Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
15. srp 2014

@majkylove ta vlastnost je ze jsrm rekla námitku kdy se penize vrati.... No mi to prijde jsko logicky dotaz

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska no jasně že je to logický dotaz,kor teď když bude každá kačka dobrá,takže ty už máš jeden neúspěšnej vztah za sebou jo?máš nějakou sakra smůlu na ty mužský ☹ a kdy přijde domů ať to můžete řešit osobně,po tel je to nejlehčí a nejhorší!a když si mu ráno oznámila že si těhotná tak reagoval jak jako?promiň že tak vyzvídám,ale mě to fakt neleze na mozek...

karlos12
15. srp 2014

@denisska také si myslím že dostal strach,dala bych mu čas.Přece jen to mají jinak.Uvidíš,bude to dobré.A i kdyby,taková hezká holka nezůstane sama,ani s miminkem,i v dnešní době má plno chlapů koule.Hlavně klid 🙂

karlos12
15. srp 2014

@majkylove no právě,už tu dvě jsou.Ale budu Ti věřit.Ty jsi nějaká optimistická,jak to děláš ? Já se snažím,ale postupné mi to nějak nejde 😒

martinalinda
15. srp 2014

@marketat Jo to je, ale ty tvoje jsou taky pěkné, Šimon i Tonička 🙂 No uvidime jeste po nazoru manzela 🙂 zatim jsem si jen sama vybirala

majkylove
autor
15. srp 2014

@karlos12 nejsem optimistická vůbec už právě,je to je zbožný přání a třeba když to napíšu tak se někde něco hne! už jsem prostě zoufalá!!!!!! 🙂))))))

denisska
15. srp 2014

@majkylove cely den byl doma tak mlčel jako vcera, to o tech penězích proběhlo ve stredu asi o půlnoci o te doby mluvi, vecer byl pryc asi do pul 3, ted byl doma tak se ptam co jsko je a proc se mnou nemluví, na vse odpoved jen hm no atd... Pak ze su najde byt a ja proc? A on ze radeji bude sam kdyz jsrm se stokrát ptala tak ty uz me nemilujes rozchazis se se mnou tak bud jen hm nebo nic tak asi po ste, ze radeji bude sam, nikdy se u toho na me nepodíval, tak mu rikam a nevadi ti ze jsme se ted 3 mesice o něčí snažili? On nic a pak jo ze vi, a js mu v slzách rekla tak to chci jen rict ze hsrm tehotna! Nic nerekl sedel dal u pc, pak sel do vany pak sedel v chodbě a ted sel pryc a poslal tu sms

marketat
15. srp 2014

@denisska Drž se, třeba se to ještě srovná... holt chlapi někdy nepřemýšlejí a dřív konají... pokud potřebuje peníze do firmy, tak má asi teď starosti v práci a bohužel si to vybil na tobě... ale pokud jste ještě před pár dny plánovali miminko, tak se to snad ještě srovná... budu na tebe myslet

denisska
15. srp 2014

@karlos12 vis ja uz jsem rozvedena:(, dones me to mrzi

denisska
15. srp 2014

@marketat starosti nema jen chce zase penize, najem platím doma ja, ted i
jidlo,...;(

martinalinda
15. srp 2014

@denisska Taky si myslim , ze se jen lekl, neni na to treba pripraveny, ale uvidis...ono se vse casem meni, u moji kamaradky to bylo stejne, a zacatku at to da pryc a kdyz s nim mesic nemluvila, tak najednou ze by ji rad videl a ze chce byt s ni i s ditetem, takze ona ted uvazuje, zda byt sama a nebo s nim..maji to slozite, ale myslim ze bys nemela veset hlavu, je to zazrak prirody...

denisska
15. srp 2014

@martinalinda ale on uz nemluvil ikdyz nevedel ze jsrm tehotna

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska tak teď to řeknu asi tvrdě,ale po tomhle nevím jestli vám s miminkem nebude líp samotným než být s takovým sobcem!a ještě celej život se budeš muset o všechno starat ty,ach jo,to je hnus.poslala sem ti něco na podporu :-*

martinalinda
15. srp 2014

@denisska To je mi moc lito, a jeste tak hnusne psane :( Kdyz jste spolu,musel pocitat ze dite jednou prijde...ale takto zbabele utect. Nevim co rict...preju hlavu vzhuru a hodne stesti..Verim, ze se to v dobre obrati!

