Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
24. srp 2014

Tak taky posílám fotku dnešního testu 🙂 Pořád tomu nemůžu uvěřit 🙂 Jsem třetí den po vynechání MS

karlos12
24. srp 2014

@marketat děkuji.S bydlením bych si hlavu nelámala.Vždyť dřív se žilo ve 2 -1 ve 4 i více lidech.A miminko moc místa nepotřebuje. 🙂

karlos12
24. srp 2014

@bublinka74 krásné ráno,už jsi dnes čůrala na papirek ? Abys mohla řvát ? Jsem zvědavá,co ? 🙂

karlos12
24. srp 2014

@andrejka1234 to je krásná fotka.To jsi vydržela tak dlouho ? Jsi fakt dobrá ! 🙂

andrejka1234
24. srp 2014

@karlos12 no 2. Den zpoždění byl test negativní, až 9. Den zpoždění na mě vyjeli hned dvě čárky a clearblue je ze vcerejska 🙂

andrejka1234
24. srp 2014

@marketat gratuluji 🙂

dasenka888
24. srp 2014

@andrejka1234 gratulace největší :* to je krasny já už chci taky 🙂

karlos12
24. srp 2014

@andrejka1234 aha,já myslela že se ukážou už v den vynechání.Hlavně že jsou. 🙂

andrejka1234
24. srp 2014

@dasenka888
@karlos12 děkuji holky :-*

majkylove
autor
24. srp 2014

@andrejka1234
@marketat jůůů nádhera holky,tyhle fotky vidíme nejradši fakt 🙂
@karlos12 a ty sakryš hlavu vzhůru,vsadím se že tam v úterý bude a hotovo!s tím kocourem si mě fakt dostala 😀

majkylove
autor
24. srp 2014

jinak holky přesně jak sem si myslela včera,ten test byl vadnej,dnes jsem to nevydržela a udělala a tam je bílo ☹((((((((((((((((((((((((((((

karlos12
24. srp 2014

@majkylove za kocoura děkuji,test - nech testem,vydrž den,dva a uvidíš.Proč by ten dnešní nemohl být ten vadný ? A jak píše Andrejka i dva dny po vynechání měla bílo,asi také vadný test 🙂

majkylove
autor
24. srp 2014

@karlos12 ne,ne,už včera se mi přece nezdál a takovou naději mi to dalo a teď mě to zas tak porazilo ☹ vím že do čtvrtka ještě není nic ztraceno,ale aj tak mám po náladě,vím že už je po všem ☹

dasenka888
24. srp 2014

@majkylove porad se chovej jako kdybys byla a udělej za dva tři dny novej test 🙂)

mispula19
24. srp 2014

@marketat Moc moc gratuluju! 🙂

bublinka74
24. srp 2014

@majkylove uvidíš kočko,zkus za dva,tři dny jinou značku 😉 ,mne ukazuje pouze dušík pořád ,ze spoda je vidět druhá čárka,ze shora jen slabounce

bublinka74
24. srp 2014

@karlos12 ahojky,čůrala 🙂 pořád jen dušík slabej ,ze spoda dvě čárky ,ze shora jen slabounce ...takže asi nic taky

sleepers
24. srp 2014

Ach jo. Holky vy se mate, ze vam vychazi //.
Kdy dojde i na nas ostatni ☹
Mam pocit, ze ted tu je tehotna kazda z vas a nikdo tu nezustane

bublinka74
24. srp 2014

@sleepers neboj dojde i na nás uvidíš 😉

bublinka74
24. srp 2014

@sleepers bereš ten inofolic,hlídáš si ovulaci ??Kdy to máš dostat ?

karlos12
24. srp 2014

@majkylove holka,trochu víc života.Přesně jak píšou ostatní udělej si další test za dva dny.Ale s po náladě Ti rozumím.To chce chvilku klid a pokec.Tak si pokecej s manželem.Ten můj mi vždycky pomůže 🙂

karlos12
24. srp 2014

@bublinka74 to je fakt zvláštní.Teď jen dočkat úterka ( jestli se nepletu ).Hodně štěstí,hlavně ať jsi v pořádku a zdravá !!!! 🙂 Holčička pak přijde 🙂

karlos12
24. srp 2014

@sleepers dojde na nás.Již brzy 🙂 Nevěš hlavu.

sleepers
24. srp 2014

Ovulaci mam az kolem 19DC. Dnes jsem 7DC. Infolic neberu. Nekde jsem cetla, ze dulezita je listovka a pyrodixin, a ten mam obsazeny v tabletach spolu s tou listovkou, pry je to stejny jak infolic.

Ale do srpna jsem vubec netusila, kdy mam ovulaci. Testy bud negativni nebo jen slaba test.carka.
Dr.mi ale delala odbery krve a z te je to jasne poznat. Takze tem testu uplne neverim a moc se k nim neupinam.
@bublinka74

bublinka74
24. srp 2014

@sleepers to ju ,já taky nevím kdy vůbec probíhá ovulka od té operace,nyní dělám jen jeden měsíc ovu a pak na ně kašlu ,já jdu k doktorovi 26. ,tak jsem na vše zvědavá taky ...to bych měla být 14DC tak uvidíme

bublinka74
24. srp 2014

@karlos12 děkuji snad ju ,jsem 4 měsíc po laparce tak doufám,že vše bude o.k. ....je mi furt na zvracení po ránu,někdy i navečer,prsa stále bolí,furt mám hlad,už ničemu nerozumím :(

audrey44
24. srp 2014

@kija
@marketat Holky paráda!!! Velká gratulace!!! 😵 😵 😵 😵

@majkylove Nevěš hlavu, jak tu bylo napsáno, dost možná byl ten dnešní test špatnej!!! Zkus pozítří zase. Věřím, že // najdeš!!! 😉

Jinak vítám nové snažilky a přeju, ať se vám brzy zadaří!!! Jinak já stále patřím mezi tu menší část netěhotných 😀

mispula19
24. srp 2014

Holky, děti chtějí vyrovnané a veselé maminky, vím, že je to těžké, sama na // čekám byť se snažíme "teprve" 3tí měsíc, ale je to tak.... i kdyby jste si měli koupit třeba psa, kočku, želvu, odjet na dovču, dělejte cokoliv ať nemyslíte jen na mimíse a ono to příjde 😉 já si teď dělám naděje, že snad.... před týdnem jsme se trefili do ovulky, MS nemám po dobrání HA, testovat můžu nejdřív za týden, je těžké být v pohodě, ale snažím se na to nemyslet.... a před chvílí mi manžel volal, ať jdu do jeho pracovního auta, že tam máme s naším psiskem překvapení - psisku dovezl kostičku a mě hračku pro mrňouse 😀

dasenka888
24. srp 2014

@mispula19 my se ted budeme snažit čtvrtý měsíc 🙂 A snažím se na to nemyslet, ale ono to nejde, když ted mám okolo sebe tolik děti z rodiny na hlídání :D

smudlinka2019
24. srp 2014

Tak koukam,ze uz tu jsou tehulky.Tak vsem,ktere uz ty dve carky nasly gratuluju 🙂 ja mam dnes ovulaci,tak ze bude nejspis snazenicko.Pristi mesic mame 5.vyroci svatby,tak by to byl hezky darek,i kdyz tomu takovou rychlost nedavam 🙂