Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

swellt
24. srp 2014

Ahoj holky,prosim vas...byla jsem dnes dopol v praci,pak na navsteve,ted jsme prijeli domu a mne zacalo strasne pichat na leve strane tesne vedle a pod pupikem... Je to dost silna ostra pichava bolest... Nemuze to znacit,ze je neco spatne??! :( Ja snad do zitra nevydrzim,nez budu volat tomu Dr.,uz chci neco vedet... :(

svobodpetika
24. srp 2014

@audrey44 ne to je smůla já se těšila jak budeme spolu příští týden testovat ☹ no tak třeba to neni mrcha

annna79
24. srp 2014

Dneska je můj den D. 🙂 konečně se snad zadaří .

majkylove
autor
24. srp 2014

@dasenka888
@karlos12
@audrey44 díky moc holky,no uvidíme,stejně s tím už nic neudělám.byli sme dnes v zoo,pak sem vykoupila ikeu tak sem si náladu lehce spravila tak uvidíme co bude dál

majkylove
autor
24. srp 2014

@swellt já myslím že pokud nekrvácíš tak je vše vpořádku,chce to jen určitě víc odpočívat 😉

dasenka888
24. srp 2014

@swellt vydrž děloha se zvětšuje klidek bude to OK 🙂))

karlos12
24. srp 2014

@majkylove zoo v Praze ? Tam už jsem nebyla dloouho.A doufám ,žes mi v Ikeakově něco nechala,zítra tam zajedu po práci.Něco moc potřebuji.A já si pojedu udělat radost ve středu.Manžel bude mít KD,tak budu dopoledne courat po Praze,po noční,tak zapluji do Tesca,na miminkovské věcičky. 🙂 Ještě si nehodila flintu do žita,doufám !!!!!!!!

karlos12
24. srp 2014

@swellt hlavně klid,také si myslím ,dokud nekrvácíš,nemuselo by to nic být 🙂

majkylove
autor
24. srp 2014

@karlos12 nee v Praze,to máme trochu z ruky 😀 v Ostravě,takže vklidu ve vaší Ikeii tam na tebe toho čeká určo dost 🙂 Taky sem se tam dívala na miminkovský věci a teda žádná sláva,nic se mi tam nelíbilo :-/ A flintu do žita po pravdě,nevím,samozřejmě doufám,ale nevěřím ☹ prostě to včera podle mě byl buď vadnej test nebo to opravdu zkreslil alkohol,zítra testnu zas,budu prostě testovat až než to dostanu,,nebo nedostanu no

swellt
24. srp 2014

@majkylove
@karlos12
@dasenka888 Ne,nespinim,nekrvacim...Koukala jsem po nejakem clanku o techto bolestech a je tam.to same,co pisete vy... Uz se tesim na stredecni volno... A zitrejsi tel. k Dr.
Zase Vam dekuju za uklidneni,holky :-*

karlos12
24. srp 2014

@majkylove já vím,já jsem chvilku tak a chvilku onak.Ale to bude v poho.Buď a nebo.Kdyby ne teď,tak příšte.Jsme přece mladé,spokojené,zdravé.Jen ta hlava 🙂 .Budu na Tebe ráno myslet,hned dej zprávu,staniční má dovču,tak budu na netu.Já jsem zvědavá na sebe.Jaké tam máte počasí ? Tady je spíš aprílové,vítr a 17 stupňů.Konec léta ☹

majkylove
autor
24. srp 2014

@karlos12 jj u nás úplně to samé,v zoo sme aj několikrát zmokli,ale aj tak supr,no jo léto se s náma definitivně loučí ☹ já mám zítra ranní,takže podám zprávu hned v 5 ráno,ale už moc nedoufám,uvidíme....včera se mě všichni ptali jaktože nepiju,že sem určitě v tom,hlavně manžel,ten z toho byl úplně hotovej,se mě ptal tak milionkrát,tak sem mu furt říkala že přece nevím,že je ještě brzo,ale třepe se na to jak malej Jarda a dnes taková sprcha ledová ☹

bublinka74
24. srp 2014

holky v klidu 😉 taky se nám zadaří uvidíte 🙂 ...já jdu zítra prvně na odpolední od půl 1 do půl 8,těším se po roce ,tak se večer přihlásím co je nového a tak 😉 ,myslím,že se budu moci přihlašovat i v práci,ale zítra néé budu tam poprvé 🙂 ,těhulky Vy odpočívejte a nezlobte 🙂

karlos12
24. srp 2014

@majkylove ale je moc hezké jak je natěšený.To je super.Ten můj je také natěšený.Jen kdyby to bylo k něčemu 🙂Já také vstávám v 5,fuj.Tak v autě kouknu.Možná už doma,manžel se vypravuje dýl než ženská 😉

karlos12
24. srp 2014

@swellt to je dobře,tak klid a pohodu. 🙂

pavca_d
24. srp 2014

@swellt Já to měla u prvního těhotenství taky. Je to roztahování dělohy. Začalo to hned první týden po tom co jsem zjistila, že jsem těhotná. Po prvním trimestru to přešlo. Objevilo se to několikrát za den a v ten moment jsem se nemohla ani pohnout, po pár minutách to přešlo. Pokud nekrvácíš tak bych to zatím neřešila, ale u doktora bych se o tom určitě pro jistotu zmínila.😉

kija
24. srp 2014

@karlos12 Omlouvám se za zdržení, nějak nebyl čas na net, vrátili jsme se až dnes večer a byli rádi, že jsme chvíli zase sami 🙂 Nakonec to bylo na oslavě fajn, mě bylo nakonec úplně dobře, nikdo nic nepoznal, snad... 😀 Bylo tam tolik lidí, že si mě snad nikdo nevšímal, slivovici za mě vypil manžel, ten teda trochu pil, aspoň nemusel vysvětlovat, proč je tak veselej 🙂 Dr. zavolám zítra nejspíš. Těšíííím 🙂 A doufám, že bude vše ok. Jak Ty jsi na tom?

kija
24. srp 2014

Holky, ostatním se omlouvám, ale odepíšu zítra. Nemám to dočtený. Dobrou noc přeju 🙂

majkylove
autor
25. srp 2014

@karlos12 nic ☹

mispula19
25. srp 2014

@dasenka888 no jo, my se začali snažit na konci Května a od prosince už jsem kolem sebe měla jednu těhotnou kamarádku nebo známou za druhou a nejdřív, abych se radovala, byla jsem zklamaná, že jsem nebyla první 😀 teď čekám jestli uuuuuž, byla by to pro mě i nejkrásnější doba a akorát čeká druhé mimčo švagrová, kéž by jsme tak vozili spoluuu ... dnes dopo jdu na gyndu na preventivku 😒

audrey44
25. srp 2014

@svobodpetika To jo, tak si pockam aspon na tebe jak testik dopadne. Moc ti preju // 😉

@swellt Bolest je opravdu normalni, mela jsem ji u Emci taky a hodne dlouho. Vubec se nelekej, jen se se vic setri.

@majkylove A kdy (ne)cekas MS? Treba je jeste na test brzy a carky se ukazou az dyl. Pockej jeste a nesmutni, hmmm...? 😉

Tak my se vrhame na stehovani a zarizovani. Vybirame postel pro nas, postel pro malou, pracku... odpoledne pojedu s mamkou uz na nejake darecky pro Emicku k narozeninam - ma je v rijnu, ale v Tescu maji super slevy na detske a maji krasne zimni bundicky atd. Tak se asi rozsoupnem 😵

karlos12
25. srp 2014

@kija to je dobře, já čekám ms zítra, nebo ve středu.Prsa bolí, je mi divně, ale břicho občas pobolívá.Asi dorazí.Také bych se těšila k Dr.Alespoň jednou za život 🙂

karlos12
25. srp 2014

@majkylove to mi neříkej, ty vole !!!! 😒 Ale ještě bych stále čekala.Nic není ztraceno 🙂

dasenka888
25. srp 2014

@mispula19 jde tak dej vědět 🙂 já mám opět zvýšenou BT , tak jsem zvědavá 🙂

svobodpetika
25. srp 2014

Dneska jsem měla nutkání testit jsem 25 DC ale odolala jsem nesmim 🙂

majkylove
autor
25. srp 2014

@audrey44
@karlos12 necekam,nebo spis ted uz cekam ve stredu nebo ctvrtek☹ a ty budes uz se mnou testovat zitra ze jo?🙂

karlos12
25. srp 2014

@majkylove mám ? Když nedorazí zítra ráno, tak ano.Je mi divně.Tak nevím.Jsem v práci, ještě že mi babuška spí, zatím nic nechce.Jsem kožená, břicho tlačí, ale mám pocit, že to dostanu.Teď jím suchý rohlík.To je ráno 😒 Ale budu na Tebe myslet.Andrejka měla i dva dnz po vynechání bílo, tak proč bys měla předtím čárky ???? 😉

majkylove
autor
25. srp 2014

@karlos12 ja nevim,asi aby me to jeste vic dorazilo☹tak zitra obe zas rano info😉me je taky lehce soufl,ale to obcas mivam z toho vstavani,no a na prsa si nemuzu ani sahnou,mrcha uz je za dverma

karlos12
25. srp 2014

@majkylove a to jí nikdo nezve, mrcha jedna vlezlá 🙂

majkylove
autor
25. srp 2014

@karlos12 presne,at tahne!🙂