denisska
15. srp 2014

@martinalinda jsrm moc rada, ze cekam miminko, je to muj sen... Cekala jsem vse jinak;(

niikkis
15. srp 2014

@denisska kočko co se to děje??? máte problém nějak delší dobu, nebo to je jen momentální?? já věřím, že vše bude zase v pořádku... krizí si musí projít asi každý... tolik jsi se na mimčo těšila, dnes krásný pozitivní test, to bude určitě dobré znamení 😵 myslím na tebe, ať se vše brzy srovná.

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska bude dobře....

denisska
15. srp 2014

@niikkis jojo těšila moooc,... Nevim je to dle meho vydírání, uz asi nepotrebuje bydlení tak ani me...
@majkylove ;(

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska zlato drž se,hlavně kvůli miminku,seš na úplným začátku a tohle mu fakt nedělá dobře,vím že se to lehko říká,ale teď musíš být silná aby bylo silný i to mrně! :*******************

princina
15. srp 2014

@denisska ach...chtěla bych se tolik radovat z te krásne zpravy...vim, jak ses kvuli tomu trapila ...a ted ctu, ze je to všechno jeste komplikovanejsi, nez by clovek cekal...Zlatko, drz se... ♥

martinalinda
15. srp 2014

@denisska Souhlasim co psala @majkylove. Mozna si vas opravdu nezaslouzi. A treba vam bude s malym jen lip..nekdo to tak ma. Uz ted ze zivis rodinu neni spravne, oba byste se meli podilet...a on takto zbabele "utece". To nema koule? Promin, ale mas uz vek na to, abys byla maminkou a prijit o sanci mit male je nemyslitelne. Ja bych zde nevahala a nechala si to. Pokud mas podporu rodiny, rodicu, sestry/bratra....tak nevahej. Nakonec se jeste priplazi...

niikkis
15. srp 2014

@denisska řekla bych, jestli nejde o mužskou ješitnost... většina chlapů se nedokáže smířit s tím, když třeba ženská vydělává víc peněz, natož když z jejich peněz žijou a on je potřebuje... možná ho to urazilo, protože se cítí blbě, že ti o ty peníze musí říkat a ty se ptáš kdy je vrátí..... tím se ho nechci zastávat, jen je to trochu jiný pohled na věc.. a ještě se zeptám, jestli to nevadí... vy máte takle striktně rozdělené finance? já osobně si to v manželství moc nedokážu představit..

martinalinda
15. srp 2014

@denisska verim, ze jsi rada, to bychom byly take my ostatni tady 🙂 uzivej si to, opratruj se, nestresuj se...at je i mimi v poradku, je to dar a tak se o nej pekne starej 🙂 uplne ti zavidim, v dobrem slova smyslu. Holky tady te vsechny podrzime, to se spolehni!

majkylove
autor
15. srp 2014

@niikkis to ani já nee,zatím máme teda ještě každý svůj účet bo jsme manželé chvilku,ale už nic nepočítáme kolik dal ten nebo ten,prostě když mě dojde výplata,platí se s manželovi a opačně,podle mě když každej jede za svý tak je vždycky problém,takhle žijou tchánovci a je mi z toho blbě

bublinka74
15. srp 2014

@denisska ježíš to mi mrzí mocc :(

bublinka74
15. srp 2014

@majkylove to máš pravdu ...mělo by to být společné to určitě,kde má každý zvlášt to neklape později

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska ještě kolik je mu prosimtě?

karlos12
15. srp 2014

@denisska užívej si fazolky a chlapa nech chlapem.Buď mu to docvakne, nebo ne.Hlavně si užívej , kdo Ti to jednou vrátí ? 🙂

majkylove
autor
15. srp 2014

@karlos12 miminkooooo!!!jo 🙂

karlos12
15. srp 2014

@majkylove myslíš že to pomůže?Tak v tom případě to už tento cyklus nedostaneme, a basta 😉