• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@marketat tak to ju :slight_smile: no my už skorem 8 měsíců a mezitím jsem byla na laparoskopii ,tak uvidíme :slight_smile:
4. srp 2014 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 Ježiš, až teď čtu o čárce na testu!!! Ty joooo! Tak šup pro další test a dej vědět!!! :dizzy_face:
4. srp 2014 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@audrey44 spíš dušík,ale už nešpiním ,,,bylo to jen mírně do hněda ,zítra jdu na krev :slight_smile: uvidíme,může to být i nějaká hormonální porucha ...no a v sobotu slavím kulatiny ...to by byl dar :grinning:
4. srp 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 No podle me to vypada vic nez nadejne, ale nechci to zakriknout :slight_smile: Darek na narozeninam by to byl paradni :dizzy_face: ten test dneska zkus!!
4. srp 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@audrey44 no uvidíme,dostávala jsem to spíš dřív ....půjdu je koupit ,ale zkusím až z ranní moči,to je prý lepší :slight_smile: jinak děkuji uvidíme
4. srp 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marketat Z Budějc jsem pro změnu já :grinning:
4. srp 2014 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
noo vidíte holky :D Kladno je všude i v Budějovicích :grinning:
4. srp 2014 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
4. srp 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@audrey44 Jak koukám na fotky, tak se přes pejska dokonce známe :wink:
4. srp 2014 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketat Fakt??? Tak to mi řekni :slight_smile:
4. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@audrey44 z ordinace na Větrné. Je to možný?
4. srp 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketat Ano, tam my chodíme! No tak to je sranda :grinning: To mi připomnělo, že jsem na konci července zapomněla odčervit psa. Jdu na to hned :grinning:
4. srp 2014 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@laky88
tak hlavně, aby se ty dny nevlekly moc dlouho :wink: . Já mám zítra vyšetření na G., takže se má paní doktorka na co těšit. To bude otázek :grinning: :sweat_smile:
4. srp 2014 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabi2409
ahoj :frowning2: , tak to mě opravdu moc mrzí :frowning2: . Je zbytečně Tě tu nějak chlácholit, ale chci Ti aspoň držet palečky, aby vše bylo v pořádku a brzy se mimi umoudřilo a udělalo vám moc štěstí. Zasloužíte si to, když si mimi moooc přejete a tak tedy držím palečky :wink: :wink: :wink:
4. srp 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jakpak se máte? Nějaké novinky u některé??
Já dnes dělala ovu test, ale pouze slaboučká druhá čárka, takže nejspíš nic...Od čtvrtka do neděle jsem netestovala, páč jsme byli na dovolené, která byla krásná a mimo jiné na tulení veeeelice hojná!! :o) Ovu bych měla mít dnes, ale na testu se nic neukázalo, tak buď už byla, nebo teprv přijde....Ale to by zase test ukázal, že...?! :o) Jsem z toho zas nervoza... :o(
A další ''rána'' v podobě čtyř těhotných kamarádek.... :o(
Achjo.... :o(
Ale jinak vám všem přeju krásný zbytek pondělí! :o)
A mnoho štěstíčka při snažení!!! :o)
4. srp 2014 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@swellt testuj dál je možné že ještě bude a nebo už byla, v podbříšku tě nebolelo? a co plodný hlen spozorovala si?
4. srp 2014 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petavan V podbřišku mne nebolelo vůbec,dnes jen trochu záda - jako kdybych to měla dostat..Hlen jsem žádný nepozorovala, snad jen bílý výtok,ale to úplně nevím, k čemu přisuzovat...
4. srp 2014 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@swellt taky mě dnes bolí záda ovu jsem měla ted o vikendu tak uvidíme jak to taky dopadne ;) jinak přeji hodně štěstí ;)
4. srp 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@petavan I já tobě přeji hooodně štěstí...!! :o)
4. srp 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Snažili jsme se měsíc-teda tak týden v kuse, kdy jsme se potkali:frowning2:, dovolená jedna, druhá, svatba bráchy, víkendy u rodičů....výsledek negativní...Tak snad srpen bude šťastný měsíc:slight_smile: Jak jste na tom vy?
4. srp 2014 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak zítra na krev a mám celou bradu beďáků :grinning: to už jsem neměla snad 5 let :grinning:
4. srp 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kimdes my se snažíme ted druhý měsíc zkoušíš ovu testy?
4. srp 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74
ahoj, tak to jsme na tom stejně. Přítel mi říká, že jsem fajn, že mládnu :frowning2: :grinning:
5. srp 2014 v 05:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, musím Vám to hned napsat. Dneska ráno se nám na testu objevil duch :grinning:
Do ms mám ještě dva dny, tak snad to není jen přelud a vysněná halucinace. Snažíme se od dubna, takže to vyšlo 4. měsíc. A vypadá to, že stihnu přesně navázat na současný rodičák. Tak jsem moc ráda :slight_smile:
Držím Vám všem pěsti, ať se taky zadaří. Já už prosila celý vesmír, ať nás déle nenapíná :slight_smile:
5. srp 2014 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@janak17 Potichu moc gratuluju!!! :slight_smile:
5. srp 2014 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janak17 moc ti to přeji a gratuluji :slight_smile: na tenhle okamžik čeká spoustu z nás :wink:
5. srp 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile:)) Holky ms jsem měla od 26,7 a trvala 6 dní . A podle ovulační kalkulačky bych měla mít ovulaci v sobotu(ten nejplodnější den) Ale od st . že by to mělo začít ...Neni to divný ? měla jsem za to, že ovulace bývá v půlce měsíce cca.
Ale asi přijde fakt ted bolí mě prsa a začíná zase hlen malinko ....Teprve začínám tak ještě nevím úplně co a jak :grinning: . Měření ještě neděláme ...manžel chce at tohle dělám až za dýl když to nepůjde :slight_smile:)
5. srp 2014 v 11:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ycida ajoj nooo to já raději budu bez beďáků :D a jak bolí na té bradě ,hustý :grinning: ,kluci prý máma puberťák :grinning:
5. srp 2014 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak na krev až ve čtvrtek ...tož to ještě vydržím ,ale chcete se zasmát co mi řekl přítel :grinning: to je boží ty máš beďáky a víš ,cítím zvláštní vůni nebo pach z úst :confused: říkám co to ?? :grinning: No né jako smrad,ale něco zvláštního už asi týden ...říkám no nevím možná třeba kov néé :grinning: mám už 14 dnů v puse tak divno a nevím co to je :grinning:
5. srp 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
5. srp 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek