• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
autor
@denisska to je dobrý znamení,neboj :wink:
19. srp 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove doufam ;)
19. srp 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers tak mi Dr. odpověděla, že dle hladiny progesteronu byla ovulace opravdu 20DC a že mi může napsat Proveru 5 mg ale že to zatím vidí jako zbytečný.
Sama bych to chtěla ještě zkusit bez nějakých hormonů apod., třeba to v září vyjde.
19. srp 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sleepers jj,jste teprve na začátku tak bych to ještě chvilku nechala taky tak :slight_smile:
19. srp 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove
@karlos12
@petavan

tak mi Dr. odpověděla, že dle hladiny progesteronu byla ovulace opravdu 20DC a že mi může napsat Proveru 5 mg ale že to zatím vidí jako zbytečný.
Sama bych to chtěla ještě zkusit bez nějakých hormonů apod., třeba to v září vyjde.
19. srp 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers určitě dělej ještě ovu testy a třeba se zadaří ja jsem brala inofolic na podporu ovulace a listovku
19. srp 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers To Ti rozumím,léky bych nechala také až to nejnutnější zlo.Třeba se příště zavrtá brzy :wink:
19. srp 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska já už chci také šoufl,z tohoto důvodu,nejkrasnějšího na světě :frowning2:
19. srp 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky díky za podporu. Fakt. Normálně bych se v tom asi sama plácala ale takhle jsem se vyventilovala a vím, že když to nevyšlo teď, tak to vyjde příště.
19. srp 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 jééé ahooj,konečně vím s kým mám tu čest :slight_smile: seš kočka a máš pěknou kočku :grinning:
19. srp 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen vím, že jednou chci být u toho, až se to jednotlivý členové rodiny dozví, musím vidět na vlastní oči ty reakce, jinak se ale spíš jen tak inspiruji na netu a nic konkrétního vybraného nemám :slight_smile: my bydlíme taky pořád s našima v baráčku, mám ještě další 2 sestry, máme naštěstí velký dům, každý svůj pokoj, i tak jsme ale v pokoji my dva s manželem a velkým psem (Německá doga v posteli :grinning: ), dřív jsem taky tvrdila, jak prcka až bude bydlení a nějaká koruna navíc ušetřená, ale vše jsem přehodnotila... všude kolem sebe vidím, jak páry čekají a až je domeček a pěkná hromádka na miminko bokem našetřená, čekají i dalších několik let, až se zadaří. A pokud srdce touží po miminku, není co řešit :slight_smile: my chceme stavět, vázně nám to na koupi pozemu, pořád nic TOP pro nás, ale pokud budu těhu, buď si to zařídíme momentálně tady s našima a že mám skvělé rodině, tak by to nebyl problém nebo koupíme ten starší baráček, to už je vždy to poslední :slight_smile:

nooooo a taky se mi děje divná věc... dnes jsem začala zlehka špinit, ale né hnědý výtok, ale takový krvavý červený jako když začíná MS, i mám takohé MS bolesti, na MS je po ovulce ještě brzo, ta byla nejspíš v pátek, tak že by to "hnízdění? :sweat_smile:
19. srp 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad ze by?? Mam dva dny zpozdeni a hoddne slaby spineni...spis hnede a bez krve a jen na kalhotkach....pockam tyden a pak testnu ale nechci tomu verit nebo budu zas brecet..uz je to 8 mesicu snahy a snad uz je rada na me :wink:
19. srp 2014 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mispula19 tak to vypada hoodne slibne:wink:
@kackarebicerova ty vydrzis tyden cekat,tak to si dobra:slight_smile:ja bych pri zpozdeni uz testovala,drzim palce!
