Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
21. čer 2014

mas spravny pristup 🙂 a preju at aspoň mimi vyjde podle Tvých predstav 🙂

terezapetrova
21. čer 2014

@mispula19 Ahoj Mispula19, gratuluji ke svatbe! 🙂 Ja snazilka od zacatku rijna 2013, menstruace pravidelna hned po vysazeni HA, az na tento mesic kdy uz jsem cca 47DC, v sobe mam vyvolavacku na menzes /pokud se pry cykly nechaji prilis dlouhe muze to vest ještě k většímu rozhazeni cyklu/ ze ctvrtka, ale porad tajne doufam, ze mrska neprijde a ale pride tehu pry se to taky muze stat dle dr a nadeje umira poslední 🙂 jinak pry když nejde tehu dela se s tim něco vic po 1 roce snazeni /i když to asi neplati 100procentne dle mého nazoru/ a ani drive hranicni vek 35 let /me bude tolik na konci roku/ uz davno v dnesni dobe není hranicni. Ty jsi asi mladounka?? 🙂 Nebudes na "to" kvůli tomu nakupovani ještě vic myslet? Aby to nebylo ke skode v tomhle smyslu.. 😒 Také Tobe drzime palce a vrele Te zde vitame 🙂

lukaseklukasekd
22. čer 2014

Ahoj...jsem tu nová, tak nevím jak to tu chodí....třeba mi někdo poradí....30.5. jsem to měla dostat, ale nedostala, tak jsem HA vysadila....do ted občas mám bolesti v podbříšku a trošku začli i prsa....testy nic neukázali. Tak se asi objednmá na gyndu. Mimi už by jsme chtěli.

terezapetrova
22. čer 2014

@lukaseklukasekd ahoj, tu HA jsi vysadila po te mrsce co neprisla 30. 5.? 🙂

lukaseklukasekd
22. čer 2014

presne tak, jsem nevedela co se deje

lukaseklukasekd
22. čer 2014

@terezapetrova poradis, ja tohle jeste nemela tak vubec nevim

terezapetrova
22. čer 2014

@lukaseklukasekd rozumim, asi Ti opravdu v tomto pripade nejlepe odpovi dr a pokud nebudes tehu da vyvolavacku, drzim palce 🙂

lukaseklukasekd
22. čer 2014
cernakronika
22. čer 2014

@mispula19 Ahoj, teda já mam ciklus 48dní a když si udělám testíky tak mám pořád slabí dvě čárečky a vůbec netmavnou..Příznaky mám ale pořád vyčkávám.Loni sem měla falešné těhotenství tak že vím jak to vypadá..Ještě nedělejte unáhlený závěr... ☹ ☹ Nevím jak jinak poznat těhotenství. ještě těhotenství.. 😒 ..Bříško mám měkké a bud mám závratě nebo se mi obrací žaludek, pálení žáhy a ted mám bílé husté výtoky :/..

mispula19
22. čer 2014

@cernakronika závěry nedělám, vím, že těhotná nejsem 😉 neupínám se k tomu a nijak nespěcháme, i když se moc těšíme 😉

majkylove
autor
22. čer 2014

@terezapetrova ahojky,tak se hlásím po víkendu.žiju 😀 teda už ten stan není nic na moje tělíčko,ale bylo to supr 😀 Dojeli sme teda už ráno,ale celej den dospávám co se dá i nedá tak se sem dostávám až teď.Teď myslím zas nebudu v noci spát :-/ Jakej ty si měla nakonec víkend,byly nákupy? 😉

Vítám nově příchozí! 🙂

mispula19
22. čer 2014

@terezapetrova Já si první hadříky koupila ještě v době, kdy jsem chtěla prvně další štěně a né mimi 😀 tak to snad ke škodě nebude.. zmíním se u Dr., popř. sem přemýšlela, že si zase nechám napsat jedno balení HA, hned po vysazení "to" jde prý nejlépe, uvidím, ale nechci to do sebe rvát 😒 Děkuji za gratulace, před pár dny jsem oslavila 23 narozeniny a už si příjdu na první stará 😀

princina
22. čer 2014

mispula19: tak to jsem na 1.dite úplný důchodce😉

klamerka
22. čer 2014

Ahojky.. Rada bych se k vám snazilkam přidala... Je mi 23.. Jsem rok vdaná a s manželem jsme usoudili ze není na co čekat a pokusíme se o miminko 🙂

cernakronika
22. čer 2014

@mispula19 Já bych se divila u sebe, protože moje tělo si dělá co chce..Jednou sem bila falešně těhotná a když se mi to vše dalo do pořádku.Tak 9.6. na kontrole mi řekla doktorka tělo náznaky na těhotenství má ale na ultrazvuku nic není vidět a krev taky negativní... PRÁVĚ ŽE MI TO UŽ DĚLÁ STAROSTI 48 DEN CIKLU VYNECHANÉ MENSTRUACE..

kackarebicerova
22. čer 2014

Ahoj holky jen si jdu pro nazor takze.....pristi tyden to mam dostat jenze jsem nejaka nafouknuta,citim ze mam teplotu a navaly a obcas je mi na zvraceni a boli me prsa....delala jsem si test a nevysel ale pry to je moc brzy ho delat...a dokonce jsem uz omdlela coz u me bezne neni,,,co myslite...ja osobne pockam zda se mrcha dostavi..uz by ale nemusela uz se o to modlim ód prosince tak snad uz bych mohla mit to stesti xD

tak2014
22. čer 2014

Ahoj holky, přidávám se k vám! Od svatby ( před dvěma týdny) se snažíme o miminko...nepoznám ale kdy mám ovu, jsem teď 20DC, ovu test jsem si udělala 15.6. a nic, tak jsem se na testování vyprdla, navíc jsme s manželem odjeli na líbánky...tak jsem zvědavá, za jak dlouho se dočkáme 🙂

majkylove
autor
22. čer 2014

@kackarebicerova těžko radit,ale zkus počkat pár dní a test zopáknout,ještě je určitě hodně brzo,držím palce 😉

@tak2014 vítej a držím palce ať se zadaří co nejdřív 😉 my máme od svatby 2 měsíce tak už se taky nemůžem dočkat 🙂

kackarebicerova
22. čer 2014

@majkylove Dekuji ja uz se snazim od prosince a uz to i oplakavam...ale taky se jednou dockam...

majkylove
autor
22. čer 2014

@kackarebicerova já tě chápu,my teda "zatím" 3 měsíce a už i tak vyšiluju no,prostě člověk to má v hlavě,já to prostě neumím vytěsnit.Ale neboj,jednou se nám všem prostě zadaří,věřím tomu a upínám se k tomu 🙂 a od toho jsme tady ať na to člověk není sám,takže hlavu vzhůru 😉

terezapetrova
22. čer 2014

@cernakronika dr Ti urcite bude umet poradit vic nebo by aspoň mela umet 🙂 psala jsi, ze ma dovcu do 23.? To je jen do zítra. Tak uz třeba budes vedet na cem jsi..

kackarebicerova
22. čer 2014

@majkylove Presne...proto jsem zde pac to musim ze sebe dostat uz i doktor rikal ze to mam vypustit ale kdyz to chces hodne tak na to nejde nemyslet....

terezapetrova
22. čer 2014

@majkylove Vitam po vikendu 🙂 . To jsem rada, ze jste si to uzili a počasí Vam dovolilo prezit 🙂 To je vlastne fakt, ze si vůbec nedovedu představit, ze bych ve svém veku 😀 😀 travila noc ve stanu u me s bonusem chrapajiciho manzy 🙂 na nakupech jsem byla dnes, ale ono to bohužel s Vojtou moc nejde protože pokud jsem s nim /uz chodíme jen bez kocaru/ tak se proste dela to co chce delat on a ne naopak, samozrejme v rámci zachovani zdravi 🙂 ale nakonec jsem si koupila aspoň suknicku v Espritu i kdyz Vojta zurive protestoval. Uz skoro tri dny cekam na tu mrchu, sakrys 🙂 Co ty kolik jsi DC a kdy by mela prijit mrska, která neprijde? At se Ti pak i v noci podari něco uspinkat 🙂

terezapetrova
22. čer 2014

@mispula19 ty jo, no clovek se setka se vsim moznym, ma kamoska mela první před rokem ve 28 a dr ji rekla, jestli to skutecne chce, ze je na dite ještě dost mlada, coz ja si myslim ze vek na 1. celkem ideal 🙂 a ty mas nadherny vek a muzes si mozna dovolit moc to proste neresit a ono to prijde samo uvidíš 🙂 i kdyz v kazdem veku asi skodi moc to resit 😀 , to mi dr vždy zduraznuje, ze na me strasne vidi, ze to moc resim a klade mi na srdce, ze to není dobře 😒

terezapetrova
22. čer 2014

@princina mas krasny !! vek na první, ja mela první ve necelých 32 a taky jsem nebyla duchodce a basta 😀

terezapetrova
22. čer 2014

@kackarebicerova drzim palce a rozumim, ja ze zacatku od 1. 10. 2013 byla z kazde mrsky taky nestastna pak jsem nejak otupela ale ted kdyz mam nezvykle dlouhy cyklus zatím i s vyvolavakou tak az prijde menzes taky nebudu skákat radosti 😉

terezapetrova
22. čer 2014

@tak2014 ahoj, vitame 🙂 na líbánkách idealni cas k zadareni. Tak supky hupsky na to a uz chceme slyset o // 🙂

majkylove
autor
22. čer 2014

@terezapetrova no tak o chrápání manži něco vím,když ti řeknu že ráno vstanem a kámoš co měl stan vedle nás tak byl pryč i se stanem,tak mu voláme a prý,vzbudil sem se o půl 4 a Pavel tak strašně chrápal že se to nedalo tak sem se sbalil a jel dom,podotýkám skoro 20km jo? 😀
jinak sem dnes 17DC takže ještě hodně času.ted se díváme na žhavé výstřely,cpem se pizzou a popíjíme vínko,takže pohodička,přeju taky hezkej večer 🙂

terezapetrova
22. čer 2014

@kackarebicerova blby je, ze vlastne kdyz je clovek tady tak na to mysli ale chápu.. me to pisani zde v jistym smyslu taky rozhodne pomaha 🙂

tak2014
22. čer 2014

@majkylove legrace, také koukáme na Žhavé výstřely a cpeme se pizzou :D