Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

swellt
9. srp 2014

@martinalinda Ahojky... Co se tyce ovu testu,tak nejsem uplne zbehla... Ale zatim,co testuji, od 14DC,tak mam carkz vzdy slabsi,nez testovaci.Nikdy ne stejnou,nebo vice silnou. Myslim,ze kdyz ji mas i silnejsi nez je testovaci carka,pak ovu behem 24-48hodin prijde. Ja jsem dnes 18DC a carka slaboulinka,temer neviditelna. Takze ovu byla bud pred 14DC a my ji zas prosvihli,anebo teprv prijde... A jestli ne,tak uz mne klepne pepka... :(
Ale preji hodne stesti tobe i nam vsem... 🙂
Hezky den,devcatka! :-*

audrey44
10. srp 2014

@martinalinda Ahojky, já když jsem otehotněla poprvé, zkoušela také ovu testy. Nikdy testovací čárka nebyla stejně silná jako kontrolní, přesto ovu proběhla. Byla hodně silná, ale ne stejně jako ta druhá prostě. Testovala jsem každé odpoledne tuším že v 17.00, četla jsem, že ovu test by se neměl dělat ráno. Teď asi zkusím ovu test taky, ale testovat budu ve 14hod, to dítě spí, takže jsme doma. Řekla bych, že když máš jeden den testovací čárku hodně silnou (i když ne úplně jak kontrolní) a druhý den už zase slabší, ovu proběhne (za 24-48hod). Tak na to prostě skočte oba dva dny 😉

audrey44
10. srp 2014

@swellt A jak dlouhý míváš cykly? Já mívala ovu mezi 11-13DC... Takže teď zkusím testovat od 9DC.

swellt
10. srp 2014

@audrey44: Pravidelne jsem mela 28dni,nikdy jinak, pak jsem si koupila listovku a kontryhel a posledni cyklus byl jen 26dni,ale nevim,jestli na to mela vliv prave listovka... Kdyz to nevyjde ted,tak take budu testovat driv... Ted jsem testovala od 14DC,protoze jsme byli na dovolene a porad nekde courali 🙂
Jinak testuji take v priblizne stejnou hodinu,ale silnejsi carka nikde. Zkusim jestr dnes,ale to uz je 19DC a to si myslim,ze je pozde....
Preji hezky den,ja ho mam pracovni 🙂

majkylove
autor
10. srp 2014

ahoj holky,tak jsem z dovči zpět,uteklo to jako voda zase a zítra zas návrat do reality :-/ co je tady novýho,doufám že přibyla nějaká těhulka 🙂 já už z toho mám depku jak blázen,jestli už se tento měsíc nezadaří tak jdu k Dr a už budu fakt vyšilovat ☹

andrejka1234
10. srp 2014

Ahoooj holky, tak jak jste na tom? U me nejspíše PMS, jsem protivná, sním co mě napadne a kafe mi pořád nezačalo chutnat, naopak vypijí jen s čokoládou 🙂 Držím všem pěsti :-*

kija
11. srp 2014

U nás pořád stejné, MS až za 10 dní... pořád nějaká mezipauza a ty jsou taaak dlouhý 😀 Navíc mi přijde, že ovulace tentokrát byla nějak strašně brzo a nebo zatím vůbec. Uvidím.

@andrejka1234 Kdy to máš dostat? O tom kafi jsem už párkrát slyšela 😉

@majkylove Jak dlouho se snažíte? A kde jste byli na dovči? Já se přidala teď před nedávnem k vám do diskuze 🙂

kija
11. srp 2014

@jitulka188 No ale ta sobota to vychází na půlku cyklu, ne? Tu středu tam mají asi proto, že spermie jsou schopny v ženském těle přežít a oplodnit určitě 48 hod. Ale ty kalkulačky jsou stejně spíš velký odhad, může to být taky prakticky kdykoli jindy 🙂 Taky netestuju a testovat zatím nehodlám, zbytečně by mě to stresovalo a pak, "povinnej" sex není pro mě 😀

@audrey44 Ahoj 🙂 Takže se snažíte o druhátko? To je paráda, děti si jsou pak blíž, když jsou i blíž věkově. Můžu se zeptat, jak to u Tebe probíhalo poprvé? Za jak dlouho to vyšlo, jestli šlo na to "nemyslet" a co myslíš, že vám pomohlo.. děkuju, jsem zvědavá 🙂

marketat
11. srp 2014

@kija Já mám taky cca 10 dní do MS, asi před týdnem jsem zkusila ty glukózový papírky (mám je v práci, tak proč to nezkusit), ale první den byl světlounce zelený a druhý den už měl jen základní barvu, tak jsem zkoušela ob den a nic, tak nevím, buď byla ovulace brzo nebo vůbec,nebo teoreticky ještě přijde, ale už žádný řešení pomocí papírků nebude, kašlu na to. 🙂

kija
11. srp 2014

@marketat Jeeee, fakt? Tak to bude prča, jak tu budem obě očekávat MS ve stejnou dobu 😀 Nebo radši neočekávat 🙂 A taky druhý měsíc teď? 😉 Taky jsem o nich četla, že to s nimi jde, ale jak píšeš, taky na papírky a ov.testy zatím kašlu, to až by to nějakou dobu nešlo, ale spíš jsem radši to nechat zatím volně 🙂 Já se většinou orientuji podle hlenu cca v půlce cyklu, tentokrát byl o dost dřív, tak mě to trochu zmátlo.

andrejka1234
11. srp 2014

@kija Já to mám dostat 14., ale jsem hrozně nedočkavá 😀 no dneska mi přestalo jet i to moje kafe s kouskem čokolády...☹
No to znám tu mezidobí, musíte si to s mužem zpříjemnit 🙂

kija
11. srp 2014

@andrejka1234 To už máš za chvíli 🙂 Jakože Ti už vůbec nechutná kafe? 🙂 Tyjo, něco dalšího pociťuješ? Jj, to zas jo, ale přeci jen to má člověk tak nějak v hlavě, jestli se na něco zrovna čeká nebo ne 🙂

majkylove
autor
11. srp 2014

@kija ahoj,no "teprve" 5-tý měsíc,vím že to ještě nic není,ale já už z toho mám fakt depku ☹ hlavně je to umocněný tím že dvě kamarádky teď porodily,další je těhotná hned na první pokus a další oznámila že už jdou na to taky a tak mě to všechno ještě víc připomíná no,mám strach že všichni už mají prcky,nebo už čekají a my pořád budem čekat a čekat,no prostě chtělo by to zahodit hlavu 😀

bublinka74
11. srp 2014

@petavan ahojky tak co nového 😀 ,já jdu nakonec zítra na krev 😀

bublinka74
11. srp 2014

@majkylove ajoj,jak bylo 🙂 nevyšiluj 😀 ,mně taky hrábne ..já jdu zítra na krev teprve,stále jsem to nedostala,začly mi bolet prsa ....včera jsme se tulili a já měla růžovo hnědý hlen a pak nic ....tak uvidíme 😀

karlos12
11. srp 2014

@lenkasaf ahoj,také jsem zaplula do této skupiny,v mé jsou už také téméř samé těhulky,snažíme se od ledna.Snad nám změna přinese štěstí 😉

majkylove
autor
11. srp 2014

@bublinka74 ahooj,měli sme se perfektně,ale chtělo by to ještě o týden dýl no,dnes už vzhůru do procesu :-/ 🙂 tééda,tak to držím palce,třeba z toho něco vykoukne 🙂 pak dej hned vědět!

