• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
mas spravny pristup :slight_smile: a preju at aspoň mimi vyjde podle Tvých predstav :slight_smile:
21. čer 2014 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19 Ahoj Mispula19, gratuluji ke svatbe! :slight_smile: Ja snazilka od zacatku rijna 2013, menstruace pravidelna hned po vysazeni HA, az na tento mesic kdy uz jsem cca 47DC, v sobe mam vyvolavacku na menzes /pokud se pry cykly nechaji prilis dlouhe muze to vest ještě k většímu rozhazeni cyklu/ ze ctvrtka, ale porad tajne doufam, ze mrska neprijde a ale pride tehu pry se to taky muze stat dle dr a nadeje umira poslední :slight_smile: jinak pry když nejde tehu dela se s tim něco vic po 1 roce snazeni /i když to asi neplati 100procentne dle mého nazoru/ a ani drive hranicni vek 35 let /me bude tolik na konci roku/ uz davno v dnesni dobe není hranicni. Ty jsi asi mladounka?? :slight_smile: Nebudes na "to" kvůli tomu nakupovani ještě vic myslet? Aby to nebylo ke skode v tomhle smyslu.. :unamused: Také Tobe drzime palce a vrele Te zde vitame :slight_smile:
21. čer 2014 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...jsem tu nová, tak nevím jak to tu chodí....třeba mi někdo poradí....30.5. jsem to měla dostat, ale nedostala, tak jsem HA vysadila....do ted občas mám bolesti v podbříšku a trošku začli i prsa....testy nic neukázali. Tak se asi objednmá na gyndu. Mimi už by jsme chtěli.
22. čer 2014 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukaseklukasekd ahoj, tu HA jsi vysadila po te mrsce co neprisla 30. 5.? :slight_smile:
22. čer 2014 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak, jsem nevedela co se deje
22. čer 2014 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova poradis, ja tohle jeste nemela tak vubec nevim
22. čer 2014 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukaseklukasekd rozumim, asi Ti opravdu v tomto pripade nejlepe odpovi dr a pokud nebudes tehu da vyvolavacku, drzim palce :slight_smile:
22. čer 2014 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2014 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19 Ahoj, teda já mam ciklus 48dní a když si udělám testíky tak mám pořád slabí dvě čárečky a vůbec netmavnou..Příznaky mám ale pořád vyčkávám.Loni sem měla falešné těhotenství tak že vím jak to vypadá..Ještě nedělejte unáhlený závěr... :frowning2: :frowning2: Nevím jak jinak poznat těhotenství. ještě těhotenství.. :unamused: ..Bříško mám měkké a bud mám závratě nebo se mi obrací žaludek, pálení žáhy a ted mám bílé husté výtoky :/..
22. čer 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernakronika závěry nedělám, vím, že těhotná nejsem :wink: neupínám se k tomu a nijak nespěcháme, i když se moc těšíme :wink:
22. čer 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova ahojky,tak se hlásím po víkendu.žiju :grinning: teda už ten stan není nic na moje tělíčko,ale bylo to supr :grinning: Dojeli sme teda už ráno,ale celej den dospávám co se dá i nedá tak se sem dostávám až teď.Teď myslím zas nebudu v noci spát :-/ Jakej ty si měla nakonec víkend,byly nákupy? :wink:

Vítám nově příchozí! :slight_smile:
22. čer 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Já si první hadříky koupila ještě v době, kdy jsem chtěla prvně další štěně a né mimi :grinning: tak to snad ke škodě nebude.. zmíním se u Dr., popř. sem přemýšlela, že si zase nechám napsat jedno balení HA, hned po vysazení "to" jde prý nejlépe, uvidím, ale nechci to do sebe rvát :unamused: Děkuji za gratulace, před pár dny jsem oslavila 23 narozeniny a už si příjdu na první stará :grinning:
22. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispula19: tak to jsem na 1.dite úplný důchodce:wink:
22. čer 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky.. Rada bych se k vám snazilkam přidala... Je mi 23.. Jsem rok vdaná a s manželem jsme usoudili ze není na co čekat a pokusíme se o miminko :slight_smile:
22. čer 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mispula19 Já bych se divila u sebe, protože moje tělo si dělá co chce..Jednou sem bila falešně těhotná a když se mi to vše dalo do pořádku.Tak 9.6. na kontrole mi řekla doktorka tělo náznaky na těhotenství má ale na ultrazvuku nic není vidět a krev taky negativní... PRÁVĚ ŽE MI TO UŽ DĚLÁ STAROSTI 48 DEN CIKLU VYNECHANÉ MENSTRUACE..
22. čer 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen si jdu pro nazor takze.....pristi tyden to mam dostat jenze jsem nejaka nafouknuta,citim ze mam teplotu a navaly a obcas je mi na zvraceni a boli me prsa....delala jsem si test a nevysel ale pry to je moc brzy ho delat...a dokonce jsem uz omdlela coz u me bezne neni,,,co myslite...ja osobne pockam zda se mrcha dostavi..uz by ale nemusela uz se o to modlim ód prosince tak snad uz bych mohla mit to stesti xD
22. čer 2014 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám! Od svatby ( před dvěma týdny) se snažíme o miminko...nepoznám ale kdy mám ovu, jsem teď 20DC, ovu test jsem si udělala 15.6. a nic, tak jsem se na testování vyprdla, navíc jsme s manželem odjeli na líbánky...tak jsem zvědavá, za jak dlouho se dočkáme :slight_smile:
22. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackarebicerova těžko radit,ale zkus počkat pár dní a test zopáknout,ještě je určitě hodně brzo,držím palce :wink:

@tak2014 vítej a držím palce ať se zadaří co nejdřív :wink: my máme od svatby 2 měsíce tak už se taky nemůžem dočkat :slight_smile:
22. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Dekuji ja uz se snazim od prosince a uz to i oplakavam...ale taky se jednou dockam...
22. čer 2014 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackarebicerova já tě chápu,my teda "zatím" 3 měsíce a už i tak vyšiluju no,prostě člověk to má v hlavě,já to prostě neumím vytěsnit.Ale neboj,jednou se nám všem prostě zadaří,věřím tomu a upínám se k tomu :slight_smile: a od toho jsme tady ať na to člověk není sám,takže hlavu vzhůru :wink:
22. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cernakronika dr Ti urcite bude umet poradit vic nebo by aspoň mela umet :slight_smile: psala jsi, ze ma dovcu do 23.? To je jen do zítra. Tak uz třeba budes vedet na cem jsi..
22. čer 2014 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Presne...proto jsem zde pac to musim ze sebe dostat uz i doktor rikal ze to mam vypustit ale kdyz to chces hodne tak na to nejde nemyslet....
22. čer 2014 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Vitam po vikendu :slight_smile: . To jsem rada, ze jste si to uzili a počasí Vam dovolilo prezit :slight_smile: To je vlastne fakt, ze si vůbec nedovedu představit, ze bych ve svém veku :grinning: :grinning: travila noc ve stanu u me s bonusem chrapajiciho manzy :slight_smile: na nakupech jsem byla dnes, ale ono to bohužel s Vojtou moc nejde protože pokud jsem s nim /uz chodíme jen bez kocaru/ tak se proste dela to co chce delat on a ne naopak, samozrejme v rámci zachovani zdravi :slight_smile: ale nakonec jsem si koupila aspoň suknicku v Espritu i kdyz Vojta zurive protestoval. Uz skoro tri dny cekam na tu mrchu, sakrys :slight_smile: Co ty kolik jsi DC a kdy by mela prijit mrska, která neprijde? At se Ti pak i v noci podari něco uspinkat :slight_smile:
22. čer 2014 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19 ty jo, no clovek se setka se vsim moznym, ma kamoska mela první před rokem ve 28 a dr ji rekla, jestli to skutecne chce, ze je na dite ještě dost mlada, coz ja si myslim ze vek na 1. celkem ideal :slight_smile: a ty mas nadherny vek a muzes si mozna dovolit moc to proste neresit a ono to prijde samo uvidíš :slight_smile: i kdyz v kazdem veku asi skodi moc to resit :grinning: , to mi dr vždy zduraznuje, ze na me strasne vidi, ze to moc resim a klade mi na srdce, ze to není dobře :unamused:
22. čer 2014 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina mas krasny !! vek na první, ja mela první ve necelých 32 a taky jsem nebyla duchodce a basta :grinning:
22. čer 2014 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova drzim palce a rozumim, ja ze zacatku od 1. 10. 2013 byla z kazde mrsky taky nestastna pak jsem nejak otupela ale ted kdyz mam nezvykle dlouhy cyklus zatím i s vyvolavakou tak az prijde menzes taky nebudu skákat radosti :wink:
22. čer 2014 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tak2014 ahoj, vitame :slight_smile: na líbánkách idealni cas k zadareni. Tak supky hupsky na to a uz chceme slyset o // :slight_smile:
22. čer 2014 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova no tak o chrápání manži něco vím,když ti řeknu že ráno vstanem a kámoš co měl stan vedle nás tak byl pryč i se stanem,tak mu voláme a prý,vzbudil sem se o půl 4 a Pavel tak strašně chrápal že se to nedalo tak sem se sbalil a jel dom,podotýkám skoro 20km jo? :grinning:
jinak sem dnes 17DC takže ještě hodně času.ted se díváme na žhavé výstřely,cpem se pizzou a popíjíme vínko,takže pohodička,přeju taky hezkej večer :slight_smile:
22. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova blby je, ze vlastne kdyz je clovek tady tak na to mysli ale chápu.. me to pisani zde v jistym smyslu taky rozhodne pomaha :slight_smile:
22. čer 2014 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove legrace, také koukáme na Žhavé výstřely a cpeme se pizzou :D
22. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek