Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22 😀 cyklu že máš ovulaci 😀

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 ted uz me zas nic nepicha to je jen chvilku bo to mam byt cely den?

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22 někomu to může trvat celý den,někomu hoďku,někomu 3 hodiny,někdo špiní dva dny,jak u koho 😀

majkylove
autor
30. srp 2014
bublinka74
30. srp 2014

@majkylove co to 😀

majkylove
autor
30. srp 2014

@karlos12
@bublinka74 ahojky holky,já sem po noční,dnes mám dovču,u nás jsou pivní slavnosti tak se jdem kulturně zničit 😀 hrajou tu kapely tak už se těším,pěkně se zperu když můžu,tak 😀 no a zítra zas na noční,ale naposledy 🙂

majkylove
autor
30. srp 2014

@bublinka74 😀 ještě spím 😀

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 pockej co s tim ma spolecnyho spineni s ovulci a bolestma? :D ja uz sem z toho vazne magor 😀

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22 nooo některé holky při ovulaci i prý špiní 😀

bublinka74
30. srp 2014

@majkylove nespi 😀 si to hezky užij dneska :D :D

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 aha tak mezi ne ja nepatrim.takze teda co to znamena pro me,kdyz me to bolalo asi hodnu ? :D

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22 to nevím 😀 možná ta ovulka 😀 já to měla odpo ve čtvrtek asi cca dvě hodiny 😀 ,ale nevím můžu to mít k cystě ,taky nevím vůbec nic 😀 už jsem taky magor asi 😀

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 a mozna je to nevhodne,ale sem nejaka mokra 😀 😀 nebo jak to slusne rict?

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22 tak třeba máš ten ovu hlen co ?? 😉

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 treba ja se v tom opravdu nevyznam,kazdopadne dneska jdem na to 😀 a nekdo mi radil e po tom mam mit aspon pul hodky zvedle panevni dno .

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22 jo jo 😀 taky dělám ...nacvičuju spartakiádu 😀

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 no a zatim to je prd platne vid? 😀 ☹

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22
@rytmus22 tj ale neboj ono to tam doběhne někdy 😀

bjoucik.15
30. srp 2014

Ahoj holky, ráda bych věděla váš názor. Chtěli by jsme s manželem druhého mimíska,ale nevím zda vysadit prášky už teď,nebo až v zimě. Jde mi o to, že dost holek kolem mě měli problémy s otěhotněním,ikdyž se jim první dítko podařilo hned (i náš případ, za 2 měsíce jsem otěhotněla po vysazení). Ráda bych navázala MD s druhým na RD s první dcerkou. co myslíte, mám to odložit na ten prosinec nebo se snažit hned? 🤐

karlos12
30. srp 2014

@majkylove Ahoj, užij si hezký den.Nám teď chvíli pršelo, ale už je zase hezky.Ať máte hezké počasí a užij si to.Dej si i za nás 😉 , když můžeš.Já si dám až zítra večer, po práci 😉

bublinka74
30. srp 2014

@karlos12 tady taky chvilku pršelo a už je zas krásně 🙂 at ti to utíká taky 😉

dany777
30. srp 2014

@bublinka74 To je jasný,řekli jsme si přeci do Vánoc.Na začátku měsíce měl přítel narozeniny,tak jsem si říkala,že by to byl hezký dárek a nic.V září mám narozeniny já a zase asi nic,tak teď jsou před námi ještě ty Vánoce. 😉

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 no to jo no,taky jsem si říkala v srpnu,měla jsem kulatiny a nic a to to vypadalo nadějně :( ,tak vánoce to jistí ..všechny 😀 ,dneska na to skočíme všechny 😀 😀

dany777
30. srp 2014

@bublinka74 Já dneska určitě ne,já už budu jen čekat na tu mrchu ošklivou,ale vy jste v polovině tak vzhůru do toho 😉

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 já néé mám to dostat 5. nebo 6.9 🙂 člověk nikdy neví hmmm 😉 kamarádka otěhotněla prý před menstruací prý,tenkrát přítel byl nemocný a nebyla nálada tak prej jen jednou a bylo 😀

marmor
30. srp 2014

Holky, které zkoušíte testovací proužky na cukr ... ukázaly vám spolehlivě ovulaci? Já je používám tento měsíc poprvé. V pondělí 25.8. jsem byla 11DC a barva na testíku byla úplně tmavomodrá, což značí ovulaci. Den před a den po byla žlutá, což je negativní. Dnes (16Dc) je ale slabě světlezelená, což by mělo znamenat přicházející ovulaci. Jsem z toho volaká zmetěná 😒

jaenik
31. srp 2014

Holky, prosím, poraďte: V pátek celodenní tupá bolest v podbřišku + bolest na pravé straně. Večer se přidala bolest (citlivost) prsou. Včera celodenní tupá bolest v podbřišku, dopoledne doznívání bolesti vpravo a během odpoledne bolest vlevo, silnější než ta vpravo (v jednu chvíli jsem kýchla a myslela jsem, že se pos*ru, holky, to byla bolest, čekala jsem, že se mi v tom místě roztrhne břicho). Bolest prsou trvá (minulý cyklus mě prsa bolela 3týdny, než dorazila opožděná MS). Doplňuji, že minulý cyklus jsem měla 38 dní, v pátek jsem byla 17DC. Všechno to ale probíhalo bez jakéhokoliv výtoku, nebo, chcete-li, hlenu. Naposledy registruji před týdnem v pátek hustší bílý hlen a od soboty sucho. Čekala bych, že při ovulaci bude ten řídký...(?) Probíhá (proběhla) u mne tedy ovulace, nebo co to je?

svobodpetika
31. srp 2014

tak hlásím že už to není dušík ale pěkná čárka 🙂 dnes jsem 31 DC 🙂 a test je Benu 25, fotka teda hrozná 🙂

svobodpetika
31. srp 2014

tak jsem rozchodila starý foťák a tahle už je lepší 🙂

sleepers
31. srp 2014

@jaenik podle me jasna ovulace. Vzhuru na snazeni