Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

verulinekk
31. říj 2017

Uvidíš, že se zadaří🙂. My jsme tomu s manželem dali tento měsíc volný průběh, mam 4 dny zpoždění, jinak menstruace vždy pravidelná, ale test zatim negativni :/. Takže jsem z toho jelen

verulinekk
31. říj 2017

@skinar odepsala jsem , ale neoznačila 🙂

skinar
31. říj 2017

Verulinekk držím moc palce aby to vyšlo 🙂🤰

verulinekk
31. říj 2017

@skinar děkuju, ale jsem z toho taková nesvá. Pravda je, že jsem vic unavená, nafouklá... ale test negativní...

verusi
31. říj 2017

@skinar hoj a vis ze test ovu ma sva pravidla... ne ranni moc a 2h moc nepit, delat vzdy ve stejnou dobu...moc bych ti to prala,ale ani ve dnech kdy mi vyslo poz. to nevyslo...u me je to tutove o stresu...musela jsem to hodit za hlavu...zitra se mozna dozvim vic...drzim pesti ahoj...

verusi
31. říj 2017

@terka1989 jo dam prosim vedet zitra...az budu vedet vic ze sanusu

autora
31. říj 2017

@skinar Snazime se zhruba pul roku. I kdyz ten zacatek moc snazeni nebyl. Nikdy tam nevyslo casovani, pritel byl sluzebne pric kdyz jsem mela ovu. Posledni 3 mesice uz se dari planovanu lip.

autora
31. říj 2017

No devcata zatim jedine co jsem dostala jsou kvasinky. Cetla jsem ze to muze byt i z tehu ale spis je to prani nez realita 🙂 prsa me trosku pobolivaji tak si rikam ze snad uz se neco zadarilo, na druhe strane mi rozum rika ze se proste moc pozoruju. Nevydrzela jsem, test si udelala i kdyz je brzo a negativni.

riellka
1. lis 2017

@verulinekk po 12ti dnech dorazila 😒

skinar
1. lis 2017

Verusi Jj test jsem dělala dle návodu, nicméně teď mi zarazi, ze píšeš ze ne ranní moc, v návodu je napsáno ze se muže dělat rano ihned po probuzení... tak teď nevím

skinar
1. lis 2017

Autora tak moc drzim pěsti sny ti to už vyšlo!!! 🙏

miluskah
22. led 2018

Holky prosím o radu.My se snažíme skoro pět let a nic, takže už jsem to hodila za hlavu a smířila se s tím, ze už tehotna nebudu.Ale tenhle měsíc je to divné, jeden den me bolely klouby, pak to přestalo, týden před MS bolesti břicha a jeden den hrozny křeče v břiše, ale trvali tak pět min.Prsa se mi nalily, ale za dva dny přestaly bolet, jindy me bolí az do příchodu MS. Ještě se mi udělaly dva opary, divné, a týden po sexu jsem mela dva dny jen růžovou kapku na intymce, ze by zahnizdovani???Ne­vím už jsem z toho mimo.MS mám dostat ve středu, břicho me bolí porad, myslíte ze mám šanci? Děkuji za odpovědi 🙂

katuna93
12. únor 2018

Ahoj holky snazime se cca dva roky s tím ze mám PCO + vysokou děložní sliznici i hned po m/s dnes jsem byla na ultrazvuk z důvodu kontroly sliznice nicméně pan doktor se mě zeptal jestli jsem si dělala test nicméně jsem po má takže na 90 % bych neměla být tehu . Na ultrazvuku je vacek nevíte co by to mohlo být ?

era8722
18. črc 2018

Holky, kdy by nektera z vas chtela proveru, mam doma 3 baleni(nerozbalene)

snazimese
18. črc 2018

@era8722 Ahoj. Mohu se zeptat, k čemu ta Provera slouží? Děkuji za odpověď 🙂

bejbinecko
30. srp 2018

Ahojte kocky, dneska som cca 9 dni po ovulacii..myslite ze sa zadarilo? Duch vysiel krasne v limite....🙂

bejbinecko
30. srp 2018
kuky_93
27. led 2020

Ahoj holky, s dovolenim nych se rada podelila o acuj problemek. 🙂
Poslední styk byl 21. tento měsíc, 25. jsem měla mít MS ale ta nikde… Přes den celkem úplně v pohodě, ale večer když jdu spát mě chytne bolest v podbrisku, je nějaká možnost, že by to tam mohlo byt? Nikdy jsem neměla zpoždění… K doktorovi je brzy, čekám tak do středy a pak teoreticky na krev. Vím, že od doktora to bude lepší, jen jestli nemá někdo zkušenosti. Děkuji moc
💋❤🍀

dendasubaristka
28. led 2020

@kuky_93 test ?

kuky_93
28. led 2020

@dendasubaristka předevčírem ráno a zatím nic

dendasubaristka
28. led 2020

@kuky_93 tak ještě vydrz 🙂 může ms dorazit. Já za 3 roky snazeni měla opoždění 2x. A to jsem byla zvyklá že jsem taky nemela nikdy zpoždění.Různé bolesti podbřišku a nevím co všechno jsem taky mívala. A pokud 21. Byl sex tak 25 nemůže být kvůli těhotenství to se teprve zahnízdil možná ani to ne. Takže nějaká hormonální nerovnováha nebo pak těhotenství ale ze sexu dřív. Tak uvidíš.🙂

kuky_93
28. led 2020

@dendasubaristka no uvidíme co mě řekne doktor ve čtvrtek 🙂

dendasubaristka
28. led 2020

@kuky_93 tak držím palce 🙂

kuky_93
28. led 2020

@dendasubaristka děkuji 🙂

tampu
14. únor 2020

Tady najdete super tipy a mini knihu ke stazeni zdarma https://zivotvrisimaterstvi57.cms.webnode.cz/

u1d1g1
11. led 2023

Zdravím všechny snažilky, nabízím k odkupu poukaz na pobyt do Františkových Lázní - síť hotelů Aquaforum ( léčba neplodnosti ) ale lze využít i pro jiný druh léčby.
Já jsem ho bohužel a nebo spíš bohů dík nevyužila 😇 protože týden před odjezdem jsem zjistila že jsem těhotná 🤰
Poukaz je v hodnotě 13650 Kč já ho přenechám za 10000.-
Jeho platnost je do 30.6.2023 na minimální délku pobytu 14 dní.
Poukaz lze využít na pobyt hrazený pojišťovnou.
Odkaz na stránky, pro více informací je frantiskovilazne.cz
Doufám že Vás lázně dovedou k vysněnému miminku ❤️🤱🧑‍🍼