Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
13. srp 2014

@swellt děkuji,Vám také.Já ještě nedávno o dětech nechtěla ani slyšet a teď bych je chtěla ihned,strašně moc.Máte dobrou výdrž,9 let.My jsme spolu 13,5 let a rok manželé.Pak dej vědět co a jak,držím pěsti 🙂

kija
13. srp 2014

@andrejka1234 Tak co MS, pořád nic? Držím pěsti. Křeče nemám, brzy nevstávám, to bych nepřežila 😀

@marketat No právě, člověk by tak chtěl, i když je pravda, že teďka mě zasáhla taková vlna nesplněného spíš asi nereálnýho snu, jestli to nezkusit, ale nějak se mi to neslučuje se současným životem. Už je to snad v poho 🙂 Tak si říkám, že jsem řešila jiný věci a na tohle nemyslela, to by mohlo pomoct 🙂 Ale nemyslím ☹

@audrey44 Jee, no to je parádní, napoprvé, to je pak pěkně bez nervů, že 🙂 Je moc krásná, prdelína jedna malá 🙂

@majkylove No to opravdu není dlouho, ale chápu, na nervy to je ☹ Nejlepší by bylo zahodit hlavu nebo zahodit to za hlavu, jenže to se lehko řekne, co. Ale fakt, že spoustu lidí říkalo, že se jim to povedlo, pokud se zaměřili na něco jiného, prakticky cokoli, aby na mimčo pořád nemysleli, plánovat něco, nový koníček atd. Myslíš, že už je čas na dr.?

kija
13. srp 2014

@karlos12 Ahoj, jojo, to mám taky tak.. dobu nic, nechtěla jsem vůbec a pak najednou honem 😀

mispula19
13. srp 2014

a nedalo mi to, tak jsem počítala přesně a je to 11. dní od posledního styku, bolest podbřišku a výtok cca 3-4 dny?? Včera večer jsem si pro jistotu vínko teda nedala a teď to doháním, když ani duch žádný, uvidíme, tohle je ale divné 😎

kija
13. srp 2014

@mispula19 Já bych zkusila test za pár dní, když je to bez MS, tak se to dost špatně určuje 🙂 Vínko si klidně dej 😉

andrejka1234
14. srp 2014

@kija ahooj , MS porad nikde, křeče stále navečer, takže dopuju tabletky. Spavam stále na polštáři břichem, protože je to hrozné nepříjemné na něm lezet. A opět jsem vzhůru od 4 s celonočním prevalovanim... Ze by tak silné PMS? 😁

A co ty?

andrejka1234
14. srp 2014

@audrey44 ať vám hlavně vyjde počasí a moc si svůj den užijte 😘😘😘😘

audrey44
14. srp 2014

@kija Dekujeme 🙂 po svatbe sem dam Emicky aktualni fotky 🙂

@andrejka1234 Dekujuuu!!! Jako na potvoru Emicce zacaly rust zoubky a spatne spi uz nekolikaty den. Takze zacinam byt pekne utahana ☹ potrebovala bych se vyspat pred sobotou... ☹ no nejak to zvladnout musime!

majkylove
autor
14. srp 2014

@kija ahojky,myslím že není čas jít k dr,ale já to čekání jen tak nevydržím,pokud pošle manžela na spermio tak budem aspoň zase o krok dál,než to zjistit až třeba po roce,to sem celá já no 😀 navíc manžel měl jako dítě nějaké problémy tak bysme se ani moc nedivili kdyby to bylo špatný :-/ ale nechci předbíhat,kéž bysme to už nepotřebovali řešit 😔 a za hlavu bych to tak ráda hodila,ale mě to prostě nejde,na dovči sem na to skoro nemyslela,ale doma zas klasika a to si myslím že mám vcelku rušnej život a stejně mi to nejde.No uvidíme,nějak to dopadne.

kija
14. srp 2014

@andrejka1234 Že 😉 Tak držím pěsti, ať dneska nedojde a nedojde vůbec. U mě nic, ale já mám mít až za týden a necítím oproti minulýmu měsíci vůbec nic. Ani nemám pocit, že by to vyšlo teda ☹

@audrey44 Jeee, svatba, tak to se moc těším na fotečky. Hlavně si to pořádně užijte, to je krásný, to mít před sebou, my měli vloni, tak jsem dny trávila zas na beremese 🙂 Tak držím pěsti a užijte si to a snad se Emiččiny zoubky umoudří a stihneš se aspoň zítra vyspat 🙂

kija
14. srp 2014

@majkylove To máš pravdu, taky jsem si říkala, kdybychom věděli aspoň spermio a zákl.vyšetření, přeci jen by byl člověk klidnější.. Zvlášť, když to člověk slyší okolo sebe... Já vím, ono to moc nejde, spíš jsem myslela něco novýho si najít, třeba by to pomohlo 🙂 Však jo, uvidíme, jak to bude a jak to půjde.

mispula19
14. srp 2014

Hapyyy laaaalalaaaa 😎 😀 problém nejspíš rozlousknut, OVULKA je tuuu! 😎 Jsem opravdu šťastná, neb jsem tohle ještě nezažila, můj první Ovu test s dálnicema jako hrom, žádný ještě pořádně pozitivní nebyl a jak to tak vypadá, je to asi první ovulace po vysazení HA před skoro rokem, protože tenhle výtok a bolesti jsem vážně ještě nezažila a co jsem se zapoměla zmínit, mám šílenou pleť už dobrý týden a nemůžu se toho zbavit... ještě zkusím jeden odpo, ale ranní moč to nebyla, vše podle návodu, dělán před chvílí, přikládám foto 🙂 sice mi manžel psal, že má hromadu práce co musí udělat a že asi teda ani nepřijede na víkend, ale už jsem mu napsala ukecávací sms, takže aspoň na otočku musí! 😀 na pohmat se mi i zdá čípek hrozně vysoko, už na něj ani nedosáhnu a teplota vyšší, je to jasný 🙂 Taaak držet povinně všichni palce! 😀 Jsem šťastná, aspoň vím, že na gyndě říct že je vše cajk a nebrat patáčky

mispula19
14. srp 2014

horní je ze včerejška a spodní před chvílí 😅

cuciii
14. srp 2014

Ahoj tak taky patřím mezi snažilky, snažíme se 3.měsíc, tak snad se zadaři 🙂

martinalinda
14. srp 2014

@audrey44 Myslíš? tak to by bylo pekne prekvapeni. Radi bychom, dneska jsem se dozvedela ze moje kamaradka, hodne dobra je 3 mesice tehotna 🙂 Tak ji to tak trosku zavidim 🙂 Ale doufam, ze to vyjde i u nas. Snažime se prvni mesic, tak by to byla i nahoda. Vim, ze je hodne holek hned na poprve, ale znam i hodne dalsich, co na to cekaj pul roku...to mi tady asi hodne holek potvrdi. Tak v nedeli rano udelam test a uvidime.

Jo a preju at se vydari svatba, ja uz to mam skoro 1 rok za sebou a rada na to vzpominam..je to nejkrasnejsi den v zivote. Tak si ho nenech nikym zkazit a jen si uzivejte, je to preci jen jednou v zivote (jak se rika) 🙂 At vam to vyjde.

martinalinda
14. srp 2014

@mispula19 Tak to je jasný, pěkné dálnice...tak sup sup a to at je z toho dalsi mimi 🙂 Takove dalnice jsem nikdy ani nemela, silnejsi byly, ale ne tak moc, takze si naprosto v perfektnim stavu ;)

tipry
14. srp 2014

@mispula19 ahoj, a muzu se zeptatt, jestli neco beres nebo pijes? Ja porad taky nemam ovulku a nevim, jak ji docilit. Pro hormony na gyndu se mi nechce...

petavan
14. srp 2014

@tipry kup si inofolic je to na spuštění ovulace mě to pomohlo ;)

terysek44
14. srp 2014

Ahojky, já jsem skorosnažilka 🙂 u nás to začne na ostro za 3 týdny...Letíme po roce na líbánky a zároveň oslavíme rok maželství, tak uvidíme jestli se zadaří za oceánem nebo si budeme muset chvíli počkat 🙂 jinak už se na to strašně těším , jména už máme vymyšlená, základní výbavu už mám taky vybranou 😀 tak snad to moje nadšení nijak neovlivní naše snažení 🙂

bublinka74
14. srp 2014

@petavan kočko piješ denně 1 sáček ?? A začla si po menstruaci nebo je to jedno ?

karlos12
14. srp 2014

@terysek44 hodně štěstí a hezkou dovču.A vítej 😉

kija
14. srp 2014

@martinalinda Ahoj, já jsem někde četla, že napoprvé se to podaří 20% párů a do roka 90%. A do půl myslím bylo 60%. A je to teda pro zdravý páry. Takže ono fakt i za půl roku se to podaří tak polovině a to jsou oba dva naprosto zdraví.. Je to holt zázrak to početí 🙂

kija
14. srp 2014

@terysek44 Ahoj, jojo, to se klidně přidej 🙂 Jeee, jaká máš vymyšlená jména? Debaty o jménech mě nikdy nepřestanou bavit 🙂

A co vy, holky? Jaká jména se vám líbí?

kija
14. srp 2014

@terysek44 A kam letíte na dovču? Užijte si ji 😉

bublinka74
14. srp 2014

TO JE FAKT JE TO ZÁZRAK ....musí se spojit,dokutálet a uhnízdit ...to musí být šichta 😀

terysek44
14. srp 2014

@karlos12 Děkujeme, už se nemůžeme dočkat...potřebujeme pořádný relax a hlavne klid 🙂

majkylove
autor
14. srp 2014

@kija my máme zatím Kubík a Tobiáš a Sofinka a Laura,ale to je hooodně daleko a vcelku se to u nás mění 😀

terysek44
14. srp 2014

@kija Letíme na Kubu 🙂 no užijeme si to se vším všudy 😀 Pro holčičku Emma a kluk Matyas 🙂 jelikož žijeme v Anglii musíme nějaké jména bez háčků a čářek 🙂 Ale i kdybychom byli v Cechach, dali bychom tyhle jména 🙂

petavan
14. srp 2014

@bublinka74 piju denně jeden sáček a k tomu ještě zvlášt kyselinu listovou ale to nemusíš ja ji měla doma tak to jím dohromady a začala jsem to brát asi tyden po MS ale je uplně jedno kdy začneš po dvou baleni na druhý měsíc se hned zadařilo a ted dobírám třetí balení

mispula19
14. srp 2014

@martinalinda Děkuji, mimi bude první 😉 a po pár OVU testech jsou tohle moje první nádherné dálnice, mám z nich obrovskou radost, zítra je doma manžel jako na koni, takže snad... 😅 ale hlavně, potřebovala jsem vědět, zda ovulka probíhá, jelikož nemám MS po vysazení HA a jelikož první léky nezabrali, další už ani nechci a vyšlo to 🙂 ted večer jsem udělala test pro jistotu znovu a stejně krásný 😀 začala sem pít jen kontryhel, ale pila sem jej týden pravidelně, pak asi 2 týdny jen občas a ted teda až 2 den zase pravidelně, tak nevím, zda je to ním, možná jo... ale tyhle bolesti ani výtok jsem vážně ještě nezažila, no jsem zvědavá, třeba nakonec po ovulce příjde i mrška pokud se teda nezadaří 😎
@tipry

co se výbavy týče, já mám už pár kousků dokonce doma 😀 jména máme taky probraná, já chci nejvíc Viktorku nebo Daniela (a pak se mi líbí i hromada dalších jmen, ale tyhle vedou a manžel je taky schválil 😎