bublinka74
11. srp 2014

@majkylove noo to je fajn ,dovča vždy rychle uteče 🙂 ,noo prostě zajímavý,sama jsem zvědavá co to bude

martinalinda
11. srp 2014

@swellt
@audrey44

Děkuji holky za radu, ja si prave cetla ze ta carka ma byt stejne neli silnejsi, tak to je asi jinak...no ja mam ted carku celkem silnou, pred 3 dny takova nebyla, takze na to asi vlitnem 🙂 a uvidime. Dneska me docela boli bricho, i mi bylo na zvraceni, takze cekam co prijde. Je pravda ze carka na ovu testu jindy byla slaba, jindy trosicku, ale dneska je silnejsi, jde hodne videt, takze je mozne ze mam ovu az kolem 20 dne DC, ani bych se tomu nedivila, po tom jak to mam rozhazeny. Dekuji vsem.
Preju vam taky, at se to brzy podari a at tady muzem probirat dalsi vecicky 🙂 Uz se na to tesim.

karlos12
11. srp 2014

@majkylove ty brďo,už 5 měsíců,to letí.Vždyť jsme nedavno diskutovaly a to jsi byla na úplném začátku tohoto šílenství.My už šílíme 8 měsíců.Je to nekonečné.A ještě mám dle testu nějak brzo ovulku.Dnes 11DC a už úplně krásné čárky.Koukala jsem na to delší chvíli a počítala.Tak uvidím jestě zítra. 😉

swellt
11. srp 2014

Hezky podvecer,holky... Prosim vas... Co myslite? Ma cenu jeste testovat? Dnes jsem uz 21DC,to uz je dost dlouho,ne? Ja uz fakt nevim...
Trochu depka... A to pocasi venku tomu prispeje...
Jaky jste mely vikend? 🙂

majkylove
autor
11. srp 2014

@karlos12 letí to jako blázen,fakt měsíc za měsícem,však ty víš ☹ já zatím netestuju,říkala sem si že jestli tento měsíc nic tak od příštího začnu a i zajdu k Dr. jestli by třeba už manžela neposlal na spermio,nechci se mi jen čekat,no uvidíme,kéž by to už nebylo třeba řešit... jinak já jsem dnes 12DC tak budeme čekat společně jak to tak vypadá 😉

andrejka1234
11. srp 2014

@kija no já se právě taky bojím, že spíše PMS ☹

andrejka1234
11. srp 2014

@kija a jinak už asi týden mě sem tam pobolívá podbřišek a nota se mi hlava..ale jak říkám, jsem pesimista, takže přikládám PMS

karlos12
11. srp 2014

@majkylove tak já vytáhla testy,abych věděla,zda vůbec ovu je ( i když nejsou 100%),ale teplota je asi nereálná -noční a Cd kdy vstávám v 5.Teď mám v plánu jít po prázdninách k dr a manžel nemá problém jít také,ale prý mu musím být nápomocná 😉 .Snad to nebude třeba.Budeme čekat,já odpoledne pozitivní ovu test,teď píchání v podbřišku.Poprvé za celou dobu nemám noční.Hodně štěstí a klid při čekaní.PS : sobecky jsem ráda že nejsem sama,ale né že bych Ti nepřála,to ani náhodou 🙂

ycida
11. srp 2014

Ahoj děvčátka... také poslední dobou potkáváte tolik těhulek a kočárků s mimi nebo jsem na tom tak špatně jen já ☹

marketat
11. srp 2014

@kija Jj, taky druhý měsíc 🙂 Já teda doufám, že neočekávat, ale jsem realista a vím, že to vyjít hned nemusí. Ale člověk by moc chtěl, co? 😉 Já byla na začátku července u gynekologa a měla jsem v tom cyklu 2 folikuly připravené k ovulaci a nevyšlo to, tak si říkám, že tenhle cyklus klidně může být bez ovulace ☹

karlos12
11. srp 2014

@ycida víc než je únosné.A kamarádky těhotní jak šlak.Hrůza. 😒

ycida
11. srp 2014

@karlos12
Přeji jim štěstí, ale já chci taky 😅

karlos12
11. srp 2014

@ycida ano,zavidím jim,ale nemyslím to zle.Už bych také chtěla.Je to nějak dlouhé 😢