Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

audrey44
27. srp 2014

@blauen To je mi lito ☹ Rok uz je dlouha doba... ja jsem ted 5DC, tak muzeme zari prozivat spolu... 😉

blauen
27. srp 2014

@audrey44: to by bylo fajn...no my s manželem příští týden odjíždíme na týden do Tater pročistit si hlavičky, tak třeba se tam zadaří...ale přestávám věřit to je to horší ☹

majkylove
autor
27. srp 2014

@blauen jejda to je mi líto,hlavně teda už ten dlouhý čas ☹ neuvažuješ už o návštěvě dr?

audrey44
27. srp 2014

@blauen Na dovce by to mohlo klapnout! 🙂

dany777
27. srp 2014

@bublinka74 Tak to je mi líto,že takhle trpíš na cysty.Z čeho takhle vznikají?Někde jsem četla,že to může být tím,že se při ovulaci neuvolní vajíčko a z toho vznikne cysta.Já jsem po laparoskopii hned druhý měsíc otěhotněla.A kdy čekáš mrchu? 😒 Třeba nedorazí . 🙂

dany777
27. srp 2014

@blauen Neztrácej naději,já jsem otěhotněla po roce snažení,úplně přirozeně,ale po roce snažení by si měla zajít na kontrolu,aby zkontrolovali krev,UTZ,jestli je všechno OK.Uvidíš,že to brzy vyjde.A třeba zrovna na dovolené,když na to nebudete tolik myset. 😉

dany777
27. srp 2014

@majkylove ahojky,co je u tebe nového,mrcha ještě nedorazila?

blauen
27. srp 2014

@audrey44: taky si říkám, že by to mohlo vyjít na horách, kde vypustíme hlavu, a budeme si to jen šmatlat po svojich po těch vršcích 🙂
@majkylove: u dr. jsem byla letos nejméně tři krát....zatím je vše v pořádku...i jsem si nechavala minulý rok dělat celkový rozbor krve.....
@dany777: děkuji za podporu stále věříme, že to půjde přirozeně, o umělém oplodnění nechceme ani slyšet...nechat do sebe valit hormony za každou cenu, jenom aby z toho bylo mimi není řešení...buď to půjde přirozeně nebo se začneme smiřovat s tím, že nebudeme mít děti......max. IUI 😒

majkylove
autor
27. srp 2014

@blauen tak to my bysme chtěli dítě za každou cenu,ikdybych proto měla udělat nevím co,ale chápu když do sebe nechceš cpát hormony,tak o to víc zkoušej brát přírodní dostupné věci a na dovči to určo vyjde 😉
@dany777 ahojky,ještě nic,ale to nic neznamená,já to měla jen minulej měsíc 28DC což jsem dnes,jinak každej měsíc jak hodinky 29DC.Ale už pořád lítám na wc bo cítím že ze mě pořád něco teče a ono nic,to je k zbláznění 😀 jinak noc stála za prd,bo sem strašně nachcípnutá takže vůbec nemůžu dýchat,furt soplím,no prostě podzim jak vyšitej a odpo vzhůru do práce 🙂 co ty děláš?

blauen
27. srp 2014

@majkylove: jj vitamínky už zobeme já Nosifol už jedu druhé kolo užívání cca po čtyřech pěti měsících , manžel taky něco zobká...čajíčkujem...kamarádka čekala 11 let, odborníci lékaři všichni vyřkli ortel že nebude mít děti a ve 41 letech kde se vzal tu se vzal krásný zdravý chlapeček a hlavně přirozeně se narodil, tak věřím že nám to taky vyjde....

majkylove
autor
27. srp 2014

@blauen určitě držím strašně moc palce!!! 😉

blauen
27. srp 2014

@majkylove: děkuji moc! A tobě přeji, aby se tě ta mrcha (ms) vyhla velkým obloukem! 🙂 Přeji hodně štěstí!

dany777
27. srp 2014

@majkylove Kéž už,aby nedorazila.Takže jí čekáš zítra.A když doratí nevadí a vzhůru do dalšího cyklu,ještě se doporučuje v době ovulace užívat jednou denně ACC,aby si měla řídčí hlen a spermijky měly snadnější cestu k vajíčku 😉

dany777
27. srp 2014

@blauen já bych brala miminko klidně i s umělého,hlavě,aby nějaké bylo.Jsem ochotná udělat všechno co bude potřeba. 🙂

dany777
27. srp 2014

@majkylove Jinak podzim se blíží a viroz bude všude kolem plno,bohužel tomu se nevyhneme.já čekám,že až děti nastoupí do školy a školky,že brzy něco chytí a budeme nudlat zase celá rodina. 😒

majkylove
autor
27. srp 2014

@dany777 acc?tak o tom sem ještě neslyšela 😲 no kéž by nedorazila,ale cítím že už je za rohem,teď už jen čekat :-/ jj,já na virozy v zimě trpím strašně,nesnáším tohle období,sem pořád na hromadě ☹

dany777
27. srp 2014

@majkylove Doporučuje se v před ovulací soja,já piju sušené sojové mléko,přidávám si ho do kafíčka,v době ovulace růžový grep,ten je dobrý na hlen a ACC.Dva dny po ovulaci ananas pro lepší zahnízdění vajíčka. 🙂

majkylove
autor
27. srp 2014

@dany777 tý jo ty seš informovaná 🙂 vše vyzkouším,děkuju 😉

dany777
27. srp 2014

@majkylove doufám,že nějak neprudím svýma radama.Je to jen to co jsem nesbírala po diskuzích a článcích z netu. 🙂 Věřím,že to zabírá,ale jak víš já mám ten problém s hormony,takže já to musím řešit přes doktory.Byla bych,ale moc ráda,kdyby to tady někomu z vás pomohlo. 🙂

bublinka74
27. srp 2014

@dany777 taky nevím z čeho,nevědí sami,proto mi vzali tu krev prý a zjistíme tu ovulaci,no mám to dostat asi 5.9 vůbec nevím právě jak jsem to nyní dostala po 40 dnech,jen 3 dny ...jsem už z toho mimo ze všeho :(

majkylove
autor
27. srp 2014

@dany777 vůbec neprudíš,my delší snažilky jsme rády za jakoukoliv radu a moc děkujem,snad to k něčemu bude a všem se nám zadaří 🙂

bublinka74
27. srp 2014

@dany777 přesně tak já už taky :( prý nás tam nejspíš pošle,no uvidím zítra co a jak ta krev :(

bublinka74
27. srp 2014

@dany777 růžový grep joo a ACC ?? To vůbec nevím :(

dany777
27. srp 2014

@bublinka74 Neboj to bude v pohodě,uvidíš.To je dobře,že vás vyšetří,alespoň budeš vědět,jestli je někde nejaký problém.A když ano tak to budou řešit 🙂

dany777
27. srp 2014

@bublinka74 ten grep a ACC jen když budeš mít plodné dny,to poznáš podle děložního hlenu 😉

bublinka74
27. srp 2014

@dany777 tj ...já vím,ale je toho nějak hodně všeho víš ...ještě mi zjistili problém s nedoslýchavostí a to bych měla podstoupit dvě operace a léčba je půl roku,noo a tak k vůli věku je na prvním místě nyní mimčo a takových problémů se vším ...jo jooo

bublinka74
27. srp 2014

@dany777 já právě žádný nepozoruji od té operace :( tak nyní dělám první měsíc ovu testy aspoň ...

dany777
27. srp 2014

@bublinka74 Aha a vychází ti pozitivně dvě stejně silné čárky?Jestli ano tak si ven to ACC A jak dlouhou máš luteální fázy?

dany777
27. srp 2014

@bublinka74 Tak tebe čeká ještě operace,tak budu držet palečky,aby si konečně objevila ty// a mohla řešit i ten druhý problém, 😉

bublinka74
27. srp 2014

@dany777 já ted vůbec nevím kočko,měla jsem to vždy po 26 dnech,poslední ms měla spoždění 14 dnů a měla jsem to 3 dny místo 6 ...takže nevím dle čeho se mám chytit :( ,zatím mám pořád druhou čárku slabší :( tak čekám