• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@martinalinda: Ahoj.... .o) Ja jsem taky rada, ze se to uklidnilo... Doufam, ze opravdu brzy neco najdeme, na dva byty jsme uz narazili, tak musime prokonzultovat, co a jak...
Tak 33DC... touz vypada nadejne, hmm? Hlavu vzhuru, druha carka na testu na sebe jiste nenecha dlouho cekat :o)
22. srp 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kija Tak hlasim, ze snehobilo na testu, ale bolesti neprestavaji, jsem 33DC tak nevim teda, jak to je, zda ms prijde nebo ne, doufam teda ze ne :slight_smile: stejne jako ty, stale nic - jen cekani :slight_smile:
No chlapovi ani nevim jak bych to oznamila, on se na to totiz docela tesi, pta se me kazdy den jestli "uz" a vcera kdyz jsme jeli autem kousek, tak na me at se pripoutam (a ja ze se nikdy na ten kousek nepoutam) a on na me "muze vas tam byt vic, tak se pripoutej" :slight_smile: tak me mile povzbudil, je to zlato:slight_smile: no a jak bych mu to rekla, asi nejak vecer, s pripravenym dudlikem, nebo necim co mimi pripomina a testem v ruce...asi v posteli, v klidu u zapalene svicky..on je do toho docela zatazeny, takze si myslim ze jen ceka na info "jsem v tom" :slight_smile: aby me objal, dal pusu a premysleli jsme jak to reknem ostatnim...takze zatim nevim presne jak mu to rict az to bude.
22. srp 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka1234 juu moc gratuluji, to je krasa, tak ses dockala, tak ja doufam ze se taky dockam :slight_smile:
22. srp 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove holky vejdu se tam doufam s vama, konec mesice jeste neni :slight_smile: takze mame cas na testovanicko i pristi tyden, dokud nedojde ms je to ok :slight_smile:
22. srp 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda vejdeš,proč by ne? Alespoň nás bude víc. :slight_smile:
22. srp 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinalinda jasné se tam vejdem všechny bez řečí :grinning:
22. srp 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martinalinda jasně že jo,tento týden byl tak úspěšnej tak přece ten další nemůže být jen smutnej,to by bylo nevyvážený :slight_smile:
22. srp 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@swellt toj e fajn, i ty byty, tak preju stesticka at se v nekterem brzy zabydlite..mam docela dlouhe cykly nektere byly 36dni, jine 31,33 i 40 jsem mela na zacatku, takze fakt nevim ani kdy to prijde, ale zrejme budu z tech, kterym se to zjisti az 14 po tom co mela prijit ms, protoze priznaky porad zadne, tak doufam ze fakt nedorazi :slight_smile:
22. srp 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12
@bublinka74
@majkylove

Vejdeme se tam vsechny a verim, ze se to podari, kdyz ne vsem tak aspon nektere z nas..byl by to zazrak, ale priznaky jsou, tak proc by nemohl byt pristi tyden tim spravnym pro nas :slight_smile: nebude zas nejaky mesic v srpnu :slight_smile: nebo erupce na slunci? :D
22. srp 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda já mám nejplodnější dny podle Jonáše cca 22.-25.8 2014 prý,nevěřím tomu,ale jsem zvědavá :grinning:
22. srp 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda nemá být extra úplněk v září ? Určitě jo.Ale to NÁM už bude jedno,spíš VÁM,ale já to doženu :wink:
22. srp 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karlos12 jak my joo a ty néé :D když tak všechny :grinning:
22. srp 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 to by sice bylo super krásný,ale někdo to musí být. :slight_smile: Proč ne já? A nebo nikdo,ale to břicho a prsa,to je jasné.Tak si alespoň s miláčkem dáváme vínečko.
22. srp 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 podle Jonáše copak to je, to neznam :slight_smile:

