Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

petavan
6. srp 2014

@swellt zkoušej testovat dál taky jsem myslela že prijde ovu kolem 15 DC a nakonec jsem ji měla až 20DC podle ovu testu 🙂

swellt
6. srp 2014

@petavan Dekuju... Trochu nne to zase srazilo... No,zkusim... Uvidime. Dekuju 🙂

petavan
6. srp 2014

@swellt v klidu neboj to příjde ;)

marketat
7. srp 2014

@bublinka74 Tak jak dopadly výsledky krve? Doufám, že dobře. 😉

terezapetrova
7. srp 2014

@majkylove přesně taťka to špatně snáší, ono to s Vojtou celkem náročný je 😒 doufám,ze se mate stále přímá, my dnes máme v nohách na kole asi 65km v naaaarocnem terénu tak taky nozky boli. Jinak jsem se rozhodla, ze cca od dalšího tydne do konce asi záři kašlu na veškeré sledování a testování se a asi si dam pauzu i od koníka. Doufám, ze mEzitim budeš tehulka i když mE mrzí, ze to zjistím ze zpožděním 🙂 a já bych dobře zprávy taky určitě pisla a asi přijdu ještě kvůli nějakým receptum. Měj se moc hezky 🙂

bublinka74
7. srp 2014

@marketat ajoj nakonec mi sestra volala at přijdu v pondělí 🙂 ,menstruaci zatím nemám

bublinka74
7. srp 2014

@marketat jsem myslela,že to budu vědět na narozky,mám je v sobotu jako dáreček,no tak vydržím 😀

petavan
7. srp 2014

@bublinka74 tak v sobotu ráno budeš testovat jo? já taky 😀 tak dej pak vědět jak si dopadla 😉

marketat
7. srp 2014

@bublinka74 to čekání ti vůbec nezávidím, a dárek by to byl super, to rozhodně, ale i jako opožděný dárek to bude báječné 😉

andrejka1234
7. srp 2014

Holkyyyy a co jste první měsíc snažení - bolí vas někoho podbřišek přibližně týden po snažení? Spíš tlak... Zjištuji, jestli jsem opět pokažená jen já 😀 ☹

audrey44
7. srp 2014

@andrejka1234 Ted jeste nevim, teprva mi skoncila MS, ale u prvniho ditka jsem to tak mela. Asi 5 dni po ovu me bolel podbrisek, tlak ale i pichani. A pak pred MS normalni bolest jak kdyby mela prijit a neprisla... Drzim pesti 🙂

andrejka1234
7. srp 2014

@audrey44 jeee, to jsi mě potěšila, ze mám naději 🙂 a jiné příznaky nebyly? 🙂

audrey44
8. srp 2014

@andrejka1234 Natekla prsa a pocinajici velka unava. A zada me bolely. Jinak nic... Nevolno mi v tehu nebylo ani jednou. 🙂

bublinka74
8. srp 2014

@petavan nebudu testovat už 😀 ,měla jsem tam ducha a u kluků mi test neukázal fakt vůbec až v 10tt...fakt ...každý to máme jiný 🙂 ,v pondělí půjdu na krev a je to .Je mi občas opravdu šoufl,hlavně po ránu,trošku jsem špinila dva dny do hněda pak nic ,no a únava je a chutě ...tak uvidíme 😀 sama jsem fakt zvědavá 😀 ,ale nehrotím to už ,jestli to tam je ....tak to tam bude 😀 😀

bublinka74
8. srp 2014

@marketat to jo ...jak píšu uvidíme,mě už to nějak přestalo bavit testovat 😀 😀 ,jsem se nějak unavila za těch 8 měsíců 😀 ,ale může to být klidně horm.porucha,kdo ví,ikdyž před 3 měsíci jsem měla všechny testy o.k před laparkou 😉

bublinka74
8. srp 2014

@petavan jooo jinak ti samozřejmě moooc držím palečky a dej vědět ju 😉 samé pozitiva v sobotu 😉

bublinka74
8. srp 2014

samozřejmě holky Vám všem držím palečky,je to náročné že ....ale to dáme,jsme holky šikovný 🙂

annna79
8. srp 2014

@andrejka1234
Mě včera od odpoledne pobolívalo břicho a večer mě tam někdo jen chvilku bodal(jak nožem).Měla jsem odpoledne i divnej pocit že teču,ale mrcha to nebyla.Dnes ráno jsem jak na vodě a ještě nafouklá.A zkusila jsem si změřit BT mám 37 včera 36,9.myslela jsem že bude nějaký pokles a mrcha přijde a ona o jeden stoupla.
Nemyslím si,že jsem těhotná to by byl zázrak tak brzo.
Jo a co si pamatuji z června,když jsem ještě byla těhotná tak prsa mě začaly bolet až po 4 týdnu.
Snažení zdar a krásný víkend všem snažilkám. 🙂

petavan
8. srp 2014

@bublinka74 tobě se to určitě povedlo jak už je ti i po ránu šoufl mě nic není ani na sobě jsem nic nezpozorovala takže tomu u sebe nevěřím ☹ ale tobě držím pěsti

andrejka1234
8. srp 2014

@annna79 teda,tak budu držet pěstí aby nepřišla 🙂 já se obavám aby to zase ty bolesti břicha nebyly z močáku... Kéž by to vyšlo tak rychle... Je fakt, ze nemůžu vůbec kávu, mám na ni chuť jen po ránu, ale vždy tak polovic vyleju..

kija
8. srp 2014

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Občas sem mrknu, tak jsem si řekla, že bych taky mohla něco napsat 🙂 Nemám v plánu zatím žádné ovulační testy, měření bazální teploty či podobný věci, jen si to užít, co nejmíň to řešit (snad) a snad se někdy taky dočkat 😀 Teď 2. měsíc.

kija
8. srp 2014

@andrejka1234 Aji, já to teda tak minulý měsíc měla. Bolest nebo spíš tlak v podbřišku týden před MS, celý ten týden i špinění, to se mi nikdy nestalo, bylo mi divně a stejně nic. Psychika je strašná sviňa 😀 Tak jsem se rozhodla, že to nebudu už nijak hrotit. Ale držím pěsti, ať je to u Tebe jinak 😉

bublinka74
8. srp 2014

@petavan ále kočko ,člověk nikdy neví ...já třeba celých půl roku než jsem šla na laparoskopii tak jsem měla příznaky na zvracení ,bolest prsou,smrděly mi cigarety,káva ...noo a nyní ...nic žádné bolesti,ani prsou ani břicha atd... můžou to být klidně hormony ...uvidíme v pondělí jdu na krev 😉 a zrovna to může být obráceně hmm 🙂

bublinka74
8. srp 2014

@petavan a je mi divný ten test ..jen dušík pořád,ale kamarádka mi taky říkala hele mně se nic neukazovalo,nedostala jsem to 14 dnů,na gyndu mě objednali za dalších 14 dnů skorem a já přišla a prej jste 7tt a je fakt že já je u kluků nedělala,vždy jsem počkala,když jsem to nedostala 14 dnů a pak se taky objednávala k mudr...bylo to bez stresu a v klidu 🙂

petavan
8. srp 2014

@bublinka74 nejhorší je to čekání na výsledek a je to nekonečné jestli to dostanu nebo nedostanu a kdyz ještě ani nevím cyklus tak to je taky na houby ☹ každopadně se pak ozvy jak si dopadla ;)

bublinka74
8. srp 2014

@petavan to ju já vím,znám to ikdyž cyklus jsem měla pravidelně,spíše o dva dny dříve vždy a po té laparoskopii mi třikrát proběhla ms normálně a nyní toto ....no uvidíme 😉

andrejka1234
9. srp 2014

Holky, začínám byt hrozně přecitlivělá... Už druhy den mi porad na manželovi něco vadí, neustále do nej ryju a hádáme se, ikdyž mi splní, co mi na očích vidí... Bože.. Už mi to asi leze na mozek 😀 ☹ a kolem mě všichni najednou těhu, i mužovi dvě ségry. Ma být příští týden u tchánovců oslava na jejich počest a já jsem rozhodnutá tam nejít, protože bych z toho měla akorát depku. Je to ode mě hnusný, já vím...

martinalinda
9. srp 2014

@swellt Ahojky, tak vidim ze i nekdo dalsi pouziva ovu testy. Chtela jsem se zeptat, ta carka co mas dole silnejsi na druhy den tak uz znaci ovu? Nebo jeste ne? Protoze ja ji mivam taky takovou a na obalu pisou, ze pokud neni stejne silna jako kontrolni, nebo silnejsi, tak neni ovu. Tak se v tom nejak nevyznam. Mivam ji slabsi i silnejsi, ale nikdy ne stejne silnou jako kontrolni. A pry lze ovu zjistit jen v nekterych hodinach ve dne, to bych musela testovat co hodinu a to se mi nechce 🙂 Mas s temi carkami nejake zkusenosti, ze jsou treba stejne silne obe dve?

martinalinda
9. srp 2014

@andrejka1234 Ahojky, taky prvni mesic zkousime, teda uz od 1.8. presne a mela jsem taky tlak i simrani v podbrisku, to bylo tyden po MS, a diky tomu ze nevim kdy je presne ovu, mam to rozhazene, tak to neresim a zkousime dal, pravidelne a treba to vyjde. test na ovu vychazi porad zvlastne, a bolest je taky jak kdy. Takze zkusim pak test okolo 20.8. a uvidime, zda se podarilo 🙂

kackarebicerova
9. srp 2014

8 mesic snahy 🙂 Jsem po plodnych dnech a sexik byl pravidelny i ted si ho uzivame tak snad..uz 2 dby me picha u pupiku coz jsem jeste nezazila..sice faleanych znameni bLo az az ale tohle je u me novinka....