Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mispula19
14. srp 2014

já mám hlavně celkem na houby, že mám manžela pracovně přes týden mimo a jezdí jen na víkendy (už měl být dávno doma, ale sezona), hromada práce od rána do večera, ale snad už to bude lepší a možná se zítra teda zadaří

tipry
15. srp 2014

@petavan Inofolic piju...jeden sáček denně, asi cca měsíc...dělám si ovu testy a zatim vůbec nic...připadám si už jako blázen...Snažíme se teprve dva měsíce, ale mě už z toho hrabe. Jinak máme taky berňáčka🙂)

petavan
15. srp 2014

@tipry tak to je super nevěs hlavu neboj to pujde nám se to podařilo hned na druhý měsíc a taky jsem si dělala ovu testíky a měla jsme ji až 20DC tak uvidíš budu držet pěsti 🙂 bernáček je užasný pejsek má ho teprve 4 měsíce a je to zlatičko

petavan
15. srp 2014

ahoj holky tak to vypada že na druhý měsíc snažní to vyšlo 😉

majkylove
autor
15. srp 2014

@petavan moc gratuluju a zaroven trochu zavidim,ale v dobrym samozrejme🙂snad se nam takovy testiky zacnou jenom mnozit🙂

petavan
15. srp 2014

@majkylove děkuji 🙂 neboj taky se dočkáš mě hodně povedly ovu testy že jsem věděla kdy přisně bude ovulka a ten inofolic tak přeji hodně štěstí 😉

kija
15. srp 2014

@andrejka1234 Tak jak jsi na tom, kočko? 🙂 Jsem zvědavááá.

kija
15. srp 2014

@majkylove To jsou krásný jména, škoda, že je vždycky takový vlna oblíbených, že jich je najednou tolik.. Laura je moc pěkný, o tom jsem taky přemýšlela. Mě se vždycky líbila Adélka a teď každá holčička v okolí, co se narodí, se tak jmenuje, tak to asi přehodnotím :-/ Ale na kluka je to horší to vybrat ☹

@terysek44 Jeeee! Tam mám taky v plánu se jednou podívat, tak si to moc užijte! Dáš sem pak nějaké fotky? A jména taky moc pěkný 🙂 Ty žiješ s Angličanem nebo Čechem? Jak dlouho tam jste? Jestli nevadí, že se tak ptám 🙂

kija
15. srp 2014

@petavan Obr gratulace, to už je jasný, taková krásná čárka 🙂 Jak se cítíš?

petavan
15. srp 2014

@kija moc děkuji čárka jen sílí jinak se cítím uplně fajn mam dobrou náladu sem tam unavená ale jinak na sobě nic nepocituju ;)

andrejka1234
15. srp 2014

@kija ahoooj zlato, příznaky stále stejne, mrcha stále nikde, ale dnes jsem dělala test a negativní... Tak uvidíme, asi nejspíše dorazí, což je ta horší možnost a ta lepší - mám delší cyklus a ovu byla později a tudíž ještě nějaká naděje je 😁 neměřím si ovu, tak jsou to vždy jen tipy +-. A co ty?

majkylove
autor
15. srp 2014

@kija prave proto rikam ze to urcite jeste xkrat prehodnotime😀nez se nam zadari nez utece cely tehotenstvi a treba to pak bude sama Laura tak uvidime🙂uz aby sme resili jen takovy temata 😵

marketat
15. srp 2014

@petavan Moc gratuluju a přeju ti to. Kéž by to brzo vyšlo nám všem 😉

bublinka74
15. srp 2014

@petavan gratuluji mooooc 😉 ,zkusím uvidíme ,začla jsem pít ten kontryhelový čaj ještě 🙂

bublinka74
15. srp 2014

@petavan jakou má chuť ten Inofolic 🙂 za hodku jedu do lékárny 🙂

petavan
15. srp 2014

@bublinka74 e takový skoro bez chuti takže si pije dobře ;)

kija
15. srp 2014

@petavan Paráda! Tak ať Ti je pořád dobře 🙂 Nás tady všechny "poprskej", ať se můžem taky těšit z testu 🙂 Přeju hlavně, ať je vše v pořádku a máte zdravé miminko. Hlavně nás informuj 😉

kija
15. srp 2014

@andrejka1234 Joo, to je možný, když je ta ovulka pozděj, tak se to hned neukáže. A někomu se to ukázalo třeba až po týdnu 🙂 A Ty máš někdy takhle zpoždění normálně? Já už zas cítím podbřišek, nevím, proč zase tak brzo, skoro týden před... a jinak nic.

terysek44
15. srp 2014

@kija dekujeme. No nake fotky bych jsem dat mohla 🙂 manzel je Cech a jsme tu uz 6 let, ale chceme se vratit cca za 7 let do Cech. Doma je doma, jak se rika. 🙂 a vubec nevadi, ze se ptas 😉

andrejka1234
15. srp 2014

@kija dívala jsem se zpětně do MS kalendáře a někdy jsem mela MS i 36 DC, takže mám ještě 4 dny k dobru 😂😂😂

andrejka1234
15. srp 2014

@petavan Gratulujiiii😘

petavan
15. srp 2014

holky strašně moc děkuji a at nás jen přibívá a každá at brzo najdete dvě // na TT 😉

marketat
15. srp 2014

@kija Mě poslední 3-4 dny bolí záda a cítím podbřišek taky.. A MS má přijít ve čtvrtek příští týden, tak nevím, no. Ale teď jedu v neděli na dovolenou bez manžela, tak na to nebudu myslet a uvidíme, jestli MS přijde.

mispula19
15. srp 2014

@petavan juhuuu, taky hrozně moc přeju a gratuluju a samozřejmě v dobrém závidím! 😉 ať je vše jak má 😎

Jinak, já dnes znovu Ovu test a čárka slábne, nejsilnější byla včera, víc silná než kontrolní, takže ovulka asi dnes nebo zítra, to je ale jedno, protože za pár hodin je doma manžel... zatím jsme od přelomu Května/Června jen tak čekali, jak se povede, ted mám černé na bílém, že je veliká naděje, tak prosím držte palce 😅 😉

mispula19
15. srp 2014

a až teď mě napadá, že jsem vlastně hrozně chtěla "Květňátko" nebo dál do léta , můj nej měsíc v roce a to tak vycházelo snažení na tuhle dobu 🙂

majkylove
autor
15. srp 2014

@mispula19 drzim palce 😉

bublinka74
15. srp 2014

@petavan už ho mám 🙂 tak jdu do něj 😀

bublinka74
15. srp 2014

holky kdy dělat ovu testy ,ráno z moči ??

karlos12
15. srp 2014

@bublinka74 spíš odpoledne,ale píší určo po 11 hod,a 2 hod nepít.Ale to já úplně nedodržuji,vydržím nepít max hodinu.A ukazují parádně,ale zatím je to k ničemu.Hodně štěstí

tipry
15. srp 2014

@petavan Moc gratuluji...!!!