Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
20. srp 2014

Achoooj holky jsem tu jeden den nebyla a tady toho je 🙂

bublinka74
20. srp 2014

@karlos12 mooc ti to sluší 😉

svobodpetika
20. srp 2014

@swellt logika chlapa 🙂

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove jak je holčí ?? U mne pořád stejný 🙂

majkylove
autor
20. srp 2014

@bublinka74 ahooj,ale joo,jde to,do píštího týdne ještě daleko,moc mi to neubíhá :-/ co ty,zkoušela si další testík?jinak dnes mám noční takže sem si na dnešek nachystala vyřizování úřadů,obrovskej nákup,poprat,něco málo uklidit,noi vůbec se mi nechce ti řeknu 🙄 😀

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove ajoj,nezkoušela,prdím na něj ...dělám jen ovu testy pro zajímavost ,schválně,beru 5 dnů ten Inofolic,25.jdu k doktorovi ...po ránu je mi šoufl pořád,bilí mne prsa neustále tak ti nevím,jestli hormony bo co,ale krev byla hormonálně v pořádku,jsem z toho mimo nějak :( ,kamarádka mi psala hele já byla těhotná,nevěděla jsem to 3 měsíce,jen tu poslední ms jsem měla kratší a další už nepřišla a testy měla negativní až když šla na prohlídku tak jí to mudr oznámil ...ale nevím,já to vidím jak nějakou poruchu 😲

majkylove
autor
20. srp 2014

@bublinka74 no naděje umírá poslední 😉 ale bohužel to taky spíš vidím na nějaký menší problémek,ikdyž třeba ani ne,mě je takhle pravidelně skoro celej měsíc,teda až na šoufl no,ale uvidíš 25 budeš chytřejší 🙂

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove nooo je to fakt na hlavu viď 😀 ,mne šoufl nebylo až nyní 14 dnů cca ...asi věkem už nevím,ale jsen zvědavá na ty ovu testy,nikdy jsem je nedělala až nyní ..zatím je jedna silná druhá slabší tak hlídám schválně,jestli to tělo vůbec funguje 😲

lenicka95
20. srp 2014

@jitulka188 Ahojky, nějak mi utekla Tvá odpověď.... nám se teda první měsíc nezadařilo. Z měření nejsem moc moudrá, tak budu pokračovat. Paní doktorka řikala, že po 3 měsících můžu dojít k ní, že se podívá jestli vůbec ovulace probíhá... Inofolic je takový lehká chuť, skoro bez chuti. Má se to rozmíchat v trošce vody, takže vypít to jde. 🙂 Co nového u Tebe?

jitulka188
20. srp 2014

@lenicka95 Ahojky 🙂 Já bych měla dostat ms v sobotu tak jsem už na trní . Ale nevydržím to a zítra ráno to zkusím testnout . Máme 8 leté výročí a myslím že tohle by byl mega dárek 🙂))Ale spíš si myslím že to nevyjde 😢

lenicka95
20. srp 2014

Tak to mooooc držím palečky. Třeba to vyjde!!! Hlavně musíme baštit tu listovku. 🙂 Já právě z toho měření mám trošku paniku, jestli vůbec byla ovulace. 😖

karlos12
20. srp 2014

@bublinka74 moc děkuji.Koukám že nic moc, já čekám na příští týden.To čekání je úmorné.Ale už jsem se objednala na 18.9. na pokec k doktorce.Jen pokec, doma plánujem na duben dovču.Když nepřiletí čáp 🙂

audrey44
20. srp 2014

Holky co se chystate testit pristi tyden, tak kdy presne?? Ja ctrvtek! Uz aby to bylo 🙂

majkylove
autor
20. srp 2014

@karlos12 kdy přesně tu mrchu nečekáš? 🙂 já ve středu nebo ve čtvrtek,ale testit budu už v úterý,dýl nevydržím 😀 jinak nějaký příznaky máš?
@audrey44

blauen
20. srp 2014

já budu testit už o víkendu déle to nevydržím 🙂 MS má dorazit ve středu kéž by mrška nedorazila ☹

majkylove
autor
20. srp 2014

@blauen fáákt?to bude možná ještě hodně brzy,u mě má taky až ve středu.víš kdy byla ovu?

jitulka188
20. srp 2014

@lenicka95 No já si taky nejsem jistá zda proběhla :( test byl takovej nijakej ani silný ani slabý . A teplotu neměřím . Tak uvidime , ale je to už na palici jak se pozoruju :D Podle mě ta mrška dorazí :(
Taky přeji moc a moc at to vyjde . A ty čekáš ms kdy? 😉

blauen
20. srp 2014

@majkylove: ja dělala OV testy 8.8-duch - 10 DC, 9.8. - slaboulinký duch, 10.8. - nic, 11.8. - nic - 12. -13.8. - obě čárky silnější, ale pořád to nebylo ono, 14.8. - už zas slabý duch, tak nevím co jsi myslet a pak jsem testování vzdala...každopádně jsme to stihli dvakrát se potulinkat...tak uvidíme.....ve středu by měla mrcha dorazit - ale já už nevydržím tak jako jsem nevydržela dál testovat 😀

kija
20. srp 2014

Ježkote, člověk tu chvíli není a takových stran, to je mazec! 🙂 Nějak se to tu rozjelo 🙂 A tolik nových těhotných holek, no paráda. Velká gratulace @swellt @teenyel !!! 😉

@martinalinda Právě, fakt zázrak 🙂 Jak dlouho se snažíte? Já právě zatím nic nekupuju, to se rozjede ve velkým až to bude aktuální. Ale teď jsem viděla taaak krásný tričínko pro chlapečka v Tescu 🙂 Ale vydržím. Snad 😀 Jeee, holky, to máme stejnej cyklus 😀 @marketat Taky ve čtvrtek, čili zítra 😀 Tak jak jste na tom? Nějaké příznaky nebo tak? Mě pobolívalo břicho, teď už zase vůbec ani trochu a jako novinka, co jsem zatím nikdy neměla, mě bolí prsa, včera docela dost, ale beztak je to nějakej můj novej příznak PMS 😀 Špinění žádný.

@denisska Jo aha, já jsem pochopila, že odešel úplně? Takže spolu normálně bydlíte? Ale je to mazec jako s ním, viď ☹

@annna79 No řekla bych, že ochránce anděl tě chrání, ne? Kde by byl 🙂 Početí je něco neuvěřitelnýho, přijde v tu nejlepší dobu, ne když my si dupneme, že teď chceme přece 🙂 Ale je to těžký někdy no ☹ Snad jsem to teda pochopila dobře.

kija
20. srp 2014

@andrejka1234 Jeee, to mě mrzí, zlato ☹ Tak příští měsíc, hm? Já to tak taky právě měla, jen jsem doufala, že u Tebe to je jiný, taky jsem měla hafo příznaků a byla si skoro jistá... No tenhle měsíc jsem to úplně vypustila, přestala tomu říkat snažení a říkám si, že snad se někdy zadaří. Prostě věřím, že to bude v tu správnou dobu, nijak to nehrotím, teda snažím se 🙂 Držím pěsti 🙂

@audrey44 Velkááá gratulace ke svatbě, zlato! Náádherná fotka, těším se na další. Doufám, že jste si to pořádně užili! 😉

@svobodpetika Ahoj 🙂 No, ono to paradoxně tak nefunguje, i když se snažíte na 100% a nevyšlo by to, tak to v žádným případě neznamená, že je určitě někde chyba 🙂 Holt je to všechno strašně nevyzpytatelný a nejdůležitější je právě psychika. A kolikrát holky píšou, že se snažili obden a nic a pak jeden měsíc skoro vůbec a šup byly v tom 😀

bublinka74
20. srp 2014

@karlos12 to máš pravdu,je to dlouhé 😒 ,já jdu 26. na gyndu na prohlídku tak jsem zvědavá co bude říkat ,už jsem ze všeho zmatená ,asi stará nooo 😀

kija
20. srp 2014

@majkylove
@blauen Holky, má to cenu, testovat tak brzo? 😨 To se tam nemůže nic ukázat ne 🙂 Já čekám do aspoň do MS, před ní je to jen zklamání a hledání duchů, který nejsou.

@blauen Cože jste se stihli? 😀

blauen
20. srp 2014

@kija: zdrobněle tulení 😀 ted jak jsem to přečetla ještě jednou tak to někdo může přečíst i jinak dá se... 😀

blauen
20. srp 2014

Každopádně holky tento měsíc jsem nasadila poprvé kontryhel - čajíčkovala podstivě, sice testy ukazovaly divné věci, ale podle bolesti vaječníku takovou bolest jsem ještě neměla vsadím na instikt a musím říct, že takovou ovulaci jsem ještě neměla....ale co z toho bude ? 😀

majkylove
autor
20. srp 2014

@kija no den před ms všřím že už tam něco může být,ale tolik dní asi těžko,tak dopředu bych taky netestovala

kija
20. srp 2014

@blauen Jo tak 😀 Nevím no, já na takovýhle zdrobněliny nejsem, říkat sexu tulení, tak to snad ani radši nedělám 😅 Ale jak každý chce 😉

kija
20. srp 2014

@majkylove Právě no... člověk je z toho akorát smutnej, že tam zase nic není... Holt trpělivost, kterou budem hooodně potřebovat s miminkem, se testuje asi už teď 😀

blauen
20. srp 2014

@kija: no já jsem to tu zahlédla už tolikrát tak jsem se tím nakazila 😀

majkylove
autor
20. srp 2014

@kija tak to já asi budu sakra netrpělivá matka 😀 jestli se teda dočkám...

kija
20. srp 2014

@blauen Já vím, no, koník je tím pověstnej, už jsem viděla o tom kolik článků na netu, jak tu matkám "hrabe" - těhulkování, tuleníčko, mimísek, udělali jsme krásnej bobeček atd. já kde to slyším nebo vidím, tak mi teda vstávají vlasy na hlavě 😀 Je fakt, že to tu může být hodně návykový, ale zas ráda bych zůstala normální i s dítětem 🙂