• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@swellt se ti nedivím :slight_smile: páni jak se z obyčejného pondělí udělá krásný den :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swellt ty jo,fakt tam jeee!strasne moc gratuluju!uz si to oznamila tatinkovi?:slight_smile:mas nejake priznaky?
18. srp 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobodpetika: Ano, dnes je krasne pondeli! :D
@majkylove: Jeste nerekla... Ja najednou nevim,jak bych mu to rekla :D Priznaky jen lehce mne picha v ppdbrisku a az odpoledne jsem zacala pocitovat citlivejsi prsa, jinak nic... Vzdycky se tesim na ranni kavu v praci, tak jsem zvedava,jak dlouho mi bude chutnat. :slight_smile: A vubec...muzu pit kavu s kofeinem? :D
Boze muj!!! :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky,tento mesic se nam tady nejak dari,to je mazec,doufam ze nas bude na konci mesice co nejvic s takovyma supr zpravama :dizzy_face:
18. srp 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holcicky zlate,ja Vam vsem strasne moc dekuju za podporu...!!! Doufam a preju si,aby bylo vse tak,jak ma byt...
Ale hlavne vam vsem ostatnim preju z celeho stastneho srdce,abyste kazda co nejdrive nasla taky dve krasne carky. :-*
Muzu tady ve snazilkach u vas zustat? :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@swellt myslim ze jedna kava denně vubec nicemu nevadi :wink: tak pak poreferuj jak probehlo oznameni:slight_smile:ja uz chci takyyy!
18. srp 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swellt nee muzes,musis!:grinning:
18. srp 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@swellt gratuluju k mimcu, mamko :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@swellt Gratulujuuuuuuuu!!!!!!! :sweat_smile:
18. srp 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@swellt samozřejmě, těším se na další zprávičky :sweat_smile: prozraď tedy, jak dlouho jste se snažili a čím sis pomáhala? :grinning:
18. srp 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,ja vim,ze se opakuju,ale strasne moc vam dekuju!!! Jste zlaticka a budu na vas myslet,aby se i na vas usmalo stesti! :slight_smile:
Tatka spi,tak ja jdu pofackovat tu spout tady :slight_smile: A dam se do tolik "oblibeneho" zehleni... Ale ted si rikam...:Asi od za chvili budu zehlit rada :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19: Snazili jsme se tri mesice. A kazde ranko jsem si dala listovku. Kontryhel mi nechutnal,mela jsem ho asi jen 4x :slight_smile:
A myslim,ze se nejspis zadarilo na dovolene :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak od dubna od vysazeni prasku uz utekla nejaka doba a dnes rano se objevily... // :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teenyel dalšííí??? juchuuu, taky moc gratuluju!!!!! Holky já tak doufám, že se za 3 týdny pochlubím takyyyy :sunglasses:
18. srp 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teenyel: Gratulujuuu!!! :slight_smile: Dnes je vazne krasne pondeli! :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19:urcite pochlubis!! Drzim pesticky! :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teenyel gratulace!my uz taky jedem od dubna tak doufam ze se konecne taky pristi tyden dockam
18. srp 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mispula19 @swellt @majkylove holky dekuji :slight_smile: prislo to zrovna v mesici,kdy jsem nemerila,nic neresila a jen si uzivala dovcu :grinning: a buch a je to tam :grinning: a to jsme zrovna meli sex malo a navic ani jsem nevedela,kdy byla ovu :grinning:
18. srp 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratuluju moc všem! To bylo beztak tím mega úplňkem :grinning:
18. srp 2014 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no jooo, tak to bývá :wink:

holky, přidala jsem další fota do alba, kdo by jste chtěl mrknout.... já už můžu skoro rodit :grinning: :sunglasses: http://www.modrykonik.cz/blog/mispula19/album/pomalu-si-delame-radost-5bbktd/
18. srp 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swellt to je super,blahopřeji.Další téhulka,to je Vás najednou ,snad tam zbyde trošku štěstíčka i pro ostatní :slight_smile: já bych manžela asi vzbudila,nevydržela bych to :wink:
18. srp 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teenyel další ? To není nožné,holky,nejste proti přírodě ? Gratuluji !!! :slight_smile:
18. srp 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karlos12: To vis,ze zbyde! :slight_smile: Stesti totiz bydli u hodnych lidi, vcera o nem byla pohadka na Ct1 :wink:
18. srp 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a už některá víte, jak to oznámíte tatínkovi, rodině? :slight_smile: mamča má v říjnu narozeniny, teď jsme nakupovali dárky pro babičku k svátku a posteskla si, jak by chtěla taky, že se nedočká, tak jsem jí slíbila, že se taky dočká nějaké pecky... a to by teda byla TOP pecka! :sunglasses:
18. srp 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swellt tak to jsem asi zlá :frowning2: Ne,nejsem.Brzy se u nás také zastaví .Už budeš kupovat miminkovské věcičky ?
18. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove a nebo stesticko pristane u nas :slight_smile:
18. srp 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejka1234 juj tak to je mi lito, ne vzdy to vyjde, ale hlavu vzhuru, verim ze dalsi mesic je taky cas :slight_smile: tak hlavne odpocivej, at te brzo migrena pusti a muzete zacit nanovo :slight_smile:
18. srp 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se těším na to jak tu budem všichni už s pupkama :grinning: kéž by to všem vyšlo co nejdříve
18. srp 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martinalinda ja doufam:frowning2:
18. srp 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mispula19 driv sem mela predstavu ze pockam do prvniho utz a pak to tatinkovi zabalim i s testem a botickama a napisu mu tam krasny vzkaz,jo,ale to sem jeste netusila ze to bude tak dlouho trvat:frowning2:takze ted jak najdu // tak za nim letim a vybalim to na neho:grinning:
18. srp 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek