Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

niikkis
15. srp 2014

@majkylove taky máme každý svůj účet, ale peníze máme společné... máme to teda rozdělené, že manžel platí hypotéku a já všechno ostatní. ale když třeba jedeme na nákup spolu, tak ho někdy taky zaplatí on.. prostě tohle vůbec neřešíme... tchánovci to mají asi trochu jako tví.. třeba nám něco koupí máma, já jí dám peníze, ona nemá na vrácení, tak mi to vrátí táta a oni si to pak třeba ještě mezi sebou vracejí (i pitomých 40 kč) a mě to přijde prostě divný... a to já mám ráda ve všem pořádek a jasno...

karlos12
15. srp 2014

@karlos12 jo !jo! jo!!!!!! 😉 🙂

denisska
15. srp 2014

@martinalinda tak to by me ani nenapadlo si
Miminko nenechat!!!necham i bez nej!

majkylove
autor
15. srp 2014

@karlos12 já nevím,ale už se upínám ke všemu,takže ne, mrchu pěkně dlouho neuvidíme a basta! 🙂

karlos12
15. srp 2014

@majkylove to mělo patřit Tobě, dobře mi hrabe.Tak znova - jo! jo! jo!!! 🙂 😉

karlos12
15. srp 2014

@denisska také bych neviděla důvod 🙂

karlos12
15. srp 2014

@majkylove já ji nezvala, Ty také ne

denisska
15. srp 2014

@niikkis my nemame zadne! Ja mam pritel nechodí do zadne prace a to byly penize z půjčky ktera je na me! Jinsk v manzelstvi jsme meli spolecne penize ! To mi prijde logicke a melo by to tak
Byt!

denisska
15. srp 2014

@majkylove v listopadu 37

denisska
15. srp 2014

@karlos12 duvod k cemu?

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska ježiš,já doufala že je to nějakej mladej šušeň aspoň že by se to dalo malinko omluvit,ale v tomhle věku a s tím co píšeš pryč od něj!promiň,ale myslím že by ses s ním jen trápila

denisska
15. srp 2014

@majkylove
@princina dekuji❤️

denisska
15. srp 2014

@majkylove bohuzel zo tak vypada;(

karlos12
15. srp 2014

@denisska nenechat si miminko,jak zde někdo psal ( že by si ho i přesto nechal )

denisska
15. srp 2014

@karlos12 jojo miminko je muj svet❤️

bublinka74
15. srp 2014

@denisska kočičko ,uvidíš třeba se to urovná hmmm ,je to určo těžké ,ale raduj se z miminka on si to určitě urovná v hlavě,je to chlap

denisska
15. srp 2014

@bublinka74 kdybys videla ten muj dementní vyraz stesti rano❤️A ted... Ksicht nafoukle od pláče jak balon

svobodpetika
15. srp 2014

@denisska moc gratuluji a nebuď smutná ☹ vše se urovná a bude dobře

bublinka74
15. srp 2014

@denisska je mi to líto a neplač,to miminku nepomůže ju !!!!

denisska
15. srp 2014

@bublinka74 já vim;(

denisska
15. srp 2014

@svobodpetika dekuji❤️

princina
15. srp 2014

@denisska Zlatko, mysli na mimiska, potřebujete ted oba hodne sily... Snaz se byt v klidu♥

karlos12
15. srp 2014

@denisska to je dobře,s ním bude všechno lepší

denisska
15. srp 2014

@karlos12 urcite budeme pejsek miminko a ja❤️

karlos12
15. srp 2014

@swellt ahoj,co testíky ? Už jsi je nechala ležet? Kdy by měla dorazit ms ( která určitě nedorazí ) ? 😉

karlos12
15. srp 2014

@denisska to zní skvěle.

martinalinda
15. srp 2014

@karlos12 ja to s deny nemyslela nijak zle, jako nenechat si mimi..spis ze to nema vzdavat..protoze obcas se nektere slecny po takovych hadkach rozhodnou dle chlapa, a pak je to v haji. Proto ji drzim palce a mam radost, ze to nevzdava 🙂 Znam dost kamaradek, ktere se spatne rozhodly a pak skoncily samy a bez moznosti otehotneni...takze ji jen fandim 😵

A dokonce ted mam kamaradku, ktera jde do toho s mimi, je ve 3 mesici a bez chlapa a ani s nim budoucnost neplanuje, bude sama s ditetem a cekat na toho praveho...obdivuju ji!

niikkis
15. srp 2014

@denisska já jsem myslela, že jste manželé... nicméně pokud nemá v 37 letech práci, to je pak těžké... a když se jedná o peníze z půjčky, to se nedivím.. myslela jsem, že to byly úspory... ☹

denisska
15. srp 2014

@niikkis bohuzel ne:(

swellt
15. srp 2014

@karlos12: Ahojky... 🙂 Na testiky uz jsen ani nepomyslela... Neee,kecam...ale uz jsem netestovala... 🙂
MS by mela prijit zitra,podle posledniho 26 DC,tak uvidim... Snad ne... 🙂
Dekuju Ti! 🙂