Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
23. srp 2014

@bublinka74 no hlídám ho už 4 měsíce tak si myslím že už trochu jo

bublinka74
23. srp 2014

@majkylove je tam a bez debat 😉

majkylove
autor
23. srp 2014

@bublinka74 já nevíííím ☹

bublinka74
23. srp 2014

@majkylove ale já vím 😀

majkylove
autor
23. srp 2014

@bublinka74 😀 no uvidíme v pondělí

bublinka74
23. srp 2014

@majkylove jasné já zkusím zítra ráno 🙂 furt je mi na blití 😀 pardon

majkylove
autor
23. srp 2014

@bublinka74 tak to sem zvědavá,držím palce! 🙂

swellt
23. srp 2014

@majkylove: Holcicko,ja vidim pekneho dusika... Nenech nas dlouho cekat 🙂
Ani se nedivim,ze se cela klepes a nemuzes verit... Ja taky nemohla... 🙂

karlos12
23. srp 2014

@majkylove nemyslím že alkohol to může ovlivnit,to ne.Takže dáš zítra pauzu a v pondělí další testík ? Tak se budu těšit.A v úterý spíš nic.Ale to je jedno.Tolik lidí na jeden cyklus,to je vážně proti přírodě 🙂 Ale super !!!

kija
23. srp 2014

Holky, tomu nebudete věřit! Nebo já tomu nevěřím! Je to vůbec možný? 😵 Máme kouzelnou diskuzi nebo co? 😀

swellt
23. srp 2014

@bublinka74: Ty budes zitra dalsi posel dobrych zprav!! 🙂 URCITE!!! Drzim pesti!! 🙂

karlos12
23. srp 2014

@bublinka74 vím že je nás tu víc,ale určo ne 9 měsíců.Ty budeš také testovat ? To jsem zvědavá.Určo čárka zesílila 🙂

majkylove
autor
23. srp 2014

@kija to vogoooo,je tohle možnýýýý? 😀 gratulujuuuu to už sou aspoň pořádný dálnice,ty už nemusíš pochybovat 😉

kija
23. srp 2014

@karlos12 Já vím, já vím, já si myslela, že neee 🙂 Teda bylo mi pár věcí divných, ale spíš jsem myslela, že jsem nastydlá.. neboooj, to dopadne, ten úplněk měl neuvěřitelnou sílu. Držím palce na příští týden!

swellt
23. srp 2014

@kija: Ty vogooooo,to je hustyyyyy!!! Gratuluju,moc a moc!!! :-*

majkylove
autor
23. srp 2014

@swellt je nějakej ale rozmazanej tak si fakt myslíš že je to falešnej,uvidíme v pondělí ☹
@karlos12 v úterý tam bude a hotovo,bez diskuze! 😀

kija
23. srp 2014

@majkylove Tyyyjo! Já tam taky něco vidím! Na to, že to máš mít příští týden, tak super! Testuj znovu pozítří, zítra to nemá smysl. A neboj, z alkoholu to určitě nebude 🙂

kija
23. srp 2014

@majkylove
@swellt Děkujuuuu moc, holčiny! Zkoušela jsem ještě jeden od jinýho výrobce, kdyby to byla "chyba" nebo co a taky 😀 To je mazec, mě to přijde úplně neskutečný... 😵 Tyjo tyjo tyjo 😀

karlos12
23. srp 2014

@kija to je nadhera,gratulujiiii!!!!! To fakt není možné 🙂 🙂 🙂 Krásné nastydnutí,super 😉

majkylove
autor
23. srp 2014

@kija určitě v pondělí,zítra to ani nestíhám,téda holky držte palce,já tomu fakt nevěřím

majkylove
autor
23. srp 2014

@kija už si to vybalila na taťku? 🙂

karlos12
23. srp 2014

@majkylove děkuji,ale neuklidňuj a raduj se,bude jen sílit.Miláček 🙂

majkylove
autor
23. srp 2014

@karlos12 prostě tomu fakt ještě nevěřím,nemůžu si pomoct,v pondělí jestli tam bude se začnu teprve malinko radovat,ale děkuju a u tebe bude a hotovo! 🙂

kija
23. srp 2014

@karlos12 Děkuju moc 😵 No právě, jsem si říkala, kde jsem se nastydla, byla mi zima, pak vedro, polámanej člověk, v noci jsem se pak budila, sny jak když je člověk nemocnej a hele 😀 A dneska teda mi je jak kdybych včera chlastala první ligu 😀

denisska
23. srp 2014

@majkylove jojo vidim❤️

karlos12
23. srp 2014

@majkylove bude tam,bude to super.Už se těším na další foto 🙂

denisska
23. srp 2014

@kija skvělé❤️

majkylove
autor
23. srp 2014

@denisska
@karlos12 snad tam jééé 😵

bublinka74
23. srp 2014

@kija taky moooc gratuluji ,hustýýýýýýýýýýý

karlos12
23. srp 2014

@kija tak lež a odpočívej,co Ti teď uteče? Už nic 🙂 Kdy to oznámíš budoucímu tatínkovi ?