• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

1. listopadu 2017 
Uvidíš, že se zadaří:slight_smile:. My jsme tomu s manželem dali tento měsíc volný průběh, mam 4 dny zpoždění, jinak menstruace vždy pravidelná, ale test zatim negativni :/. Takže jsem z toho jelen
31. říj v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skinar odepsala jsem , ale neoznačila :slight_smile:
31. říj v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verulinekk držím moc palce aby to vyšlo :slight_smile::pregnant_woman:
31. říj ve 20:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skinar děkuju, ale jsem z toho taková nesvá. Pravda je, že jsem vic unavená, nafouklá... ale test negativní...
31. říj ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skinar hoj a vis ze test ovu ma sva pravidla... ne ranni moc a 2h moc nepit, delat vzdy ve stejnou dobu...moc bych ti to prala,ale ani ve dnech kdy mi vyslo poz. to nevyslo...u me je to tutove o stresu...musela jsem to hodit za hlavu...zitra se mozna dozvim vic...drzim pesti ahoj...
31. říj ve 23:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka1989 jo dam prosim vedet zitra...az budu vedet vic ze sanusu
31. říj ve 23:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skinar Snazime se zhruba pul roku. I kdyz ten zacatek moc snazeni nebyl. Nikdy tam nevyslo casovani, pritel byl sluzebne pric kdyz jsem mela ovu. Posledni 3 mesice uz se dari planovanu lip.
31. říj ve 23:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No devcata zatim jedine co jsem dostala jsou kvasinky. Cetla jsem ze to muze byt i z tehu ale spis je to prani nez realita :slight_smile: prsa me trosku pobolivaji tak si rikam ze snad uz se neco zadarilo, na druhe strane mi rozum rika ze se proste moc pozoruju. Nevydrzela jsem, test si udelala i kdyz je brzo a negativni.
31. říj ve 23:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulinekk po 12ti dnech dorazila :unamused:
1. lis ve 13:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verusi Jj test jsem dělala dle návodu, nicméně teď mi zarazi, ze píšeš ze ne ranní moc, v návodu je napsáno ze se muže dělat rano ihned po probuzení... tak teď nevím
1. lis ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Autora tak moc drzim pěsti sny ti to už vyšlo!!! :pray:
1. lis ve 13:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek