Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 trošku asi jo ( že jsi divná),ale to je nás víc.Pak dej vědět.Jsem zvědavá,já mám čas 9 dní,ale stejně nic,štěstí chodí po jiných.Snad na Tebe skočilo 🙂

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 kdo ví kočko uvidíme 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 ne,ne,ted uz stesti pristane na nas 😉

luissi
17. srp 2014

zdravím.....my se snažíme tento měsíc tak držte palečky 😉

karlos12
17. srp 2014

@majkylove na Tobě jo,Ty jsi plná elánu a optimismu.Já si počkám.Hlavně aby to šlo alespoň s pomocí mudrů. 🙂 ☹

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 jo,uvidíme,zítra ráno,už se těším na zprávu 🙂

karlos12
17. srp 2014

@luissi držíme 😉

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 nevím nevěřím tomu,divný celý 😀 ,ale ty prsa mě bolí děsně 😀

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 25.8 mám jít na celkovou prohlídku a chce nás poslat na IUI tak to jsem zvědavá co z toho vyleze 😀

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 tělo si dělá co chce,moje také.Do ovulace nic,týden po bolest břicha,citlivější prsa,občas svědění bradavek,náladovost atd,ale každý měsic,od počátku snažení.Ale test bych udělala,jen pro kontrolu,třeba budeš velmi mile prekvapena

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 tj to máš pravdu,já ani nepozorovala ovulaci nikdy ,nějak jsem jí nepozorovala ani u kluků ,tak ti fakt nevím 🙂

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 joo a u prvního syna před 21 lety jsem přišla a doktorka jste 11 týden a já na ní koukala a říkala vždyt jsem měla ms ...nyní to přikládám spíš k věku a rozhozeným hormonům,ale v krvi nic nebylo rozhozeného prý 😀

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 a pak že ženy tělu rozumí,lžou.Ono si s námi hraje 🙂 Tak se necháme překvapit,ono nám nic jiného nezbude 😒

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 to určitě taky si myslím 🙂 ,určitou roli hraje i psychika nebo stres a tak ...kdo ví ,prostě je to příroda 🙂

pedotra
17. srp 2014

Ahoj holky jsem na této diskuzi nová
Uzivate něco co podporuje početí

blauen
17. srp 2014

@pedotra, ahojky já tady občas nakouknu - já jsem najela na Nosifol cca druhý měsíc a do toho čajíčkuju kontryhel, ale zatím bez úspěchu ....

bublinka74
17. srp 2014

@pedotra ahojky ,jj užíváme 🙂 doporučuje se hodně Nosifol,Infolic,kyselina listová 🙂

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 a přírodě neporučíš ☹

pedotra
17. srp 2014

Aha jak dlouho se snažíte já už mám za sebou 3ivf bez úspěchu.
Tak to chci zkusit eště přirozeně.

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 a hned obrátit nebo dostaneš sakja! 😀 to víš že vůbec nejsem optimistická,každej den si říkám že vím že zas nic a tím psaním aspoň trošku pouštím emoce co mě sžírají no.Nic,hlavu vzhůru,prostě teď nám to vyšlo a hotovka! 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@pedotra přeju moc a moc štěstí.a co máte za problém?my se ted snažíme pátý měsíc a už to mi leze na mozek ☹ a jinak beru femibion a piju kontryhel

pedotra
17. srp 2014

Mi se snažíme už 4roky.
U nás je problém teda u mě špatně mi dorustaji folikuli.

karlos12
17. srp 2014

@majkylove rozkaz,už jsem obrátila,asi se zajedu podívat na miminkovské věcičky,jsou tak úžasné,k pomuchlání,už abych je musela kupovat.Žádné čekání na pohlaví,hned jak uvidím // letím nakupovat !!!! 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@pedotra i s podporou prášků a injekcí?a nechcete teda zkusit další ivf?
@karlos12 tak se mi to líbí! 🙂 i já už bych chtěla moc nakupovat,už ať je 29 ať vím fakt na čem jsem kurnik 😒 my teda pohlaví vědět nechceme takže já pojedu v neutrálu 🙂

pedotra
17. srp 2014

@majkylove po ivf se embryo ve mě neudrzelo.
Já bych do dalšího ivf šla ale finančně to teď není možný je to hrozně finančně náročný.

majkylove
autor
17. srp 2014

@pedotra to je mi moc líto ☹ ale třeba se zázrakem podaří přirozeně,držím palce 😉 on člověk když to většinou tak nějak vzdá a třeba adoptujou nebo se připravují tak to jde najednou samo 🙂

karlos12
17. srp 2014

@majkylove já ho také nemusím vědět,ale plno kamarádek čekalo na pohlaví.Dle toho se nakupovalo.Já to teda rozhodně nevydržím.A jak abys věděla na čem seš? To už víš,ne 😝

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 to je fakt vlastně,už se mi to tam hesky dělí ty buňky,za pár dní se začnou zavrtávat a za týden //,juhůů 🙂

karlos12
17. srp 2014

@majkylove super.Tak hezky odpočívej,ať se buňky hezky zavrtají.Od kdy že se zavrtávají ?

mysackovi
17. srp 2014

tak a další měsíc nanovo :-/ ....dnes přišla mrška.....ale má to jedno pozitivum, vím že seto aspoň na chvíli zase srovná a nemusím do sebe cpát tu chemii 🙂