• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

22. září 2017 
@misharuby ano, ano takřka cokoliv, co mi je přisuzuju moznemu tehu :slight_smile: tak moc chci tehu zase byt :slight_smile:
11. čer 2014 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misharuby a vitame Te vrele :slight_smile:
11. čer 2014 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobodpetika zase podzim ci zima nejsou moc vhodne pro uplne malinke na prochajdu a navíc v zime i na jejim zacatku muze byt problém s teplotou telicka u novorozenat když je venku osklivo. Vim, ze třeba segra ma 2 deti, jedno zimni a jedno podzimni a oběma musela davat k prebalovaku special topenicko. Kazdopadne Ti drzim palce a urcite Vam to vyjde dobre :slight_smile:
11. čer 2014 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova no nebudu to řešit, myslím že je v podstatě jedno kdy by se to narodilo jen mě prostě neblaží ta představa s pupkem v tomhle vedru
12. čer 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. čer 2014 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svobodpetika to sme na tom stejně,taky bych to nejradši stihla do léta,ale tak uvidíme jaká bude realita že :-/ Hlavně ať jsme vůbec těhotný,tyhle věci už pak nějak asi budou druhotný :slight_smile:
12. čer 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove Myslim, ze druhotny je uplne vse mimo zdravi :slight_smile:
12. čer 2014 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova přesně tak to beru :slight_smile:
12. čer 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove prosim prosim kdy by jsi kontaktovala svého gynekologa kvůli neprichazejici mrsce, dnes jsem 39 az 40DC, testy negativni a zacinam byt netrpeliva :unamused: , na takhle douhy cykly nejsem zvykla
12. čer 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova mě se tohle ještě nestalo,ale učitě už bych ted šla at mám jisto,radši injekci na vyvolávání at se můžem snažit dál :( a jak starýho máš prcka vůbec :slight_smile:
12. čer 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je normalni porad spinit?Jsem tet 11DC a furt spinim a docela dost :frowning2: MS byla tak jak byva jen teda krapek kratsi misto sedmi dnu tak jen pet.
12. čer 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, aaaachjo. jsem to nevydržela a udělala jsem si dnes testík, týden před plánovanou M. A niiic, ani náznak.. tak trochu sklamání, ale pořád je tu ještě šance. :slight_smile: Jsem netušila,že to budu takhle prožívat(i když jsem kámošce slibovala,že to nebudu řešit) ale asi to má každá v sobě. Včera mě začaly bolet prsa,tak jako před menstruací, a byla jsem s maminou na pivku a vůbec mi to nechutnalo :confounded: ,tak jsem doufala,že by to mohlo být znamení:D Ale asi je ještě vážně brzy.. :zipper_mouth:
13. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misharuby jo my ženské jsme uplne stejné - taky jsem si říkala že to nebudu hrotit a už měřím BT koupila jsem ovulační testy a furt se pozoruji jestli nemám nějaký přiznak a to se snažíme první měsíc.....uvidíš příští týden třeba už budou svítit dvě // držím pěsti :slight_smile:
13. čer 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlavne se nenervujte,ja se nervovala 8 mesicu,a kdyz uz sme si rekli ze to nechame nahode a prestala sem na to uplne myslet,tak se jednoho dne ukazali necekane //..ovulace neovulace..proste to nechat byt. Jinak preju vsem at se zadari.
13. čer 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sykorkaa ahojky diky za podporu.ano četla jsem hodně diskuzí, kde holky psaly to stejný. Ja bych byla ráda kdyby se mi pro začátek alespoň upravil cyklus
13. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@polinka_x ahoj, no u me to s mesickama taky nebylo jednoduchy. V srpnu 2013 jsem vynechala antikoncepci, muj problem byl ze jsem to bez prasku Provera proste nedostala.
13. čer 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Dekuji za podporu, Vojtiskovi budou 23. 8. 3 roky, to uz je loupeznik :slight_smile:
13. čer 2014 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2014 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunka11221 já to teda nikdy neměla,ale hodně holek píše že špiní takhle v období ovulace což je prý normální :slight_smile:
13. čer 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova juu,tak to už je s ním srandy kopec co :slight_smile: už abych taky takovýho měla :slight_smile:
13. čer 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove To jo a není pro mne na svete nic hezčího nez jeho smich :slight_smile: Taky to budes prozivat neboj :slight_smile: A sranda s nim tedy je, včera rozbil pracku dostal vyhubovano a zakaz na ni sahat a výsledkem vseho bylo, ze dnes při prani /manzel ji včera vecer opravil/ mi ji 3x vypnul :slight_smile: :angry:
13. čer 2014 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova ty děcka sou prostě úžasně chytrý :slight_smile:))))
14. čer 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To rozhodne, často vic nez by jsme cekali :slight_smile:
14. čer 2014 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova to já včera radikálně změnila barvu vlasů,šla jsem z hodně tmavě hnědé na zrzku,ale supr,ohlasy jsou pozitivní a mě se to mooc líbí :slight_smile: kámoška měla rozlučku se svobodou tak sme pařili do půl 6 do rána,vůbec necítím nožičky :grinning: no a za 14 dní jí jdem na svatbu tak už se těším.zítra nám přijde rodina,budem promítat fotky ze svatby,tak snad nám ten měsíc aspoň rychle uteče :slight_smile:
14. čer 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove urco Ti to moc sluší :slight_smile: Ja mam prirodni taky tmave hnede ted z Vojty z mnoha sedinami /ale je fakt, ze jsem zacla sedivet uz tak 2,3 roky před 30tkou/, no vždycky mi kadernice rekne, ze az budu mit tolik sedin, ze to bude pro verejnost pobuřující :grinning: , ze mi rekne a zacnem barvit. To je rozlucka jak ma byt :slight_smile: Uzijte tu svatbu a vubec všechno :slight_smile: Mate nejak cerstve po svatbe jsem pochopila? Gratulace.. :slight_smile: at to utika.. me tedy život s Vojtou doslova protejka mezi prsty :slight_smile: A ted si znovu uvědomuju smutny fakt, ze na detech fakt clovek nejvic vidi jak starne :sunglasses:
14. čer 2014 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Jinak ma mrcha porad nikde, jestli do ut nic nebude asi zavolam dr. A zaroven nevim jestli to vydrzim nebo jestli zase zítra budu testovat :unamused: Nekde jsem cetla, ze test muze by nekdy pozitivni az několik dnu po vynechani menzes tak nevim :unamused:
14. čer 2014 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám...jsem uplne čerstvá snažilka teprve tento mesic jsme začali. Ha neberu uz 5 let, tak snad se zadari :slight_smile:
15. čer 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova jj,za dva týdny máme 2 měsíce od svatby,bylo to supr :slight_smile: a ted by to chtělo nějaký to miminko at už se nám tu převaluje,jinak se upaříme :grinning: to je pořád nějaká akce že nestíhám ani skoro chodit do práce :grinning: zas se aspon bavíme,ale už máme právě v partě čím dál víc dětí tak to tam na mě kolikrát dolehne ještě víc když je vidím,než si je přeberou babičky :slight_smile: jinak být tebou tak bych asi k dr zašla,kolik dní máš zpoždění?
15. čer 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tak o gratulace :slight_smile: jen si parby uzij, to vis s cerstvym mimem jich pak tolik nebude :slight_smile: ja vim je to tezky když clovek vidi deticky kolem sebe. Pamatuju si na den kdy mi hlasily 2kamosky, ze jsou tehu a me ten den prisla velmi nechtena mrcha :unamused: ted mam spozdeni cca 9 dnu, asi se budu ptat hloupe ale lekar by mel zjistit 100procentne jestli jsem tehu nez da vyvolavacku na menzes ne? :slight_smile: hezky vecer :slight_smile: ja to asi pujdu brzo zalomit, Vojtisek me v 6h rano probudil a doslova me podtrh a ted sam vytuh před 20tou, to se stane malokdy :slight_smile: jo a kdybych Te recma o nem stvala a třeba Te taky kvůli tomu rmoutilo, ze ještě nemate mimo tak me klidne zaraz :slight_smile: jaka byla promítačka fotek? :slight_smile:
15. čer 2014 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mickey001 drzime palce a vitame :slight_smile:
15. čer 2014 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek