Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 seš nějaká optimistická najednou né? 😀 já už sem zalezlá v posteli a potím,aspoň něco pozitivního,dnes už se nevyhrabu 🙂
@bublinka74 tak jááák?

kija
26. srp 2014

@majkylove A čím hůř to prožíváš, tím hůř to jde.. to chápu. My jsme si dali termín rok, do kdy to řešit nebudeme vůbec, ale věřím, že po delší době by mě to už začalo trochu nahlodávat. I když u mě je to tak, že ty aktivity, co jsem měla v plánu náhradně, jsou pro mě natolik atraktivní, že bych si opravdu dokázala představit naplněný život (ne teda samozřejmě celý, jen omezený čas, cca pár let) bez dětí. Taky jsem si říkala, že kdyby to nějakou dobu nešlo, odhlásím se z koně. Však ne nemyslet na to, to ani nejde, spíš se zaměstnat něčím jiným. Co děláš ráda? Co jsi chtěla vždycky udělat, ale odkládala to? Co s těma dětma nepůjde? Ráda cestuješ, odkládala jsi certifikát z jazyka, baví Tě organizování akcí, ráda fotíš, ráda bys víc chodila cvičit, máš/chceš zvíře, máš kamarádky a kamarády, co jsi dlouho neviděla a odkládáš schůzku s nima apod.? Udělej to! Máš nejlepší možnost všechno zažít a prožít naplno. Snaž se zabavit, najít si něco nového. To není o tom nemyslet na to, to nefunguje tak, že by na to člověk nemyslel tím, že si to zakáže, to je podobný jak "nemysli na slona... na co myslíš?" 🙂 Spíš že si zaměstnáš mysl taky něčím jiným, novým, člověka začne víc všechno bavit...
A netestovala bych pořád tak zbytečně brzo, vždyť pak psychicky huntuješ sama sebe a naprosto zbytečně ☹

kija
26. srp 2014

@karlos12 Jee, to má manžel zrovna narozky, 21.9. 🙂 Takže brzy první výročí, že? 😉 My taky vloni, na jaře v květnu 🙂 Hehe, to je zrovna doba, na kterou se taky vůbec netěším 😀

karlos12
26. srp 2014

@majkylove Ty se máš,já pojedu na noční.Optimistická? Prdlajs,ale koupila jsem si 2 yankee candle a zítra se jedu podívat na podzimní edici.Proto.Hlavně se vypoť,na zdravém těle 🙂 Vždyť se můžeme snažit dál 🙂 Asi bych měla navrhnou omezení sexu na obden,ale to asi neprojde 🙂

karlos12
26. srp 2014

@kija na pubertu ? Oni to umí ještě před,to bych byla v klidu 🙂 To leí,co ? Až je to strašidelné.Za chvíli vánoce,
já už se tak těším.Teda teď mám v pohotovosti dýně,ale musím ještě vydržet,je stále léto 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 já už měla ranní,tak už to mám dnes za sebou 🙂 na podzimní kolekci čeho?já teď spásla kávenky a asi si ještě něco dám,aspoň že chuť mě neopustila když už je mi tak mizerně 🙂 vypotit se na manžovi asi nezvládám,on má odpolední takže to už budu nejspíš tuhá,tak až zítra,to už mám odpolední i já 😀 my už jedem ob den tak dva měsíce,ale jen v období plodných dní,dýl bysme to asi nepřežili 😀 kolikátý si vůbec DC?já čekám až to teda dostanu a objednám se k Dr.

bublinka74
26. srp 2014

ahoj holky,tak celý odpo jen brečím :( našli mi cystu na levým vaječníku,vzali krev ve čtvrtek další konzultace :( chjoo bože,prý proto ty příznaky jako u těhotenství ...fakt paráda :(

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 jinak Vánoce už pár let neprožívám,protože sem vždycky v práci,takže nějak nestíhám nasát žádnou atmosféru,spíš sem pěkně protivná,manžel je zas totálně miluje tak mu je trošku kazím,ale naštěstí si to moc nenechá 🙂 letos už sem se těšila a tak nějak počítala že už budu konečně doma a třeba mě chytne aj pečení a všechno,ale to sem ze začátku ještě netušila že to tak nepůjde takže si je asi zas neužiju no.

kija
26. srp 2014

@karlos12 No, to je pravda, ono to někdy bývá těžký docela, stačí, co člověk vidí kolem sebe 😅 Hrozně to letí právě, to máš pravdu. Byl nedávno Silvestr, ne? Už se taky strašně těším na Vánoce, i když jsou ještě za docela dlouho, ale tím počasím mi přijde, jak když je min. o měsíc později... Taky bych chtěla letos nějakou podzimní výzdobu, vždycky se to tak přežene, že dávám až Vánoční 😅

majkylove
autor
26. srp 2014

@bublinka74 ale zlato nebreč,vždyť cysta není nic tak hroznýho,ona praskne a vše bude ok a jede se vklidu dál 🙂*

kija
26. srp 2014

@majkylove Hezky se vylež 🙂 Já byla letos hrozně ráda, že jsem byla nemocná, taaakovej relax od práce 🙂 Co děláš za práci?

majkylove
autor
26. srp 2014

@kija jsem chemická laborantka a ty?no vyležet to můžu jen po chvilkách,musím do práce,bohužel jsem skrz svatbu už bez dovči a marodit nepůjdu,ale tak je to jen nachlazení,ikdyž dost nepříjemný,ale nic hroznýho,snad budu do víkendu ok a pokud ne,to mám noční dvanáctky tak mě to maximálně asi dorazí,uvidíme 😀

bublinka74
26. srp 2014

@majkylove myslíš joo,noo nevím vzali mi dvě ampule krve a prý ve čtvrtek přijdťe se domluvit co a jak ,no mám tento týden akorát hlídat ovulaci ☹

majkylove
autor
26. srp 2014

@bublinka74 já měla teda cystu jednou,píchli mi injekci a do myslím týdne praskla,samozřejmě záleží jak je velká atd,ale to ti blíž řeknou v ten čtvrtek,každopádně vím že je to opravdu vcelku běžnej problém takže se nemusíš určitě bát 😉

karlos12
26. srp 2014

@kija já určo udělám podzim, jestli chceš, koukni na modrou střechu, jsou tam skupiny - podzimní, vánoční ...Je to velmi příjemné, v létě plánovat vánoce s dalšima šílencema, nikdo se Ti nesměje 🙂

bublinka74
26. srp 2014

@majkylove říkal 4-5cm na levém vaječníku :( ,no je to 4 měsíce co mi odstranili cysty,srůsty,vyčistily zánět atd... fakt síla chjooooo :( děkuji za povzbuzení :(

karlos12
26. srp 2014

@majkylove další nevánoční ? To je škoda, a ještě když je manžel tak miluje 😒 A podzimní edici svíček Yankee Candle.Jsou drahé, ale super.Nádherně a dlouho voní a vypadají parádně.Moje malá závislost.Ty jedeš ranní, odpolední, noční a dvanáctky?To je masakr.Já jsem vděčná za dvanáctky ( občas víc volna než normální lidé 😉 ).

bublinka74
26. srp 2014

taky miluji svíčky holky,vanilku,skořici ..dnes přijdu domů,přítel má noční ..zapálím svíčku a dám si vínko,je mi nějak ouzko :(

karlos12
26. srp 2014

@bublinka74 ahoj, to je škoda, ale mohlo by to být horší.Cysta není nic strašného.Na ty prý právě pomáhá Inofolic.Jsem tu někde četla 🙂 A víš jak to chodívá? Když se vyřeší problém, jde těhotenství " samo ", takže jsi na nejvíc nejlepší cestě 😉

bublinka74
26. srp 2014

@karlos12 já vím,noo uvidíme,beru ho teprve týden ten inofolic ..byla jsem na laparce před 4 měsíci a podívej znovu je to tu :(

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 dokud jsem nechodila do práce tak sem vánoce taky milovala,ale ted co trávím celý svátky v práci tak mě to akorát nervuje no :-/ a svíčkový to my sme s manželem taky,to my pálíme pořád 🙂 noo,já dělám takový složitý směny,ale v zásadě 7 dní v kuse,v bývalé práci sem taky valila dvanáctky a pro mě supr,ale tady už sem 6 let tak sem si taky zvykla,hlavně že je práce no a ještě v oboru

majkylove
autor
26. srp 2014

@bublinka74 nebooj,ted se na to přišlo určitě včas takže už žádná operace a vše bude ok kočko 😉 udělej si dnes hezký večer jak píšeš,to já mám taky ráda i sama si takhle udělat příjemnou atmošku 🙂 kdybych nebyla tak nachcípnutá,udělala bych hned to samý 🙂

bublinka74
26. srp 2014

@majkylove jj já vím,ale fakt jsem asi psychicky mimo,brečela jsem celou cestu :( ,končím v 18.h v práci ,pak pojedu dom a určitě něco vymyslím a připojím se za Vámi 😉

karlos12
26. srp 2014

@majkylove to je pravda, hlavně že je práce.Já si beru tak na tři týdny volno, na vánoce.Nemívám dovču v létě, nikam nejezdíme, tak si užívám vánoce.Ale už bych někam jela.7 let jsem nebyla u moře, ani nikde jinde.Už by to chtělo.Jenže co jsme začali stavět, penízky putují jinam a nechcem si zbytečně brát hypotéku na barák, nebo půjčku na dovču. 😉 Svíčky já právě také můžu 🙂

karlos12
26. srp 2014

@bublinka74 to není důvd k pláči, teď to vyřeší velmi rychle a víš co viď 🙂 🙂 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 u nás je právě takový nepsaný pravidlo že směnaři si přes svátky volno neberou,přednost mají raňáci takže tak no.to já letos nebyla u moře poprvé po 10-ti letech a úplně mi to chybí,ale taky penízky spolkla svatba a potřebujem auto na jaře a pořád něco prostě,klasika,to známe všichni že 🙂

karlos12
26. srp 2014

@majkylove jo,to by chtělo oslíčka otřes se 🙂

blauen
26. srp 2014

Holky potřebuji radu, dneska jsem 27 DC, zítra se měla dostavit menstruace. (jen podotýkám že u mě mestruace probíhá takovým způsobem, že nejdříve tři dny špiním a pak dva dny mám silnější a zase špiním). Jsem zrovna v práci a šla jsem na záchod a při čůrání jsem uviděla i na papíře růžovo - červený výtok, bylo toho docela dost. Uvažuji, že rovnou z práce poletím asi pro těhu test. Hodně mě to zneklidnilo! Holky co myslíte? Testovat jsem dříve nechtěla jsem cca 12 DPO.

audrey44
26. srp 2014

@kija Máme se fajn, děkuju za zeptání 🙂 Teď se vrháme na stěhování a zařizování, tak se vyžívám 🙂 Vybírám postel pro nás, pro malou a tak 🙂 Fotky od fotografa ještě nemáme, jen něco málo od kamarádů...

audrey44
26. srp 2014

Jinak se omlouvám, že jsem to tu zaneřádila svýma fotkama mimo téma 😀