Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

swellt
27. srp 2014

Ahoj berusky,nejak jsem nestihala sem zavitat... :( Copak je u vas noveho? Povidejte!?
Ja jsem se byla vcera zaregistrovat u toho noveho gyn. Doktor je to hrozne prijemny,setrny,sympaticky... Pocitala jsem s tim,ze si budu muset zvyknout na chlapa,ale ja se taaaak stalrasne stydela...! 🙂 Je mu max 40let,vysokej,chlap jak hora... Asi to zvykani si bude trvat trochu dele...
Na UTZ byla videt mala cerna kulicka a pry jestli to nejsou jednovajecna dvojcata,tak je tam jedno mrne :D
Prijit mam za tri tydny.
Volala jsem to mamce,a presto,ze jsem vedela,ze jsem tehotna,tak jsem stejne do telefonu bulila stestim jak zelva! A mamka taky! 🙂
Holky,moc na vas myslim...

Udelala jsem si malinko radost a od dneska zacinam s femibionem 🙂

majkylove
autor
27. srp 2014

@swellt jéé,tak to moc gratuluju ke krásným zprávám!tak hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor.Krásný ponožtičky 🙂

karlos12
27. srp 2014

@blauen to je škoda,ale ono to musí dopadnout dobře.Já už ji mám také v plné síle.Snažíme se o pár měsíců kratší dobu,tak asi vím jak Ti je.Ale to bude dobré.Dřív nebo později 🙂

karlos12
27. srp 2014

@swellt to je paráda,takže vše ok.To je důležité.A to máš jen jedny fusky ? Obdivuji Tě 🙂

swellt
27. srp 2014

@majkylove: Dekuju moc 🙂 Zitra to musim rict v praci, ale dokud mi nebude zle,tak budu delat.
@karlos: Jojo,vypada to,ze je vse v poradku. 🙂 Ponozticky mam troje 😀 A citim,ze mne brzicko popadne nakupni manie pidivecicek... Ale budu se muset krotit. 🙂

Zitra se jedeme podivat na domecek a mame nejake typy na byty,tak.uvidime,jak se to bude hybat.
Petr uz to vstrebal a koukal na kocarky 🙂
Takze to snad uz bude jen dobre.

blauen
27. srp 2014

@karlos: no je mi ted hrozně, ale věřím, že se to zase vstřebá trošičku a zase bude lépe po psychické stránce 🙂 Děkuji za milou podporu!

rytmus22
27. srp 2014

juu gratuluji 🙂 my se snazime a nejak se nam nedari ☹ nevite jak tomu pomoct?nebo vy jste i pocitali plodne dny a vyslo vam to?

swellt
27. srp 2014

@rytmus22: Dekuji 🙂 Neves hlavu,urcite se brzy zadari. Nam to vyslo po ctyrech cyklech. Koupila jsem si kyselinu listovou a kontryhelovy caj. Prodne dny jsem zhruba vedela,kdy mam a v te dobe jsme byli na dovolene,takze se nejspis asi zadarilo tam, takze nekdy v kvetnu s nami bude nase "Lipnatko" 😀

ycida
27. srp 2014

Ahoj ☹ . Tak po čtyřech bolestných dnes a dnešním nevyspani, se mrcha ukázala. Nikdy se mi tohle jeste nestalo, takove zpozdeni a jeste takove bolesti bricha 😖 . Já už začala tajně doufam ☹ 😒 . Tak vzhůru do dalšího měsíce 😢

ycida
27. srp 2014

@swellt
Gratulujiiiii 🙂 a tiše Ti zavidim 😅 ...

dany777
27. srp 2014

@bublinka74 Zkus tu soju na podporu ovulace.A jestli ti nechutná tak si kup v lékárně sarapis. 😉

swellt
27. srp 2014

@ycida: Moc dekuji!!! 🙂 Neboj, mrchu to brzy omrzi a neprijde! Drzim pesti! 🙂

ycida
27. srp 2014

@swellt
Obdivují Te, ze jsi šla k doktoru muži. Já byla u mužského v pubertě a přísahala jsem, že už nikdy... Jen co jsem četla, tak tvá doktorka byla asi divna.... Proto nemůžu soudit, vid a ani nechci 😉 😅.

ycida
27. srp 2014

@swellt
Mrchu to snad omrzí brzy, ale spadl mi i kámen ze srdce, ze to není něco jiného... Sice jedna čárka bolí, ale..... 😉

karlos12
27. srp 2014

@blauen nemáš zač,jsme v tom všechny SPOLU 🙂

svobodpetika
27. srp 2014

holky nevydržela jsem to a dnes 27 DC jsem udělala odpoledne test a jestli to není vadnej tes je tam duch 🙂 pokusím se to vyfotit ale moc mi to nejde ☹ zítra výlet do Prahy na nákupy s babičku a tetou a nesmím to říct to bude mazec jak jim vysvětlím že si nechci nic koupit protože možná budu brzo tlustá 🙂

svobodpetika
27. srp 2014

no je to dost bída nejde mi to moc vyfotit nedokážu to zaostřit ☹

sleepers
27. srp 2014

@svobodpetika gratuluju. Vidim ho 🙂

svobodpetika
27. srp 2014

@sleepers děkuju já vim je to bída ale zase si říkám že je to teprve tak 13 DPO tak uvidim no další vyzkouším asi v pátek

pavca_d
27. srp 2014

@svobodpetika Taky moc gratuluji,opravdu je tam😉 Kolikátý DPO jsi?

pavca_d
27. srp 2014

@svobodpetika Už to vidím🙂

svobodpetika
27. srp 2014

@pavca_d jsem 27DC, DPO odhaduji podle ovulace a sexu na 13 nebo 12 nevím 🙂

bublinka74
27. srp 2014

@dany777 aháá dobrá děkuju 😉

bublinka74
27. srp 2014

Holky já mám taky chlapa už 15 let,před tím jsem měla ženskou a neměnila bych 🙂

majkylove
autor
27. srp 2014

Tak mrcha uz se rozjizdi,ja uz to nezvladam☹asi skoncim s konikem a budu se muset zacit soustredit na neco jinyho ikdyz me zatim nic nenapada,ale neda se nic delat.zitra se objednam k dr a uvidime co bude dal

bublinka74
27. srp 2014

@majkylove v klidu kočko,je nás tu víc a buď tu s námi 🙂

rytmus22
27. srp 2014

holky a nejakou rada pro otehotneni?kromtoho nemyslet nato? 😀

bublinka74
27. srp 2014

@rytmus22 nooo Ti už taky nevím 😀

rytmus22
27. srp 2014

😀 no to je na prd..dness mi zacinaji ovulacni dny,ale uz sem z toho zmatena 😀 dostala sem radu tak jivyzkousim,ale stejnevim ze se to zas nepovede 😀 ☹

bublinka74
27. srp 2014

@rytmus22 jak víš že máš ovulační dny ..test ,? 😉 to by mohlo klapnout 🙂