Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

jaenik
28. srp 2014

@audrey44 Děkuji 🙂 My se brali 18.7. 🙂 A také věřím, že to brzy dobře dopadne 🙂

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik holky mě svatba teprve čeká,já už se moc těším ....sice po druhé ,ale doufám,že naposledy 😉

bublinka74
28. srp 2014

Holky tu sedím v práci a fakt mi děsně škube v podbřišku,myslíte že to může být ta ovulace ?? Nikdy jsem toto neměla ,jsem 16DC uf....

jaenik
28. srp 2014

@bublinka74 Sama jsem se přesvědčila, že i druhá svatba může být o 100% lepší, než ta první. Pro mě to byla premiéra, ale pro manžela to bylo podruhé. A přesto ji prožil, jako by byla první a jediná 🙂 Hlavně tedy z toho důvodu, že tu první svatbu si vymyslela jeho ex, kdežto tuhle druhou si moc přál sám 🙂 Takže tfuj tfuj tfuj, ať se vše povede 🙂

karlos12
28. srp 2014

@majkylove ahoj,jsme na tom stejně.Také jsem si včera říkala že chvíli nechám koníka pást.Nějak mi to nedělá úplně dobře.Jen k dr už jsem objednaná.Jo a klidně jí řekni,že se snažíte už rok.Je to sice lež,ale většina do roka snažení nic nedělá.Dokonce známá,které je 35 let,mimčo nemá a chce,tak má přijít až za dva roky snažení.To je trochu brutál,nebo blbá dr.A kamarádka také trochu zalhala 🙂 Já to mám také v plánu,když bude třeba 😉 Hlavně buď v klidu,zatím můžem vínko,tataráček a tak,proč toho nevyužít ? 😉

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik jj děkuji ...přítel mne požádal o ruku po roce a půl známosti před 4 měsíci,kdy jsem byla po velké náročné gynekologické operaci ..byla jsem unavená,bolavá v županu a on přišel s kyticí ,s prstýnkem,udělal oběd a přišel do ložnice,podal oběd a řekl až se napapáš něco ti povím ...noo brečela jsem když se vrátil s tou kyticí,posadil se a povídá ...miláčku si pro mne vším a chtěl bych si Tě vzít ..já byla totálně k.o ....bál se,že ho odmítnu po tom co mám za sebou ...ale on mi byl velikou oporou a je,stará se o nás o všechny bezvadně ,ač jsem semoc bála a od rozvodu uplynulo již 8 let,řekla jsem ano ....

jaenik
28. srp 2014

Holky, děkuji moc za milé uvítání, je povzbuzující být mezi vámi. Hlavně hodně pozvbuzující z toho důvodu, že v reálu jsem obklopena 6 holkama, co čekají miminko. Minimálně dvěma z nich se to povedlo hned na začátku, jedné ve 2. cyklu, druhé ve 3. cyklu. Ale mé holičce, stejně staré holčině jako já, se to povedlo po více jak roce snažení, další holčině, o 2 roky mladší než já, také po roce snažení a její švagrová, které je 23 let, má za sebou 2 zamlklá těhotenství - hned po sobě. Takže červíček pochybností nahlodává, říkám si - jak to asi bude u mne? Ale protože jsem nikdy žádný gynekologický problém neměla a věřím v sílu bylinek a když ne těch, tak ve zkušenost doktorů, věřím, že tak... řekněme do půl roku budu hlásit // 🙂

jaenik
28. srp 2014

@bublinka74 Moc krásné, až mám husinu z toho 🙂

jaenik
28. srp 2014

@bublinka74 Co se toho škubání v podbřišku týče, já teda nějaké extra nesnesitelné bolesti nemám, ale od včerejšího večera, když jdu na WC, byť na malou stranu, a malinko víc zatlačím, tak mě píchne na pravé straně a pak to tak 5 až 10 minut odeznívá. Tak že by se s námi opravdu něco dělo? 🙂

majkylove
autor
28. srp 2014

@karlos12 já to stejně bez koníka nezvládnu,stejně furt načuhuju jak blbá 😀 teď sem došla z lékárny s infolicem tak uvidíme co je to za zázrak,no a k dr sem objednaná na 8.9,to by zrovna měla být,nebo hodně se blížit ovu tak mi to třeba aspoň potvrdí.lhát mám v plánu,ale nemůžu zas o moc,bo někdy v lednu,nebo únoru sem si ještě byla pro HA :-/ takže můžu říct maximálně 7 měsíců,ale tak doufám že i tak se aspoň něco bude dít,já prostě nevydržím jen tak čekat tak uvidíme.

karlos12
28. srp 2014

@majkylove to jo,já měla HA naposledy loni v srpnu,tak můžu lhát trochu víc.Já musím čekat na 18.9. ,moje dr má u nás jen čtvrtky odpoledne a já musím mít CD.Ten Inofolic už beru,tak uvidíme. Tak budem pokračovat,hlavně aby to jednou přišlo 🙂

karlos12
28. srp 2014

@bublinka74 ahoj,druhá svatba,no a co ? Tak se Ti to zalíbilo,že sis to chtěla zopakovat.Tomu rozumím,také se mi moc líbila.Zatím teda dobré,ale co víme ?Ovulace to být může.Já to mívám jednou s křečema,pak bez,je to různé.Co práce?

majkylove
autor
28. srp 2014

@karlos12 prostě teď už to přijde a hotovo!musí 🙂 uvidíme co nám řeknou ti naši mudři 🙂 a třeba ten infolic je fakt zázračnej 🙂

karlos12
28. srp 2014

@majkylove já v to doufám a věřím. 🙂

rytmus22
28. srp 2014

@bublinka74 Ja je dělám Taky první měsíc a včera mi došli.kde je mám rychle koupit?

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 v lékárně 🙂 nebo je mívají i někde v drogerii ale u nás moc néé 😉

bublinka74
28. srp 2014

@karlos12 joo jasné si to ještě jednou užiju 😀 ,já nikdy ovulační bolesti neměla víš,tak se ptám 😕 ,v práci super 🙂 jsem ráda mezi lidmi a konečně po roce 🙂 a v divadle super moc se mi tam líbí 🙂

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik taky jsem řvala jak mimino 🙂

rytmus22
28. srp 2014

@bublinka74 bydlim na vesnici tak to mam smulu ☹

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 ahá tak někoho požádej 🙂

bublinka74
28. srp 2014

holky mám silnější druhou čárku na ovu testu než včera,ale furt není stejně růžová,pobolívá mi podbřišek a malinko špiním,že by ta ovulace 😕 ,joo krev mi vyšla v pohodě,prý vaječníky fungují jak mají a hormony jsou v pořádku,jen musí hlídat tu cystu ..mám přijít za týden na krev a kontrolu zase

rytmus22
28. srp 2014

@bublinka74 pro ovulaci se spini ?

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 některé holky to píšou ,že špiní při ovulaci ...nebo že by se zahnízďovalo něco 😀 asi né,já už ničemu nerozumím 😀

rytmus22
28. srp 2014

@bublinka74 tak to sem z toh jelen :D ja uz taky nicemu nerozumim jak se mam snazit,kdyz nevim co a jak? :D 😀

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 já taky,to jsme dvě 😀

rytmus22
28. srp 2014

@bublinka74 😀 noo asi sem posedla tehotentvim dnes sem nakoupili par mimi oblecku 😀 saaakra :D

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 já ještě vůbec néé, nějak se bojím

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik možná ti nevím,že by zabral inofolic ..nebo nevím mám už ve všem zmatek,bordel totální 😀

mysackovi
28. srp 2014

tak já nevím...měsíc dělám ovu testy a žádný pozitvní :-/ max. je na nich slabý duch :-/ ....podle čípku to nepoznám, jsem z toho všeho přehlcená...asi se vyprdnu na to kontrolování a bude to.....

majkylove
autor
28. srp 2014

@bublinka74 to sou super zpravy🙂tak pockej jaka bude carka zitra,ale mela by silit a vzhuru na to😀