vyjde

janajens
28. čer 2017

Omlouvam se 2-4dny

verust
14. črc 2017

@deniska131 Ahojky, myslím, že 7 měsíců není žádná hrůza ;) my se snažíme už přes rok a nedaří se. Stále nám to komplikují různé záněty a hlavně tedy stres. Rozhodla jsem se teď se stresem pořádně zatočit, tak snad to za pomocí bylinek a jógy půjde! 🙂 Hlavní je nezoufat, ono se to podaří!

ria5
15. zář 2017

Ahoj holky, vidite tam neco prosim?

ria5
15. zář 2017
dendasubaristka
15. zář 2017

Ahoj,ráda se pridam 🙂 s manzelem se snazime rok. Tento mesic poprve jsem si rekla ze zkusim bazalku merit,at vim co a jak 🙂

ria5
15. zář 2017

Nam se to s pritelem povedlo v dubnu hned, sle bohuzel jsem musela v 8. tydnu na revizi (zamlkly potrat) 🙁 3 mesice jsme si dali pauzu, jak rekla pani doktorka a ted to zkousime znovu. Dnes jsem si udelala test, asi moc brzy, ale uz dva dny me boli v podbrisku jako pred MS a porad neprisla. Zda se mi, ze je na tom testu druha slaba carka?

dendasubaristka
15. zář 2017

@ria5 je tam 🙂 🙂

janajens
15. zář 2017

@ria5 je tam