Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

audrey44
26. srp 2014

@bublinka74 To je mi líto... Ale věřím, že to bude dobré a mimčo přijde!!!!

audrey44
26. srp 2014

@blauen No nevím... Tak může to být menses. Já MS teď dostala o týden dřív a hned krev, jinak jí mívám přesně jako ty. Počkala bych do zítřka a kdyžtak zkusila test. Držím palce!

majkylove
autor
26. srp 2014

@blauen já mám obavy že ti začíná ms,zkus vydržet do zítra s testem a uvidíš jestli se rozjede nebo ne
@audrey44 krásný fotečky a máte nádhernou dcerku 😉 úplně sem si vzpoměla na náš den d,stojí to fakt za to,zrovna dnes jsou to 4 měsíce 🙂 tak pěkně zařizuj,aspoň se máš čím zabavit,taky už bych se chtěla stěhovat,ale u nás je to bohužel ještě otázka pár let

blauen
26. srp 2014

@audrey44@majkylove: díky moc holky za Vaše názory, je mi jen divné že od té hodiny co se to přihodilo ani kapička a známka po krvi...no nic počkám stejně nic jiného nezbývá 🙂

karlos12
26. srp 2014

@bublinka74 máš recht,klídek,pohoda,svíčka,vínečko.Ty brďo,já vyrážim do práce.Také bych si chtěla udělat pohodičku. 🙂 Ale Ty si jí užij,až bude ta malá panenka,pohodička nebude 😉

audrey44
26. srp 2014

@majkylove Děkuju! Je pravda, že se nenudím... Ve volném čase (tzn. když Ema spí) nosím už nějaké věci nahoru - stěhujeme se jen o 2 patra výš. Za chvíli budu mít ruce jako opičák 😀 Teď si Emču vzali tchánovci, tak jdu zase na to a večer jdeme s kamarádkama na večeři, tak doplním ztracenou energii 🙂 Vy plánujete baráček nebo jiný byt?

audrey44
26. srp 2014

@blauen Počkej a uvidíš 🙂 Dej pak vědět!

karlos12
26. srp 2014

@blauen vydrž,zítra či pozítří bych něco testila.Když nedorazí ms.Fakt to jinak nemá cenu. 🙂

karlos12
26. srp 2014

@audrey44 moc hezké fotky.A je dobře že jsi to tu " zaneřadila " ,změna téma je vhodná. 🙂 vždyť se na nás podívej.Trocha vzpruhy se hodí 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@audrey44 no to ti věřím že to je náročný,ale výsledek bude stát za to 🙂 tak si to dneska s holkama pěkně užij a pořádně uspusť páru 😀 no chtěli bysme domeček,ale samozřejmě bude záležet na situaci,no tak jak tak bude muset být hypotéka takže to už vyjde na stejno dnes jestli byt nebo dům 🙂

mispula19
26. srp 2014

tak dámy, já dnes 1DC!!! 😎 a překvapivě jsem happy a naprosto v pohodě 😨

od včerejška jsem špinila, bolesti jako u MS asi týden, tak jsem čekala, zda z toho bude mrcha nebo //.... podotýkám, že "přirozenou" MS jsem měla naposledy 12/2013, pak už jen hormonálně vyvolanou a moc sem si přála, aby se mi cyklus upravil sám, trochu jsem si pomohla "trochou nadpřirozena", jemuž se věnuji a myslím, že to pomohlo 😎 15.8. tedy proběhla poprvé krásná ovulace, dnes začínám nový cyklus, juchuu a vzhůru do dalšího snažení 😉 manžel mě vzbudil telefonem, že z práce domů nepřijede a zas až v pátek (je odjetý 100 km mimo na druhé firmě než jim dostaví firmu tady u nás) a za chvíli slyším auto ve vratech, dovezl mi krásnou růži a taky jsme se rozhodli, že koupíme dům

majkylove
autor
26. srp 2014

@mispula19 jéé,tak to jsou skvělé zprávy,hlavně že jsi šťastná,to je nejdůležitější 😉 tak se ti vše krásně upravilo a tento měsíc to určo klapne 🙂

audrey44
26. srp 2014

@karlos12 Děkujiii 🙂

mispula19
26. srp 2014

@majkylove budu tomu věřit a poprosím, ať mi pomůžou ti nade mnou stejně jako s úpravou cyklu a třeba... chtěla jsem si koupit zimní bundu a objektiv na foťák, místo toho jsem koupila auto, barák a rezervovala si štěně, to by bylo, aby teď, mimčo nepřišlo 😀

ycida
26. srp 2014

Děvčátka, tak stále meškáme... příznaky na mrchu jsou a test jsem si dnes koupila a ráno testnu... 😉

majkylove
autor
26. srp 2014

@mispula19 no to teda,tak to je úplně jasný 😀
@ycida moc držím palce!jak dlouho meškáš?

ycida
26. srp 2014

@majkylove
ahojky, děkuji 😉 ... zatím třetí den... MS mám pravidelnou, jen nevím... Příznaky na MS stále jsou ☹ a bojím se, zda se nedostavila, protože jsem měla před MS hodně stresující období ☹ , ale při ovulce hraní s přítelem bylo 😅 . uvidím zítra... jen nevím co mám dělat, když i tak nebudou II čárky ☹ .

majkylove
autor
26. srp 2014

@ycida no tak to už je hodně nadějné,to věřím že tam budou,hodně štěstí 🙂

ycida
26. srp 2014

@majkylove
každopádně uvidím zítra, ale děkuji za podporu 😉 🙂

dany777
26. srp 2014

ráda bych se přidala k vám novým snažilkám 🙂

dany777
26. srp 2014

My se snažíme od února a zatím žádné vysněné//.Teď první cyklus s Clostilbegytem.Vkládám do něj velké naděje.Podařilo se tady nekomu při něm otěhotnět??

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 ahooj,vítám tě a přeju ať už to vyjde 😉 a to ti napsal Dr,bylas už na prohlídce že to nejde jo? 😉 co mají ty prášky dělat?už se taky snažíme dýl tak vyzvídám,taky už chci jít k dr právě

marketat
26. srp 2014

@ycida Já jsem taky měla příznaky jako před MS - bolení zad, lehce píchání v podbřišku - no a dvě čárky z toho jsou 🙂 Ještě sice nic nemám potvrzeno od doktora, ale doufám, že bude vše v pořádku. A u tebe taky určitě dvě čárky budou 😉 Já si dokonce první test dělala odpoledne třetí den meškání a druhá čárka byla skoro stejně silná jako kontrolní 🙂

dany777
26. srp 2014

Clostilbegyt je na vyvolání ovulace,aby dozrálo víc vajíček.Může se brát jen 6 měsíců.Je při něm větší šance na otěhotnění 🙂

dany777
26. srp 2014

Jinak jsem objednaná 10.9. do CARU,když se nám nezadaří a tam nám poradí co dál.nejspíš mě pořádně vyšetří,sama nevím bude to moje premiéra. 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 tak to držím moc palce aby se podařilo bez pomoci 😉 to tě poslal Dr docela brzo už někam,já mám strach že ten můj to ještě nebude chtít nijak řešit,no uvidíme

dany777
26. srp 2014

@majkylove a kolik ti je,jestli se můžu zeptat a dělal ti doktor hormonální profil??

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 je mi 28 a u dr sem právě ještě nebyla,ale v září už se chystám

dany777
26. srp 2014

@majkylove jesti ne,tak mu řekni ať ti zkontroluje hladiny hormonu.Jinak na ovulaci zabíra i soja,ale já nevím co je u tebe za problém.Měříš si bazální teplozu,děláš ovulační testy,hlídaš kvalitu hlenu??

dany777
26. srp 2014

@majkylove jak dlouho se snažíte??