Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
12. srp 2014

@petavan určitě joo 😉

andrejka1234
12. srp 2014

Holky, máte některá pred MS taky nedostatek hořčíku? Nikdy jsem na to netrpěla tak, jako poslední tři dny...bez magnesia neusnu bolesti rukou i nohou 😞

andrejka1234
12. srp 2014

@petavan držím pěsti, ať už nám tady ty // konečně přibývají 😘

rosaa
13. srp 2014

@andrejka1234 Ahoj, to musi byt hrůza ty křeče, fuj. A co mrška, ještě nic? Máme to dostat podobne. Tak taky čekam, ze už nepřijde.

andrejka1234
13. srp 2014

@rosaa ahoooj ☺ stejně jako příznaky? No představ si, já jsem dnes od 4 vzhůru, celou noc jsem se převalovala a podkladala si břicho polštářem, protože bylo hrozně nepříjemné na něm spát... Tak už mám nakoupino, vypráno a uklizeno 😁

andrejka1234
13. srp 2014

@rosaa jinak mrcha nic, uvidíme.

marketat
13. srp 2014

@andrejka1234 Já jsem dneska teda 20 DC, ale už 3 dny mě chytají křeče do nohou, když si lehnu.

marketat
13. srp 2014

@ycida Taky mám teď kolem sebe spoustu těhotných kamarádek, i těch u kterých bych to vůbec nečekala. Ale myslím si, že si toho člověk hlavně víc všímá, když mu taky tikají hodiny 😉

marketat
13. srp 2014

@bublinka74 To je mi moc líto. Ale asi na to nebyl správný čas. A neboj, my tě budeme podporovat, jak jen budeme moct 😉 A pokud znáš doktora, co se o tebe bude starat, tak to je dobrá výhoda.

bublinka74
13. srp 2014

@marketat tj zjistila jsem,že u nás na Kladně to dělá doktor co mi před 3 měsící operoval vnitřek a spolupracují s Apolinářem ,noo 25.jdu ke svýmu a vypíšeme mi žádanku .Ještě mi brali krev na hormonální profil tak uvidíme a

marketat
13. srp 2014

@bublinka74 Moc držím palce, aby to všechno dobře dopadlo.

rosaa
13. srp 2014

@andrejka1234 Ty jo, tak to máš dnes dlouhý den. A co jsi toho stihla. Jà jsem dnes naopak dost líná. Jee,tak MS potichu přeji ať stále nic.

karlos12
13. srp 2014

Ahoj holky,jak mají vypadat ovu testy ? Je to takhle dobře? Jsem začátečník,tak se asi hloupě ptám.Moc děkuji za reakce,K

sleepers
13. srp 2014

Ahoj holky.

Help, jsem z toho zmatena. V pondeli a v utery jsem mela ovulacni bolesti, ovu test byl pozitivni vcera. Myslite, ze je jeste behem dneska cas a bude mit spermijka co oplodnit?

karlos12
13. srp 2014

@sleepers hi hi,další ovulační divnost.Ale myslím že právě dnes až zítra by mělo být co oplodnit. 😉

sleepers
13. srp 2014

@karlos12 takovy odpovedi mam rada 🙂
Dekuju

karlos12
13. srp 2014

@sleepers no není zač,hodně štěstí 😉

majkylove
autor
13. srp 2014

@karlos12 já teda nejsem taky žádnej odborník,ale myslím že je určo pozitivní ten 11DC.Kdy ste na to skočili? 😀

karlos12
13. srp 2014

@majkylove Děkuji, já myslím také, ale chvílemi jsem si nebyla úplně jistá.Skáčeme každý den od konce ms.A nepiš že je to moc, že by to mělo být omezeno 😉

majkylove
autor
13. srp 2014

@karlos12 já sama nevím,každej měsíc to zkoušíme jinak,před tím furt,ted se snažíme,ob dva dny a uvidíme no kde bude pravda 😀

swellt
13. srp 2014

Ahoj holky 🙂 Jaky jste dnes mely den? U nas hnusne,takze to podporuje moji lenivou naladu a nic se mi nechce. :(
Zase mam na vas otazecku... Uz ctvrty den mam na ovutestu zhruba stejne silnou,resp. slabou druhou carku, prikladam i foto-zase... Omlouvam se,jsem s tim uz hrozna,ale tak mne tak napadlo....:Myslite,ze by v nejakem zazracne pripade mohlo jit o tehu?
Kdybych se ridila 26dennim cyklem,ktery jsem mela ted naposledy,tak by MS prisla 16.8. Pobolivaji mne zada,jako by mela byt,ale tak zvlastne mne picha a tlaci v podbrisku,ale jen obcas,ne cely den a ne jako klasicka bolest pri MS.
Uz si pripadam fakt posahane,takze se omlouvam... 🙂
Krasny klidn vecer! 🙂

karlos12
13. srp 2014

@majkylove máme něco podobného.Uvidíme,no. 😉

annna79
13. srp 2014

Ahoj tak dneska se mi osypala brada.k večeři jsem měla fazole s párkém a pak jsem dostala chuť na sírové těsto( vejce cukr mouka) to už je divný.

karlos12
13. srp 2014

@swellt ahoj,jak jsem Ti již psala,mohlo.Proto bych se vykašlala na ovu testy a nechala testování být.Čekala bych zda ms bude či ne a pak rovnou těhu test.Už bych ale určitě vynechala ovu testy.Držím pěsti a klid 😉

swellt
13. srp 2014

@karlos12: 🙂 Jo,klid... No,tak ten mi chybi... Ale ano... Testy uz opravdu necham byt 🙂
Dekuju 🙂

karlos12
13. srp 2014

@swellt o klidu mi povídej,po 8 měsících mi také nějak uniká.Ale je to to hlavní.Tak budu čekat na výsledek 😉

swellt
13. srp 2014

@karlos12: Ty jo,to me tri mesice jsou proti Tobe nic...
Jsem hrozna,ted,kdyz uz pritel uznal,ze bychom tedy mohli na miminku zapracovatt(ale rozhodne to neproziva tak,jako ja),tak bych to chtela hned. Zitra to je 9let,co spolu jsme,tak jsem stastna i za to,ze jen vyslovil to,ze by miminko mohlo byt,ze se tomu nebude branit. 🙂
Tobe preji more stesti,at se // konecne objevi!
Drzim palecky!

martinalinda
13. srp 2014

@audrey44 tak ty tvoje vypadaji urcite silnejsi, hlavn ten prvni, ja to tak mela asi 5 dni zpet, ale ten test se neuchoval, pak to slablo, a pak trosku sililo...nevim zda je to mozne. ale dneska uz mam 3 den bolest v podbrisku a nekdy az krec, je to celodenni uz, a pred spanim nejhorsi..takze jsem si rikala, zda to nemam dostat, ale na to je jeste minimalne 6-8 dni cas, takze nevim co se deje..neni mi moc dobre, boli me hlava a jsem docela unavena - dneska spis z prace (bylo toho hodne). Tak jdu radsi spat. O vikendu asi zkusim test a uvidime 🙂

audrey44
13. srp 2014

@martinalinda Ty budes tehotna, holka 🙂 a jestli ti ted trosku zesilil ovu test, tak to fakt tehotenstvi znacit muze. Jsem zvedava a moc drzim palce! V sobotu se vdavam, tak hned v nedeli kouknu, jak ti vysel testik 🙂

mispula19
13. srp 2014

Zdravím dámy, tak jak to jde, kdo už je 2v1? 🙂 delší dobu jsem nestíhala a byla jsem za to ráda, jak jsem se na mimíse nechtěla upínat, tak mě to tu nějak pohlcovalo 😀 tak jsem si plánovala co nejvíc práce, sportu, doma se vrhla na rekonstrukci apod. a jen občas nakukovala a co se nestalo, do dnešního odpoledne jsem byla už pár dní přesvědčená, že budu nejspíš "v tom"... no ale nic a jsem z toho jelen 😕 manžela jsem měla doma naposledy před 14-ti dny, pár dní začínám pozorovat a není to sugesce!! bolest v podbrišku, ale takovou divnou, neznámou, na pohmat bolí dost a jakoby napnutě a je to vyloženě spodek, né nachlazení nebo podobně a navíc mám nějak hodně hlenu, světlý, čiřý do bíla, bez zápachu, ale je ho vážně hodně, až kolikrát letím na wcko jak cítím že to teče a uvnitř je ho taky šíleně, už jsem se bála nějaké infekce nebo podobně, ale jinak problémy nemám a zápach žádný, vše jinak ok, každopádně dnes odpo test úplně prázdný jen s / ☹ tak tož já už nevím 😀 no ale dnes jsem si vyzvedla balíček v Dr. Max, vyzrála jsem na ty neustálý trapný návštěvy lékáren, objednala si balíček přes net a nechala si ho doručit do lékárny, nikdo nic neví a mě je hej 😎 😀 a ode dneška tedy s OVU testy na měsíc (6 balení po 7 ks 😀 ) začínám každý den testovat, zda tedy probíhá ovulka, dnes taky nic (MS pořád nikde po vysazení HA po 8-mi letech 11/2013, něco málo jen přes vyvolávačku a Duphaston, po léčbě opět nic). Každopádně koncem Srpna letím na preventivku a váhám, zda se tedy zmínit, že MS pořád není v cajku nebo ne a počkat co ukáží ovu testy, nechci zase zobat Duphaston, na vyvolávačky apod., proto jsem přestala brát HA, že už do sebe nechci žádný svinstvo rvát 😔 asi počkám, co za měsíc vytestuju, pokud ovulka proběhne, počkám až se mi muž ustálí pracovně zase doma a dám tomu chvíli a pokud bych ovulku nevytestovala, tak zajdu pro radu a pomoc k dr.