19. srp 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova držím palce dej pak vědět! :slight_smile:)
19. srp 2014 v 16:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo holky, když už se to tu tak krásně rozjelo, to by bylo, aby nás nepřibylo :sunglasses: :grinning:
19. srp 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@mispula19 kez by
19. srp 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove děkuji,ale je to starší foto,ale kočička je stále hezká :slight_smile:
19. srp 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@audrey44 Krásné šaty, moc ti to slušelo, už se tesime na dalsi fotky :slight_smile:
19. srp 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen to je krasne, no my to mame uplne stejne, pro nas by to byl taky krasny darek na 1.vyroci svatby, slavime 7.9., tak doufam ze uz budeme 3 :slight_smile:
19. srp 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mispula19 máme to podobné jako ty, pracujeme s manzou v rodinne firme a bydlime u nasich, zatim taky v jednom pokoji, premyslime uplne stejne, jak se sem vejdem s mimi, protoze tu s nama bydli i mladsi segra, ktera se snad brzy odstehuje :slight_smile: a v dalsi casti baracku bydli babi s dedou, takze do budoucna by po nich mohl zbyt byt - mozna to zni morbidne, ale jinak to nebude. Tak bychom si to tam opravili, je tam vlastni vchod i prijezdova cesta. Ale uvidime co bude, na bydleni jinde neni moc penez a pujcovat si chcem az na rekonstrukci baracku. Takze taky resime jak to bude s malym v pokoji, ale mame skvelou rodinu, verim ze to spolecne zvladneme :slight_smile:
19. srp 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda přesně tak... máme postaveno v jednom dvoře vedle babi s dědečkem, všichni se na mrňouse těší a i kdyby jsme pak vlastní bydlení nekupovali, dá se to tu vykoumat :slight_smile: jen to bude o něco těžší skrz psisko, je s námi doma a pak by tu už asi tolik místa nebylo, ale něco by se předělalo, ven ji nedám, to by pošla steskem :grinning:
19. srp 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda Moc děkuju! :slight_smile:
19. srp 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@swellt tak co tatkaaa?:grinning:
19. srp 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19 verim ze to zvladnete, zvladlo to vic rodin, tak proc ne my dve? :slight_smile: ja verim ze to bude vse v poradku a tak jak ma byt, i dobrych lidi se do jednoho baracku vejde hodne a vzdy se da s necim ustoupit. U nas uz by taky vsichni chteli, deda s babi netusi ze zkousime, takze to bude prekvapko..a hlavne si to uziji, uz by mohli byt po 5 pradedou a prababi :slight_smile:
19. srp 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda: my slavíme 1.9. 2.výročí tak uvídíme....nic jiného si nepřeji, ale už je to rok co se pokoušíme tak už by to štěstíčko se mohlo trochu naklonit na nás
19. srp 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krasny vecer,holky! :slight_smile:
Jaky jste mely den? :slight_smile:
Ja skoncila v praci a polovicak chtel jit mermomoci na houby... Tak jsme sli... Na chvili. Bylo mi krapet spatne...motala se mi hlava...ale pssst,ani muk...
Vecer si dal smazenici a po zpravach jsem za nim sla...:"Peto,asi bych Ti mela neco rict." "Jo?A co?" Tak mu davam tasticku s ponoztickami a testem... A prej: "Budes tehotna,jo?" "Ne,uz jsem!" A on :"Jakto??"
:D No ja myslea,ze se potrham smichy... Ale asi to vstrebava... Pak uz nerekl ani slovo... Tak vam nevim...
Jdu se Saminkem ven... Treba neco poci,az prijduu... :slight_smile:
19. srp 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@swellt hrozně se směju, úplně to vidím, prý "budeš těhotná jo?? " :grinning: :grinning: :grinning: oni jsou chudáčci prostě krapet pomalejší občas :grinning:
19. srp 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@swellt :grinning: chlapi no :grinning: tak pak popisuj dalsi scenar:slight_smile:uz ses objednala k dr?
19. srp 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove: Jeste ne. Budu ji volat zitra. Ve ctvrtek si udelam jeste testik,tesim se na silnejsi carku :slight_smile:
Jasne,budu informovat o dalsim deji :slight_smile:
Holky,diky,ze to tu tak spolecne vsechno prozivame,hreje mne to na disi :slight_smile:
Dnes jsem to musela zavolat sve kplegyni,ktera ma dovolenou. Podotykam,ze ona i jeji pritel jsou rozhodnuti,ze deti nechteji a mit nebudou,ale dostalo mne,jak i ona to proziva. Navever mi pak psala strasne dlouhou zptavu,jak.na mne musi myslet,at na sebe davam pozor a ze si na mne da sampicko. Je zlata. Jako vy tady. A za to vam dekuju.
Myslim na vas.
Dobrou noc,berusky.
19. srp 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@swellt Výborná reakce :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek