Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
20. srp 2014

@majkylove asi tak 😉

karlos12
20. srp 2014

jdu pařit s holkama z práce.Hezký večer 🙂

majkylove
autor
20. srp 2014

@karlos12 užij si to pořádně dokud ještě můžeš 😉 měj se hezky

karlos12
20. srp 2014

@majkylove děkuji, doufám že poslední, kdyby ne, stanu se alkoholikem 😉

majkylove
autor
20. srp 2014

@karlos12 😀 nápodobně,to už říkám delší dobu 😀

swellt
20. srp 2014

Ahoj holkyyy, hezke odpoledne! 🙂
Tak japak se mate? Nekdo nejake novinky? 🙂
Petr dne oznami to stesti svym rodicum...Nechtela jsem to zatim rikat,kdyz to neni.potvrzene od Dr.,natoz mame-delame ve stejnych laznich,takze to zitra budou vedet vsichni,je to v pytli! Jsou rozvedeni, mama je na zabiti-pry to jsem zvedava jak to zvladnete v tak malym byte a jeste se psem(tedy ona Saminkovi nerekne jinak nez cokl)! A Petr se toho jaksi chytil... Rozebiral by to po telefonu,ale doma nemluvi,ta jsem jelen.
Alr tatinka to ocividne potesilo- Petr mu.to rikal z okna auta,pqc jsme ho potkali ve meste-vskutku prihodne misto na oznameni takove zpravy...ale tatka reagoval vtipne...:ptal se co je novyho,Petr na to,ze jsem tehotna a tata na to:Hovno!A zacal se smat,Petr stahnul okynko vic dolu a tata ho pohladil po vlasech 🙂 To bylo dojemny 🙂
No a ja to sve mamine povim v sobotu 🙂..

majkylove
autor
20. srp 2014

@swellt týý jo,to ste to vzali rychle to oznamování 🙂 neboj,taťka to rozdýchá,musí to vstřebat a počkej jak dostaneš fotečku pak tomu začne konečně pořádně věřit 🙂 u nás nic nového,vypadá to že většina nás nečeká ms příští týden takže tady bude doufejme veselo 🙂

martinalinda
20. srp 2014

@blauen my slavíme 7.9. a taky bychom radi uz byli 3. Tak preju hodne stesti, at to vyjde nam obema

martinalinda
20. srp 2014

@swellt tak to se povedlo, takova necekana reakce 🙂 dobre jsi odpovedela, tak nas informuj dal, hltame to tady vsechny. JE fajn se tady vypovidat, poradit a proste mit babske reci, ti chlapi to berou moc normalne, banalne..a s nima resit, kdy to prijde, kdy je ovu..jeste by se lekli. TAdy je to super 🙂

blauen
20. srp 2014

@martinalinda: děkuji bylo by to hezké kdyby nám to vyšlo! Budu ti držet palce!

martinalinda
20. srp 2014

@kija Snažíe se terpve ted od 1.8., takze prvni mesic 🙂 proto tomu moc nedavam, mozna mam taky ten pms jak pises nevim, ale teda nakupovani mam uz od ledna tohoto roku, slevy v tescu na mimi oblecky, a mamka kdyz nekam jde, tak taky nakupuje, i kdyz zatim neni nic potvrzene, jakoby jsme si to chtely privolat 🙂 jinak ja mam uz 1,5 tydne bolesti podbrisku, docela dost, tento tyden to zacalo slabnout ta bolest, ale je mi i spatne, boli me hlava, mam chute na vsechno, a boli i zada dnes. No a dneska docela sok, rano vstanu a v pohode a po 20 min se mi udelalo tak zle, ze mi bylo na zvraceni a neustalo to, sla jsem do prace a tam to zacalo, takze me odvezl manzel domu a ja od 7 do 11 byla mimo, zvracet to neslo, nemelo co - nic jsem nejedla. A chvili dobre, relativne a pak zase hrozne, sedela jsem i na zachode nekolikrat a chodila jsem casteji curat. Tak fakt nevim co to bylo a to jsem dnes 30DC, mam tak 33 normalne, takze asi udelam v patek test, protoze to neni normalni, bojim se zitrku rana, co zas bude, musim do prace - je toho tam hodne a nikdo to za me neudela..tak mam strach :(

swellt
20. srp 2014

@martinalinda:To by asi Petr fakt nepobral,ovulaci atd.. 🙂
Jsem moc rada,ze se Vam tu muzu vypsat,ale az vas budu stvat,tak mi to,prosim,vcas reknete ! 🙂

@majkylove:Ja to jeste nechtela rikat...az to opravdu budu mit potvrzene od Dr.ale Petan je strasna slepici prdelka,vzdyt to vidis :D

majkylove
autor
20. srp 2014

@martinalinda držím palce a těším se na pozitivní zprávu v pátek 🙂

majkylove
autor
20. srp 2014

@swellt vůbec nás štvát nebudeš,za mě sem ráda že můžem řešit už něco jinýho než snažení,aspoň pak budem vědět co nás čeká 🙂 a jak se jinak cítíš?ať si můžu vsugerovat další příznaky 😀

martinalinda
20. srp 2014

@bublinka74 myslim ze se ovu blizi, testuj dal, ale jinak bych na to klidne vlitla..ovu je nevyzpitatelná 🙂 a ten vytok by mel byt v ovu prave takovy natahujici se. takze jsi dle me pripravena 🙂

bublinka74
20. srp 2014

@martinalinda taky si myslím 🙂 ,dneska a pak v sobotu ,pak má noční 3 dny 😉

bublinka74
20. srp 2014

tady je sranda co čtu 😀

martinalinda
20. srp 2014

@majkylove dekuji za podporu, fakt mi jeste neni dobre, cely den ten podbrisek a pocit zvraceni... kdybych se aspon mohla vyzvracet aby bylo lip, ale neni co :( no ja teda doufam, ze to jsou tehu priznaky, jinak si to vysvetlit nedokazu 🙂 tohle se mi jeste nestalo. Takze v patek testnu a uvidim, zatim to nechci zakriknout, ale bylo by to stesticko a zazrak dohromady !

swellt
20. srp 2014

@majkylove: Priznaky jen tak lehce,rekla bych... Mota se mi hlava,obcas zaboli v podbrisku a dneska mi v praci bylo trochu soufl...jsem cukrarka,delam v kuchyni s polecne s kuchari,takze vsechny ty vune a "smrady" mi daji za chvili asi trochu zabrat 🙂 Jinak se se mnou asi nic nedeje :D

martinalinda
20. srp 2014

@bublinka74 jj sup na to a bude zadelano 🙂 ted si ctu po sobe slovo "nevyzpitatelná" - dyt se pise s tvrdym y 🙂 tak to se omlouvam, vyjmenovana slova 🙂 tak preju hodne stesti

bublinka74
20. srp 2014

@martinalinda noo to nevím,ale asi zkusím nějakou tu prstíkovou metodu ,doktor něco říkal minule,že mám čípek více vpravo,tak jsem tomu nějak nerozuměla

swellt
20. srp 2014

Konec pohadky asi... Petr to nevstrebal...
Prijel domu a resi dokola to podelany bydleni...ze jak se sem chci vejit,s deckem a se psem,ze si to predstavuju hrozne jednoduse a on,ze tady v ty kralicarne teda rozhodne nezustane. Ze nekoho nabouchat(ano,ctete spravne!!),je jednoduchy,ale bydleni je zaklad.Jestli pry za nej pak budu chodit do.prace,az tady bude rvat decko a on se nevyspi!Ze pry mi bude klidne radsi platit alenty,nez aby zustal tady v tom.malem byte!!!
Tak to tedy nevim,co bude... ☹
Taky jsem si dnes byla vyzvednou nove bryle,hned mne serval,ze co jsem si to zas vybrala,ze jsou strasny a ze at se teda nedivim,ze se mnou nikam nechodi,kdyz si vzdycky vyberu takovou hruzu a s nikym se neporadim! :(
Sakra,vzdyt ty bryle nosim ja a mi se.libi,ne? Tak co je prednejsi??Nazor lidi,nebo to,v cem se citim ja dobre??! :(
Holly,omlouvam se... Stezuju si a fnukam...
Asi jsem si to fakt predstavovala moc ruzove :(

bublinka74
20. srp 2014

@swellt ježíš co to čtu zase ??? 😲 Nejdříve denisska,teď ty 😕

majkylove
autor
20. srp 2014

@swellt teda to je snad zlej sen,co jako těm chlapům hrabe?!to jako ste si to mimčo udělaly samy holky a on u toho ani nebyl,ani o tom nevěděl nebo co jako?cos mu na to prosimtě řekla?jako já myslím že dvoupokoják s malím miminem je úplně dostačující a stačí řešit něco většího až během pár let.nebo co hned nějaká hypotéka nebo něco,ale za mě fakt zbytečný,miminko zas tak moc místa nezabere tak ať to kurnik pochopí,grrrr,chlapi sou fakt z marsu 😠

swellt
20. srp 2014

Omlouvam se za hruzny chyby v psani...
A pro predstavu vkladam obrazek tech bryli.

swellt
20. srp 2014
majkylove
autor
20. srp 2014

@swellt no dyť ty sou pěkný,prosimtě kašli na něho,je naštvanej,nervozní tak kope kolem sebe,on se srovná,určitě jo,ale pěkně bych mu to teda pak dala sežrat!

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove to jo ,nějaké erupce či co se jim děje 😲

bublinka74
20. srp 2014

@swellt mooc hezký,mám podobný,s bleskama po stranách 😉

dasenka888
20. srp 2014

@swellt Brýle jsou opravdu pěkné 🙂 Taky si myslím, že jen kope okolo sebe, držím palce ať ho to přejde... U nás je dneska tichá domácnost... Tak taky dobrý :D