@karlos12 taky si myslim ze ma nejaky uplnek byt :slight_smile:, ale tak uvidime, ja doufam ze se nam to podari vsem, ktere cekame na pristi tyden, a kdyz ne tak to zari jisti, bude to pekne pripravene...stale nezoufam tak vy taky nemuzete, musime se podrzet navzajem a uvidite ze to zvladneme :slight_smile:
22. srp 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda zvládneme.Protože jsme tým,protože jsme silné a hlavně moooc chceme !!! :slight_smile: Všechny ! :slight_smile:
22. srp 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jasně,to zvládnem holky já snědla během hodiny 7 rohlíků a různých chutí :grinning: já která jím málo :grinning: :grinning: a kluci na mne koukaj :grinning: a sušenku do toho :grinning: ,že by ovulace byla žravá nevíte :grinning:
22. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda zadej si na seznamu Wendys výpočet plodných dní metodou podle Mudr.Jonáše :slight_smile:
22. srp 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@karlos12 my si taky dáváme vínečko a jednohubky,no snad by to ještě neublížilo kdyby náhodou,mají nám přijít kamarádi takže u dvou deci určitě neskončím :grinning:
22. srp 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 děkuji :slight_smile: kuknu na to
22. srp 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74
Tak me to hlasi toto:

Ve stejné fázi bude v nejbližší době opět v těchto dnech:
22. 8. 2014
20. 9. 2014
20. 10. 2014
V těchto dnech jste dle teorie MUDr. Eugena Jonáše maximálně plodná!

tak to je dnes, ale ja to mam dostat ted o vikendu takze plodna asi nebudu :slight_smile:, ale ten dalsi mesic by to mohlo sedet :slight_smile: tak uvidime, co se stane.
22. srp 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove kdyby náhodou,neublíží,protože fazolka žije ze žloutkového vaku,takže v klídku.Nám návštěva neprijde,ale u jedné skleničky také nekončím.Příjemný večer,trochu rozptylení neuškodí,K
22. srp 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 také kouknu,třeba to pomůže :slight_smile:
22. srp 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka1234 Ty brďo, ty brďo, Andrejko, Ty taky??? Moooooc gratuluju!!!! :dizzy_face: Tyvo a já Tě tu utěšuju, že příští měsíc :grinning: Jak to, nepsalas, že dorazila mrcha? Nebo byla jen chvíli nebo jsi testla po ní??? Ty jooo, tak to je super, hned první měsíc :slight_smile:
22. srp 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 No tak vidíííš, to dopadne, tenhle měsíc je teda mega plodnej :grinning: Kvůli tomu úplňku asi :slight_smile:
Ale holky, dokážete mi někdo vysvětlit, jak může mít úplnět vliv na plodnost? Fakt by mě to zajímalo :slight_smile:
22. srp 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska Srdíčko? Tak to je nádhera :dizzy_face: Tomu už pak člověk tak nějak víc věří, že :slight_smile: V kolikátém tt tedy jsi? Nemáš fotečku? Nebo se tak brzy nedělá? Vůbec nevím. Je to stejně krása :slight_smile:
22. srp 2014 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda Jeee, ten je milej :slight_smile: To je tak krásný, tohle vidět a slyšet u chlapů, že jo :slight_smile: Držím pěsti, někomu se to ukáže klidně týden po vynechání MS, tak snad :wink: Úroda je tu veliká a příznaků máš taky dost.
22. srp 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda
@bublinka74
@majkylove
@karlos12
Barbuchy a co já??? :grinning: Já ještě taky nevím. A vůbec, štěstíčko se nedělí, určitě, jinak by tu toho nebylo jak hub po dešti tenhle týden :slight_smile: Musí se věřit :dizzy_face: Já budu testovat asi zítra, dýl to nevydržím. MS měla být ve čtvrtek a zatím nic, vůbec. Ale nevim, přijde mi to tak neskutečný, že bych mohla být, spíš se bojím, že tu řadu přeruším :unamused:
22. srp 2014 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kija mám:slight_smile:, dneska jsem začala 7tt:slight_smile: je to parada
23. srp 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@denisska: Juuu,fazolka :-* Uz se tesim,az budu mit UTZ v ruce a vedet,ze je to fakt pravda :slight_smile:
23. srp 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak nic :frowning2: mrcha dosla a rovnou o tyden driv. Takze dnes 1DC :cry:
23. srp 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek