Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
19. srp 2014

@denisska to je dobrý znamení,neboj 😉

denisska
19. srp 2014

@majkylove doufam ;)

sleepers
19. srp 2014

@sleepers tak mi Dr. odpověděla, že dle hladiny progesteronu byla ovulace opravdu 20DC a že mi může napsat Proveru 5 mg ale že to zatím vidí jako zbytečný.
Sama bych to chtěla ještě zkusit bez nějakých hormonů apod., třeba to v září vyjde.

majkylove
autor
19. srp 2014

@sleepers jj,jste teprve na začátku tak bych to ještě chvilku nechala taky tak 🙂

sleepers
19. srp 2014

@majkylove
@karlos12
@petavan

tak mi Dr. odpověděla, že dle hladiny progesteronu byla ovulace opravdu 20DC a že mi může napsat Proveru 5 mg ale že to zatím vidí jako zbytečný.
Sama bych to chtěla ještě zkusit bez nějakých hormonů apod., třeba to v září vyjde.

petavan
19. srp 2014

@sleepers určitě dělej ještě ovu testy a třeba se zadaří ja jsem brala inofolic na podporu ovulace a listovku

karlos12
19. srp 2014

@sleepers To Ti rozumím,léky bych nechala také až to nejnutnější zlo.Třeba se příště zavrtá brzy 😉

karlos12
19. srp 2014

@denisska já už chci také šoufl,z tohoto důvodu,nejkrasnějšího na světě ☹

sleepers
19. srp 2014

Holky díky za podporu. Fakt. Normálně bych se v tom asi sama plácala ale takhle jsem se vyventilovala a vím, že když to nevyšlo teď, tak to vyjde příště.

majkylove
autor
19. srp 2014

@karlos12 jééé ahooj,konečně vím s kým mám tu čest 🙂 seš kočka a máš pěknou kočku 😀

mispula19
19. srp 2014

já jen vím, že jednou chci být u toho, až se to jednotlivý členové rodiny dozví, musím vidět na vlastní oči ty reakce, jinak se ale spíš jen tak inspiruji na netu a nic konkrétního vybraného nemám 🙂 my bydlíme taky pořád s našima v baráčku, mám ještě další 2 sestry, máme naštěstí velký dům, každý svůj pokoj, i tak jsme ale v pokoji my dva s manželem a velkým psem (Německá doga v posteli 😀 ), dřív jsem taky tvrdila, jak prcka až bude bydlení a nějaká koruna navíc ušetřená, ale vše jsem přehodnotila... všude kolem sebe vidím, jak páry čekají a až je domeček a pěkná hromádka na miminko bokem našetřená, čekají i dalších několik let, až se zadaří. A pokud srdce touží po miminku, není co řešit 🙂 my chceme stavět, vázně nám to na koupi pozemu, pořád nic TOP pro nás, ale pokud budu těhu, buď si to zařídíme momentálně tady s našima a že mám skvělé rodině, tak by to nebyl problém nebo koupíme ten starší baráček, to už je vždy to poslední 🙂

nooooo a taky se mi děje divná věc... dnes jsem začala zlehka špinit, ale né hnědý výtok, ale takový krvavý červený jako když začíná MS, i mám takohé MS bolesti, na MS je po ovulce ještě brzo, ta byla nejspíš v pátek, tak že by to "hnízdění? 😅

kackarebicerova
19. srp 2014

Tak snad ze by?? Mam dva dny zpozdeni a hoddne slaby spineni...spis hnede a bez krve a jen na kalhotkach....pockam tyden a pak testnu ale nechci tomu verit nebo budu zas brecet..uz je to 8 mesicu snahy a snad uz je rada na me 😉

majkylove
autor
19. srp 2014

@mispula19 tak to vypada hoodne slibne😉
@kackarebicerova ty vydrzis tyden cekat,tak to si dobra🙂ja bych pri zpozdeni uz testovala,drzim palce!

dasenka888
19. srp 2014

@kackarebicerova držím palce dej pak vědět! 🙂)

mispula19
19. srp 2014

ty brďo holky, když už se to tu tak krásně rozjelo, to by bylo, aby nás nepřibylo 😎 😀

majkylove
autor
19. srp 2014

@mispula19 kez by

karlos12
19. srp 2014

@majkylove děkuji,ale je to starší foto,ale kočička je stále hezká 🙂

martinalinda
19. srp 2014

@audrey44 Krásné šaty, moc ti to slušelo, už se tesime na dalsi fotky 🙂

martinalinda
19. srp 2014

@blauen to je krasne, no my to mame uplne stejne, pro nas by to byl taky krasny darek na 1.vyroci svatby, slavime 7.9., tak doufam ze uz budeme 3 🙂

martinalinda
19. srp 2014

@mispula19 máme to podobné jako ty, pracujeme s manzou v rodinne firme a bydlime u nasich, zatim taky v jednom pokoji, premyslime uplne stejne, jak se sem vejdem s mimi, protoze tu s nama bydli i mladsi segra, ktera se snad brzy odstehuje 🙂 a v dalsi casti baracku bydli babi s dedou, takze do budoucna by po nich mohl zbyt byt - mozna to zni morbidne, ale jinak to nebude. Tak bychom si to tam opravili, je tam vlastni vchod i prijezdova cesta. Ale uvidime co bude, na bydleni jinde neni moc penez a pujcovat si chcem az na rekonstrukci baracku. Takze taky resime jak to bude s malym v pokoji, ale mame skvelou rodinu, verim ze to spolecne zvladneme 🙂

mispula19
19. srp 2014

@martinalinda přesně tak... máme postaveno v jednom dvoře vedle babi s dědečkem, všichni se na mrňouse těší a i kdyby jsme pak vlastní bydlení nekupovali, dá se to tu vykoumat 🙂 jen to bude o něco těžší skrz psisko, je s námi doma a pak by tu už asi tolik místa nebylo, ale něco by se předělalo, ven ji nedám, to by pošla steskem 😀

audrey44
19. srp 2014

@martinalinda Moc děkuju! 🙂

majkylove
autor
19. srp 2014

@swellt tak co tatkaaa?😀

martinalinda
19. srp 2014

@mispula19 verim ze to zvladnete, zvladlo to vic rodin, tak proc ne my dve? 🙂 ja verim ze to bude vse v poradku a tak jak ma byt, i dobrych lidi se do jednoho baracku vejde hodne a vzdy se da s necim ustoupit. U nas uz by taky vsichni chteli, deda s babi netusi ze zkousime, takze to bude prekvapko..a hlavne si to uziji, uz by mohli byt po 5 pradedou a prababi 🙂

blauen
19. srp 2014

@martinalinda: my slavíme 1.9. 2.výročí tak uvídíme....nic jiného si nepřeji, ale už je to rok co se pokoušíme tak už by to štěstíčko se mohlo trochu naklonit na nás

swellt
19. srp 2014

Krasny vecer,holky! 🙂
Jaky jste mely den? 🙂
Ja skoncila v praci a polovicak chtel jit mermomoci na houby... Tak jsme sli... Na chvili. Bylo mi krapet spatne...motala se mi hlava...ale pssst,ani muk...
Vecer si dal smazenici a po zpravach jsem za nim sla...:"Peto,asi bych Ti mela neco rict." "Jo?A co?" Tak mu davam tasticku s ponoztickami a testem... A prej: "Budes tehotna,jo?" "Ne,uz jsem!" A on :"Jakto??"
:D No ja myslea,ze se potrham smichy... Ale asi to vstrebava... Pak uz nerekl ani slovo... Tak vam nevim...
Jdu se Saminkem ven... Treba neco poci,az prijduu... 🙂

mispula19
19. srp 2014

@swellt hrozně se směju, úplně to vidím, prý "budeš těhotná jo?? " 😀 😀 😀 oni jsou chudáčci prostě krapet pomalejší občas 😀

majkylove
autor
19. srp 2014

@swellt 😀 chlapi no 😀 tak pak popisuj dalsi scenar🙂uz ses objednala k dr?

swellt
19. srp 2014

@majkylove: Jeste ne. Budu ji volat zitra. Ve ctvrtek si udelam jeste testik,tesim se na silnejsi carku 🙂
Jasne,budu informovat o dalsim deji 🙂
Holky,diky,ze to tu tak spolecne vsechno prozivame,hreje mne to na disi 🙂
Dnes jsem to musela zavolat sve kplegyni,ktera ma dovolenou. Podotykam,ze ona i jeji pritel jsou rozhodnuti,ze deti nechteji a mit nebudou,ale dostalo mne,jak i ona to proziva. Navever mi pak psala strasne dlouhou zptavu,jak.na mne musi myslet,at na sebe davam pozor a ze si na mne da sampicko. Je zlata. Jako vy tady. A za to vam dekuju.
Myslim na vas.
Dobrou noc,berusky.

audrey44
19. srp 2014

@swellt Výborná reakce 😀 😀 😀