Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
15. čer 2014

@terezapetrova vůbec mi to neva,ráda si to poslechnu 🙂 dr by to poznal už asi z krve,každopádně vím že holky co byly těhu a dostaly vyvolávačku tak se nic nestalo 🙂 joo,promítačka byla dobrá,všechno se líbilo,ted tady sedíme nažraní jak žoci a nemůžem ani dýchat,hrozný obžerství tyhle sedánky 😀 zítra jdu na noční po týdnu volna tak se mi vůbec nechce,ale už se těším zas na další víkend,kluci slaví narozky tak jedem na celej víkend pod stan grilovat a tak tak to bude supr 🙂

terezapetrova
16. čer 2014

@majkylove to jsi hodna a dekuji za vse 🙂 ja se dnes objednala k dr na ctv tak mi prosim drz palce 🙂 to je fajn, ze jste si to uzili.. at Ti práce utece a co vlastne delas jestli se muzu zeptat? A kam jedete pod stan? Ja budu chvilku přes leto s Vojtou na chalupe v jiznich Cechach a pak jedem na dovcu do penzionu ke Znojmu. Tak snad nam to vyjde a bude fajn 🙂 Paa

majkylove
autor
16. čer 2014

@terezapetrova to víš že budu držet pěsti,pak dej vědět 🙂 já pracuju jako laborantka,nepřetržitej provoz tak je to občas náročný,ale baví mě to.pod stan jedem jen ke kamarádovi na zahradu,ale má tam jen malou chatku a bude nás tam okolo 20 tak budou ty stany nejlepčí 🙂 snad nebude pršet... jinak v srpnu jedem na týden na šumavu,v těch koncích jsem ještě nikdy nebyla tak už se moc těším,ale to jedem do nějakýho penzionu.Takže chápu že jseš z čech?já jsem z moravy 🙂

terezapetrova
16. čer 2014

@majkylove dekuju a dam 🙂 to je fajn, ze Te práce bavi. To nahodou bude fajn stanovej vikend s kamosi 🙂 Snad poco vyde 🙂 A na Sumavu kam? Ano ja jsem z Prahy, kde ziju a prave z Chalupy v jiz. Cechach jsme často na Sumavu jezdili, je to tam moc pekne 🙂 Loni jsme tam byli u Zelezne Rudy, penzion Pamferka i s koly a uzili si to 🙂 Tak ted letim honem něco uklidit nez se mi vzbudi mladeznik 🙂 zatím paa 🙂

majkylove
autor
16. čer 2014

@terezapetrova jedem právě do železné rudy,manžel už tam byl milionkrát tak mě tam chce vzít,no už se moc těším,berem aj moji segru tak to bude určo supr,samá tůra,aspoň se konečně pohnu někdy 🙂)) taky uklízím a vařím,manža zachvilku dorazí z práce tak ať mi neumře hlady 😀 pak ještě něco vyřídit do města a pak už budu jen odpočívat než půjdu do práce :-/ tak zatím paa

terezapetrova
16. čer 2014

@majkylove tak to si uzijete a radim dobře poradne uzit dokud clovek není "svazany" 🙂 dětmi 🙂 Co jsi varila dobrého? Ja dnes hovezi na houbách /ale bez hub, ty dosly 😀 / s ryzi. Uz se tesim az budou houby letošní, moc nam to s nimy chutna 🙂 Mirek /muj manzel/ by tadyto jidlo mohl mit 14x tydne každý den obed i veca 😀 At Ti práce utece. Hezky vecer Terka

misharuby
16. čer 2014

Ahojky holky, tak co noveho? Me zitra konci dovca a vubec se mi nechce do prace🙂 Jinak me desne boli prsa a uz asi tyden pali zaha jak cert.. Asi z toho dovolenkovyho obzerstvi🙂 (a nebo treba ne) Vcera jsme byli s pritelem v zoo chleby a holky je to tam super, hlavne pro skvrnata, ry se tam vyradej.

majkylove
autor
16. čer 2014

@terezapetrova mnam,to my taky muzem teda :-P ja delala cesnecku a cinu s ryzi a hlavkovym salatem,taky mnamka 🙂 a joo,uzivame,ale kvůli miminku uz bych to i ozelela 🙂 v praci to zatim utika tak snad to tak bude az do rana,dobrou noc preju 🙂
@misharuby a kdy cekas ms?to vypada nadejne 😉

misharuby
16. čer 2014

Tenhle cyklus je snad nejdelsi v mem zivote 🙂 cekam 21. 6 uz jsem delala test a nic, ale pritel si je jisty, ze to. vyslo, je se mnou k nevnevydrzeni prej, jsem naladova. 😖 Holky ale ta zaha? Myslela jsem, ze je to z mentolovych cigaret, tak jsem 2 dny nekourila, ale stejne to nepomohlo. A nic nezabira, nevim jjestli je to priznak tehu, ale nepreju nikomu

verunka11221
17. čer 2014

@majkylove No nevim.Ovulaci mivam pozdeji ke vsemu to spineni je od doby co mi MS skoncila.Tet me zas boli podbrisek jak pri MS to tipuju na ovulku.No uvidime 🙂

terezapetrova
17. čer 2014

@majkylove chápu.. 🙂 to ma tedy poradnej kuchynskej servis Tvuj manzel 🙂 hezky den..

terezapetrova
17. čer 2014

@misharuby drzim palce aby to vyslo 🙂

majkylove
autor
17. čer 2014

@misharuby tak zkus testnout za další den,dva a uvidíš 🙂

@verunka11221 tak přeju aby se teda teď při ovulce zadařilo,taky ji čekám každým dnem 😅

@terezapetrova noo,ale to není pravidelně,i manžel musí vařit když sem víkend v práci a já do toho musím mít chuť 😀

cernakronika
17. čer 2014

@terezapetrova ahojky je to divní, menstruace pořád nikde,už sem měla za tu dobu , hnědožlutý výtok, světlehnědý až našedivělí, nezapáchá vítok, v podbříšek mám ale takoví na podhmat tužší a když si lehnu nadzvedlý podbříšek..náladová a věčně unavená z prsu mi teče nico bílého...Doktorka řekla znova to saméTělo prokazuje těhotenství ale ste negativní :/ .. Ahlavně se mi to stalo po pohlavním stiku že sem měla zase šediví vítok zbarvený do žluta..Moje doktorka je na dovolený..A jiná mě neveme..Jinak pobříšek mi pořád pobolívá prsa svědí a pálí žáha ..

terezapetrova
17. čer 2014

@majkylove to je v poradku 🙂 zrovna jsem se Te chtěla zeptat na tu ovulku tak drzim palce při snazenicku 🙂

terezapetrova
17. čer 2014

@cernakronika jak dlouhy mas cyklus? Testy jsi si dělala?

majkylove
autor
17. čer 2014

@terezapetrova děkujéém,to víš že se snažíme a to by bylo aby nebylo 😀 😅

terezapetrova
17. čer 2014

@majkylove drzime palce, pro zmenu padam na pusu Vojtik ma uz pomlau mesic a pul průjmy a uz to vycerpava i me 😒 Dneska mi z toho prisel i V. takovej trochu nestastnej 😒 Snad se toho nekdy zbavime. Hezke dny i noci 🙂

majkylove
autor
17. čer 2014

@terezapetrova jéé,tak to mě mrzí,ale to už je teda dost dlouho na dítě ne?co na to dr.?to se mi zdá že už by se s tím něco mělo dělat :-/ Tak hlavně ať jste brzo vpohodě,to je nejdůležitější.Já letím na noční,zítra a čtvrtek volníčko takže pohodička.Tak dobrou noc přeju a hlavně mnohem lepší ráno a den pro Vojtu 🙂

terezapetrova
17. čer 2014

@majkylove ja to mam u nej dr diagnostikovane, ma Rotaviry - strevni virove onemocneni , tam průjmy nekdy trvaji hoodne dlouho, deti to občas mají, bohužel my jsme z jistých duvodu proti tomuhle nemohli ockovat, budu jen doufat, ze se nas to brzy pusti, on Vojtik nikdy nebyl tlustej a ted je porad na diete, at Ti utece nocni 🙂

cernakronika
17. čer 2014

@terezapetrova V dubnu jsem měla ciklus týden ale 5května asi cc 3 nebo 4 hodiny . .A tohle co mam ted v červnu sem nikdy neměla. Ještě když mi doktorka řekla že tělo má příznaky na těhotenství ale vše mám negativní... barvi výtoku se mi střídají,, dneska sem měla žlutohnědý výtok nepáchnul a ted je krásně bílí ale podbříšek mě pořád pobolívá a hlavně pře den se mi chvýlema dělá mírně špatně...Testík sem si dnes dělala a nic jedna čárečka..

majkylove
autor
17. čer 2014

@terezapetrova jejda chudak malej,tak at je hlavne brzo dobre

cernakronika
18. čer 2014

@terezapetrova tak sem si ted po ránu dělala testík,bila tam taková nenápadná slaboulinká čárečka..Protož se mi udělalo mldlo a azse se mi zamotala hlava :/ .Tak to zkusím později co stoho vznikne..Ale jestli to tak dopadne.. 😒 bud přes dn a nebo v noci..Ted u nas v Tescu mají akci: Při zakoupení dvou testu Mama test 2v1 za 70kč je jedna krabička zdarma... tak sem si to koupila pro jistotu...A jelikož mě v lékárně znají tak mi přejí už hodně štěstí... 😀 Jáááá chci miminko ☹ ..

terezapetrova
18. čer 2014

@cernakronika myslela jsem ne menstruacni cyklus ale dobu od 1. dne menstruace do posledního dne před další menstruaci. At Ti to vyjde.

terezapetrova
18. čer 2014

@majkylove dekujeme 🙂

cernakronika
18. čer 2014

@terezapetrova Mno poslední sem měla 5.5 chvilku ale jak sem si dneska dělala testíky,, v 9.15 negativní a ted se mi tam dělají záhadný dva proužky takoví slaboulinký
...Tak že jestli to tak bude i dál...Doporučím vám jednu polohu...A to nohy na horu co nejvíc třeba k ramenům, při pohlavním stiku..zkusili jsme jí jednou..Nic víc nás 😕 😕 nenadlo...

terezapetrova
18. čer 2014

@cernakronika s tim cyklem si tedy nerozumíme ale neva 🙂 ahoj 🙂

cernakronika
18. čer 2014

@terezapetrova Já sem to nikdy nesledovala, vubec kdybych se tu nepodívala tak bych nevěděla že nico takovího je...Vždy si zapisuju menstruaci a kdy mi skončí to je všechno..

majkylove
autor
18. čer 2014

@cernakronika tak to je jednoduchý když to máš zapsaný,mrkni kdy ti začala poslední ms a od toho dne to spočítej po dnešní den,to znamená kolikátý den cyklu teď seš 🙂

jannahh
18. čer 2014

Ahoj, máte někdo také pojištění od Allianz - rizikové těhotenství? Vůbec nevím, jaké papíry k to mu jsou nutné.Moc děkuji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