• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
Ahoj berusky,nejak jsem nestihala sem zavitat... :( Copak je u vas noveho? Povidejte!?
Ja jsem se byla vcera zaregistrovat u toho noveho gyn. Doktor je to hrozne prijemny,setrny,sympaticky... Pocitala jsem s tim,ze si budu muset zvyknout na chlapa,ale ja se taaaak stalrasne stydela...! :slight_smile: Je mu max 40let,vysokej,chlap jak hora... Asi to zvykani si bude trvat trochu dele...
Na UTZ byla videt mala cerna kulicka a pry jestli to nejsou jednovajecna dvojcata,tak je tam jedno mrne :D
Prijit mam za tri tydny.
Volala jsem to mamce,a presto,ze jsem vedela,ze jsem tehotna,tak jsem stejne do telefonu bulila stestim jak zelva! A mamka taky! :slight_smile:
Holky,moc na vas myslim...

Udelala jsem si malinko radost a od dneska zacinam s femibionem :slight_smile:
27. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@swellt jéé,tak to moc gratuluju ke krásným zprávám!tak hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor.Krásný ponožtičky :slight_smile:
27. srp 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blauen to je škoda,ale ono to musí dopadnout dobře.Já už ji mám také v plné síle.Snažíme se o pár měsíců kratší dobu,tak asi vím jak Ti je.Ale to bude dobré.Dřív nebo později :slight_smile:
27. srp 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@swellt to je paráda,takže vše ok.To je důležité.A to máš jen jedny fusky ? Obdivuji Tě :slight_smile:
27. srp 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove: Dekuju moc :slight_smile: Zitra to musim rict v praci, ale dokud mi nebude zle,tak budu delat.
@karlos: Jojo,vypada to,ze je vse v poradku. :slight_smile: Ponozticky mam troje :grinning: A citim,ze mne brzicko popadne nakupni manie pidivecicek... Ale budu se muset krotit. :slight_smile:

Zitra se jedeme podivat na domecek a mame nejake typy na byty,tak.uvidime,jak se to bude hybat.
Petr uz to vstrebal a koukal na kocarky :slight_smile:
Takze to snad uz bude jen dobre.
27. srp 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karlos: no je mi ted hrozně, ale věřím, že se to zase vstřebá trošičku a zase bude lépe po psychické stránce :slight_smile: Děkuji za milou podporu!
27. srp 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
juu gratuluji :slight_smile: my se snazime a nejak se nam nedari :frowning2: nevite jak tomu pomoct?nebo vy jste i pocitali plodne dny a vyslo vam to?
27. srp 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rytmus22: Dekuji :slight_smile: Neves hlavu,urcite se brzy zadari. Nam to vyslo po ctyrech cyklech. Koupila jsem si kyselinu listovou a kontryhelovy caj. Prodne dny jsem zhruba vedela,kdy mam a v te dobe jsme byli na dovolene,takze se nejspis asi zadarilo tam, takze nekdy v kvetnu s nami bude nase "Lipnatko" :grinning:
27. srp 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj :frowning2: . Tak po čtyřech bolestných dnes a dnešním nevyspani, se mrcha ukázala. Nikdy se mi tohle jeste nestalo, takove zpozdeni a jeste takove bolesti bricha :confounded: . Já už začala tajně doufam :frowning2: :unamused: . Tak vzhůru do dalšího měsíce :cry:
27. srp 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swellt
Gratulujiiiii :slight_smile: a tiše Ti zavidim :sweat_smile: ...
27. srp 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Zkus tu soju na podporu ovulace.A jestli ti nechutná tak si kup v lékárně sarapis. :wink:
27. srp 2014 ve 14:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ycida: Moc dekuji!!! :slight_smile: Neboj, mrchu to brzy omrzi a neprijde! Drzim pesti! :slight_smile:
27. srp 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swellt
Obdivují Te, ze jsi šla k doktoru muži. Já byla u mužského v pubertě a přísahala jsem, že už nikdy... Jen co jsem četla, tak tvá doktorka byla asi divna.... Proto nemůžu soudit, vid a ani nechci :wink: :sweat_smile:.
27. srp 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swellt
Mrchu to snad omrzí brzy, ale spadl mi i kámen ze srdce, ze to není něco jiného... Sice jedna čárka bolí, ale..... :wink:
27. srp 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen nemáš zač,jsme v tom všechny SPOLU :slight_smile:
27. srp 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nevydržela jsem to a dnes 27 DC jsem udělala odpoledne test a jestli to není vadnej tes je tam duch :slight_smile: pokusím se to vyfotit ale moc mi to nejde :frowning2: zítra výlet do Prahy na nákupy s babičku a tetou a nesmím to říct to bude mazec jak jim vysvětlím že si nechci nic koupit protože možná budu brzo tlustá :slight_smile:
27. srp 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to dost bída nejde mi to moc vyfotit nedokážu to zaostřit :frowning2:
27. srp 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@svobodpetika gratuluju. Vidim ho :slight_smile:
27. srp 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers děkuju já vim je to bída ale zase si říkám že je to teprve tak 13 DPO tak uvidim no další vyzkouším asi v pátek
27. srp 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobodpetika Taky moc gratuluji,opravdu je tam:wink: Kolikátý DPO jsi?
27. srp 2014 v 16:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobodpetika Už to vidím:slight_smile:
27. srp 2014 v 16:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavca_d jsem 27DC, DPO odhaduji podle ovulace a sexu na 13 nebo 12 nevím :slight_smile:
27. srp 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dany777 aháá dobrá děkuju :wink:
27. srp 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám taky chlapa už 15 let,před tím jsem měla ženskou a neměnila bych :slight_smile:
27. srp 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mrcha uz se rozjizdi,ja uz to nezvladam:frowning2:asi skoncim s konikem a budu se muset zacit soustredit na neco jinyho ikdyz me zatim nic nenapada,ale neda se nic delat.zitra se objednam k dr a uvidime co bude dal
27. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove v klidu kočko,je nás tu víc a buď tu s námi :slight_smile:
27. srp 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nejakou rada pro otehotneni?kromtoho nemyslet nato? :grinning:
27. srp 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rytmus22 nooo Ti už taky nevím :grinning:
27. srp 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no to je na prd..dness mi zacinaji ovulacni dny,ale uz sem z toho zmatena :grinning: dostala sem radu tak jivyzkousim,ale stejnevim ze se to zas nepovede :grinning: :frowning2:
27. srp 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rytmus22 jak víš že máš ovulační dny ..test ,? :wink: to by mohlo klapnout :slight_smile:
27. srp 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek