• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
autor
@dany777 dělala sem ovu testy asi 2 měsíce a vše probíhalo normálně,i cykly mám naprosto pravidelný takže já si myslím že je u mě vše ok,ale to je samozřejmě jen můj názor takže uvidíme.chtěli bysme s manželem jestli by ho neposlal na spermio a pak kdyžtak řešit mě nějak dál pokud by to bylo ok u něj
26. srp 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 půl roku
26. srp 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ráda bych ti nějak poradila.Zkoušela jsi kontryhel,kapičky gynex,nosifol?
26. srp 2014 v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 kontryhel piju už asi 4 měsíce a beru femibion,teď zrovna čekám na ms a pak si chci koupit ten gynex a infolic a znovu ovu testy,víc už s tím asi nezmůžem :slight_smile:
26. srp 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tak to je rozumný.Takže ovulaci máš asi v pořádku,takže Clostilbegyt ani nepotřebuješ.Ještě zkuste prstíkovou metodu a hlavně po mazleníčku,alespoň 25 minut nevstávat.Uvidíš,že vám to brzy vyjde. :slight_smile:
26. srp 2014 v 18:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove nám u prvního mimíska pomohlo když taťka papal MACU :wink:
26. srp 2014 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove já mám teď bohužel jiný problém,vyšel mi špatně hormonální profil,takže mě poslali do CARU,uvidím co mi tam poradí :frowning2:
26. srp 2014 v 18:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 já myslím že už sme vyzkoušeli vše jak to tak vypadá :grinning: prstíková metoda,po sexu nohy nahoru,taťka bere selzink plus,já sem vybavená :grinning: už máte škvrně jo?jak starý a holčička nebo kluk? :slight_smile: a kolik je tobě jestli se můžu ptát :slight_smile:
26. srp 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 tak zas na druhou stranu se to aspoň bude řešit ten problém a budeš o hodně velkej krok blíž k miminku,ber to pozitivně :wink:
26. srp 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ještě mě napadlo neprůchodné vejcovody,při druhém jsem byla na laparoskopii,při ní mi je profoukli a druhý měsíc jsme u čekali druhého mimíska :slight_smile:
26. srp 2014 v 18:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Mě je 38 a to už není čas na nějaké otálení...hormony už začínají pěkně zlobit,i když já se cítím výborně.Je možné,že už se nám to nepodaří.Moc by jsme si přáli miminko.Jinak já už mám 2 dětičky kluky,10 a 5 let. :slight_smile:
26. srp 2014 v 19:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 tak diagnozy už necháme na doktorech :slight_smile: tak vidíš,ted určitě bude holčička a uvidíš že povede :wink:
26. srp 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove mám strach,že mi CARU řeknou,že už není naděje.Chtěla bych myslet pozitivně,ale moc se mi to upřímně nedaří. :frowning2:
26. srp 2014 v 19:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to by bylo krásný...a co ty,už máš děti nebo to bude tvoje první?? :slight_smile:
26. srp 2014 v 19:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 medicína je dneska všemocná takže hlavu vzhůru :wink: ještě právě nemám děti,proto se na to asi o to víc upínám no :-/
26. srp 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove To znám na první jsme čekaly rok a podařilo se úplně přirozeně a vám se to taky podaří.Jen na to tak nemyslet...,hmm to se lehce řekne,mě to taky nejde. :slight_smile: Dneska jsem 21DC a nemůžu se dočkat až bude 3.9.a mohla jsem testovat.Hrůza...první 3 měsíce jsem to nehrotila,ale čím je to dýl tím na to myslím víc.
26. srp 2014 v 19:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 měla sem to úplně stejně ty první měsíce a ted to nesu čímdál hůř a testuju čímdál dřív,ale tím stejně nic nevyřeším.jasně že se podaří,nám všem a už brzo a hotovo :wink:
26. srp 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já jsem se zařekla,že tentokrát budu testovataž po vynechání,abych si ušetřila zklamání.tak mi drž palce,ať o vydržím. :wink: A kdy to čekáš,nečekáš ty?
26. srp 2014 v 19:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 jooo,to sem si taky říkala :grinning: ale držím moc palce,určitě je vydržet lepší :wink: já to čekám zítra nebo ve čtvrtek,ale testovala sem už x-krát a ani duch takže je jasno :frowning2:
26. srp 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Takže si nevydržela a testila,ještě před termínem?A co příznaky,nic???? :wink:
26. srp 2014 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 právěže příznaky byly a v sobotu sem normálně měla růžovou krásně viditelnou druhou čárku,ale očividně vadnnej test,pak sem testovala každej den a už nic :frowning2: a dnes už mě pobolívá břicho na ms no
26. srp 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove bříško tě může bolet i když budeš těhotná.Jak citlivý testy používáš?Co prsa nebolí tě?
26. srp 2014 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dany777 to vím,ale už se cítím jinak,celej týden sem nemohla vydržet se zádama,píchalo v břichu,prsa bolela fest,teď už je to jiný,záda už vůbec,prsa minimálně a břicho už taky bolí jinak,prostě klasicky na ms a testy používám ty nejcitlivější takže už sem to vzdala,už jen čekám až ta mrcha dorazí
26. srp 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji Vám všem,jsem ráda,že sem chodím
26. srp 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@bublinka74 my sme rádi že tě tu máme :slight_smile:
26. srp 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat
ahojky, děkuji za tvé věty... já si udělám testík ráno, je to prý spolehlivější, ale tajně doufám v to, že II budou :sweat_smile: . Doufám, že na tom budu stejně jako ty :wink:. Tobě ovšem přeji, ať i u doktora je to správné :wink: :slight_smile:
26. srp 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dany777 ahojky,Tebe jsem tu ještě neviděla :wink: jéé 38 to jsem o kousíček starší :wink: Vám to též nejde,že půjdete do CAR,nebo už si tam byla ?? Joo ten věk ... viď :slight_smile:
26. srp 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 26DC zatím se držím a netestuju ale ve čtvrtek to už asi nedám a prostě to vyzkouším :slight_smile: to už se prostě nedá :slight_smile: no a taky jedu nakupovat do Prahy a chtěla bych si koupit podprdu ale kdyby to ukázalo dušíka asi bych do podprdy neinvestovala :slight_smile: bylo by to na ...
26. srp 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove děkuji kočičko ,přijela jsem domů a přítel miláčku povídej,dnes jsme se neviděli on spal po noční já jela na odpolední ,tak jsem mu to vše řekla,samo začla dulet a on neboj vše bude dobrý,to dáme,objal mne,prej připravil jsem ti ňamku a já začla zase dulet ...krásný,je miloučkej ...noo a odjel zas na noční a mne je smutno a myšlenky lítají děs..ještě,že můžu mezi Vás holky :wink:
26. srp 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 no vidíš,máš krásnou oporu,to je supr :slight_smile: takže šup,otevři lahvinku,dej si tu ňamku a bude dobře :wink:
26. srp 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek