Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

annna79
16. srp 2014

Začala jsem hnědě špinit mrcha klepe na dveře ☹( zatim jí neotvírám třeba odejde)

andrejka1234
16. srp 2014

@kija
@martinalinda děkuji vám zlata moje 😘😘😘 od rána to Trvalo asi 5 minut,tak snad se nerozjede....

denisska
17. srp 2014

@mispula19 nebyl nespokojený, chová se takto nepředvídatelně často... Nevím co k tomu dodat... No nejlip opustit rodinu...
Držím palečky ať se vám zadaří a muzete maniakovat v nákupech ;)

denisska
17. srp 2014

@karlos12 ne, přísel domu v poledne po cele noci, nebyla jsem doma psk mi vypisoval s kdyz jsem prisla dal mi pusu, rekl co na to mamka a jak se dela maso... Mimichodem on se k tomu stale nevyjádřil a opet zacal mlčet.... Tak se ho
Asi ve 22h ptam jestli mi nic nechce rict a on co ti mam rict? Zatim ne... Tot vse....a sel spat

majkylove
autor
17. srp 2014

@denisska ja bych ho vyrazila 😠

swellt
17. srp 2014

Holky, vcera byl 26DC,MS nikde,ani dnes rano... Pritom se dostavi vzdy rano,nez vstavam do prace... Dlouhou dobu jsem mela 28D cykly a to by bylo zitra,bricho a zada mne boli fakt dost,jako pri MS. Reknete,kdy byste testovaly? Azas na to myslim a bojim se zklamani,kdyz na testu nebudou //.
Preju vam vsem pokud mozno prijemny a hezky den. Tady prsi uz od brzkeho rana. :(

marketat
17. srp 2014

@swellt Já bych testovala tak ve středu, pokud by do té doby MS nebyla.

majkylove
autor
17. srp 2014

@swellt ja bych testovala hned zitra,ale ja sem maniak uz po te delsi dobe nezdaru😀drzim palce!

andrejka1234
17. srp 2014

@kija
@martinalinda Holky, stále se nerozjela, stále jen špinění a pouze ráno.... Uvidíme, k nejdelšímu cyklu to mám ještě dva dny 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@andrejka1234 drzim palce!🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@denisska a ted neco uz prijemnejsiho,prozrad nam jak se vam to povedlo😀hlidalas nejak ovu a tak?recept prosim😀

bublinka74
17. srp 2014

@majkylove jj mám samé kluky,ale už velké 21,19,16 a 11 let ,všichni šli tenkrát raz dva ,no a nyní to nějak nejde a přítel nemá a i já bych chtěla si to vychutnat zase ,uvidíme ,ale až nyní vím jaké to musí být pro holky ,když to nejde a tak a je to fakt nápor na psychiku atd...oslava byla úžasná 🙂 povedlo se a co Vy tu,co nového 😉

bublinka74
17. srp 2014

@denisska jakpak je kočičko 🙂 něco nového ?

majkylove
autor
17. srp 2014

@bublinka74 je to mazec no,kor kdyz vsechny kamaradky kolem me rodi,uz mi z toho celkem hrabe:-\tak ted ti preju tu holcicku konecne🙂ja trcim v praci takze zabava:-\

denisska
17. srp 2014

@bublinka74
ne, přísel domu v poledne po cele noci, nebyla jsem doma psk mi vypisoval s kdyz jsem prisla dal mi pusu, rekl co na to mamka a jak se dela maso... Mimichodem on se k tomu stale nevyjádřil a opet zacal mlčet.... Tak se ho
Asi ve 22h ptam jestli mi nic nechce rict a on co ti mam rict? Zatim ne... Tot vse....a sel spat

denisska
17. srp 2014

@majkylove tento mesic jsem poprve merilaBT, jinak pila inofolic a gynex, v lékárně mi rikal, ze je to to nejjj, a pod zadek polštář a prstiova metoda🙂, to vse, kromě inofolicu, jsem delala az tento mesic🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@denisska tak kromě infolicu a gynexu zkousim vse uz treti mesic sakrys 😠

sleepers
17. srp 2014

@majkylove tak to jsme na tom stejne. Az na to, ze ja jsem az v srpnu mela poprve ovulaci. A to az 20. DC. Doufam, ze se zadarilo a MS v pristim tydnu neprijde

majkylove
autor
17. srp 2014

@sleepers drzim moc palce!kez by mi taky nedosla mrcha jedna 😠

martinalinda
17. srp 2014

@mispula19 To je pekné, od manžela..ten muj je na tom podobne. Na zacatku to neresil a ten uz mame nakoupene 2,5 krabice z ikey vecicek pro male. Hodne z toho jsem nakupovala ja s mamkou, ale kdyz prislo na to z jakych penez to budem platit, tak mi sam svolil, ze prece ze spolecnych 🙂 Tak jsem byla rada, nekdy i sam rekne, ze se mi to libi, hodne v tescu jsme nakoupili, tak i do kosiku donese neco co by rad. Oni ti chlapi se brzy velmi rychle nakazi naladou na miminko. A az bude skutecne na ceste, to pak je jeste lepsi. Ted nas to zeny jen potesi, ze ten zajem maji. A kor kdyz vidim u svagrove, jak se s malou mucka a hraje si...uz aby mel svoje, vsichni rikaji. No doufam, ze tam to vyjde co nejdrive 🙂

martinalinda
17. srp 2014

@andrejka1234 super, ze se nerozjela, tak vidis..budu drzet palecky, at to vyjde..to spineni je zkratka nekdy normalni..to ja cekam co bude, dneska jsem 28DC a bolest v podbrišku oproti včerejsku je v pohode, jen obcas neco citim.tak tomu necham cas, MS by mela prijit pristi tyden čt/pa. Mozna az vikend, takze pockam asi a pak udelam test, dneska byl tt negativni. Tak by bylo pekne, byt obe v tom 😀

denisska
17. srp 2014

@majkylove gynex jr pry Fakt super

princina
17. srp 2014

@denisska sbalila bych mu kufry a nechala je před dverma...

karlos12
17. srp 2014

@swellt já bych to nevydržela, jsem už asi také trochu mimózní 😉

princina
17. srp 2014

@martinalinda jo,má drahá polovička mi na první snímek s ULT,ze vidí jen 3 tečky a podobně...ale najednou jsem ho nacapala, že čte recenze na kočárky,za pár dní se objevila chuvicka a musel mi ukázat, co všechno umí🙂 Dokonce se dal sám do rekonstrukce pokoje pro mimika... Jinak je to takový dost vlažný,tak doufám, že až budu mít bříško, že se to zase zlepší...chlapi jsou v tomhle opravdu pomalí 😀

karlos12
17. srp 2014

@denisska potřebuje na čumák 😉

karlos12
17. srp 2014

@majkylove proč by měla dorazit ? Dorážela už dlouho, ne?Také jí posílám pryč, ale vyhodím jí dveřma a přijde oknem, asi se jí u nás moooc líbí.Už by nás mohlo chtít nějaké miminko.Ale dnes, cestou do práce jsem se rozmyslela, jestli miminko nepřijde do března, v dubnu letíme na dovču do Kanady.Strašně se tam chcem vrátit, tak kdy jindy,že?

martinalinda
17. srp 2014

@princina Jojo, na zacatku to tak neresi, mo delsim zkouseni pry chlapi uz ani ten sex nechcou, pry jsou do toho nuceni. My zatim zkousime prvni mesic, tak ho to bavi, i se pta, kdy bude/byla ovu. Ma zajem i kdyz ten muzsky...vlazny jak pises 🙂 Ale kocarky uz taky sjizdel a ruzne me i posloucha, co treba resim, na co koukam na netu. I se me pta, jak mi je, a sjizdi ruzne fora, co to znamena..Jsem rada, verim ze to bude od nej jeste vic intezivnejsi, az budou na konci pristiho tydne 2 carky na testu, doufam...moc si to prejeme ;)

swellt
17. srp 2014

@majkylove
@karlos12
Holky,ja bych taky nejradsi uz udelala testik,ale fakt se bojim,ze tam // nebudou. A ta bolest bricha a zad je tak podobna bolesti pri MS,ze nrjak nrverim,ze by ta mrcha nedorazila... :(

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 no samozrejme ze nedojde,co by tu delala,zadny vrely vitani at neceka tak at se nam vyhne velkym obloukem 😠 a ted si myslim zes udelala nej rozhodnuti,kdyz ne mimi,tak kanada,uz ted tim mas zadelano😀tak to funguje 😉