Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

teenyel
2. čer 2014

@majkylove ahoj, tak sem jeste bohuzel patrim 🙂 ale je to teprve chvilicka co se snazime 😉

mysackovi
2. čer 2014

ahojky....já jsem taky snažilka....konečně...čekali jsme s manželem, až dodělám školu a doufám, že se brzy zadaří 🙂

majkylove
autor
2. čer 2014

@teenyel
@mysackovi vítejte holky a doufám že se nám všem brzy zadaří 🙂
co říkáte že bysme si pro lepší přehled tady zavedly takovou tabulku kolikátý den cyklu zrovna jsme ať máme přehled komu už držet pěsti a tak 😀 příklad:
majkylove.........2 cyklus snažení.............25DC
a vždycky kdo sem ráno bude přispívat jako první tak tabulku zkopíruje a u každé přičte jeden den,co vy na to? 🙂

mysackovi
2. čer 2014

no já to mám celkem divoký...tím že to mám dost nepravidelný, tak mě to trochu znepokojuje :-/ ....je těžké, zjistit, kdy by se měla dostavit menstruace....pravidelný jsem to měla akorát, když jsem brala hormon....tak uvidíme....ale snad se nám zadaří brzy 🙂

teenyel
2. čer 2014

@majkylove jeste lepsi by byla ta internetova tabulka a do ni psat a aktualizovat 🙂 ale uprimne...to netusim jak se dela 😀

majkylove
autor
2. čer 2014

@mysackovi jéé tak to nezávidím,já to mám vcelku pravidelný,plus,minus pár dní to se dá,ale jak říkáš snad se brzo zadaří.

@teenyel no tak by to bylo úplně nejlepčí,ale já taky nemám ani ponětí jak na to 😀

mysackovi
2. čer 2014

já už vůbec 😀
a máte ňáký finty nebo babské rady? 🙂

majkylove
autor
2. čer 2014

@mysackovi tak jelikož se ještě nepovedlo tak asi žádný osvědčený 😀 beru femibion a to je tak všechno,když si vzpomenu tak si dám zadek na polštář,ale jinak zatím nic.jak dlouho se snažíte?

mysackovi
2. čer 2014

no my opravdu krátce..... 😀 ...teprv první týden 😀 ....je to sice směšný, vím.....ale moc se na to těším...už skoro rok se na to klepu...

majkylove
autor
2. čer 2014

@mysackovi vůbec to není směšný,jsem na tom stejně,já už se na to klepu několik let tak už se teď nemůžu dočkat,nemůžu na to přestat myslet,je to hrozný 😀 vím že všichni říkají že se na to hlavně člověk nemá upínat,pak to schválně nejde,ale já to prostě jinak se svou povahou neumím no :-/

cukrik123
2. čer 2014

Ahoj, tak s poslední tabletkou před pár dny se ze mě stává taky "snažilka" hurá !!

majkylove
autor
2. čer 2014

@cukrik123 ahooj,vítej,přeju hodně štěstí ať jsi těhulka co nejdřív.Pověz nám něco o sobě jestli chceš 🙂

mysackovi
2. čer 2014

@majkylove ....to jsme na to stejně 😀

xjulinkax
2. čer 2014

Ahoj holky, já jsem taky snažilka, ne sice nová, ale snažíme se teď 4. cyklus. MS by měla přijít tento týden, a jelikož nemám vůbec žádné příznaky těhu, tak ji čekám každým dnem ☹. Stejně je to nespravedlivý, že? Moje spolužačka mi před nedávnem říkala, že kdyby věděla, že jim dítě "půjde" tak rychle (napoprvé), tak by to snažení posunula o dva roky... No, holt někomu se poštěstí, a někomu ne ☹. Já jsem akorát ve fázi věčnýho lhaní. Každej se mě na to vyptává a já pořád mlžím, vymlouvám se na práci a tiše doufám, že to brzo vyjde. Aspoň máme s manželem takové malé tajemství 🙂. Přeju Vám všem, ať se brzy zadaří a berete to snažilkování v klidu a v pohodě 😉. Hezký večer.

majkylove
autor
2. čer 2014

@xjulinkax ahooj,tak to vidím že jsme na tom stejně,taky očekávám Ms každým dnem a příznaky mám tak akorát přímo na ni :/ a to si myslím že jsme vystihli ovu a stejně nic,těhotenství je prostě fakt zázrak a já strašně doufám a pořád ještě věřím že se nám všem brzy zadaří 🙂 jinak my jsem měsíc manželé a taky se nás ted každej ptá na mimčo,to fakt nemám ráda a vadí mi to,ale tomu se neubráníme no :-/

dominka06
2. čer 2014

ahoj holky.také se snažíme. před 2 roky jsem o mimi přišla a od té doby to také zkoušíme,ale pořád nic. zkouším vše možné(bylinky,čaje,hormony,)ted beru NOSIFOL jsem12DC a zítra jdu na pregnyl.tak uvidím. 😉

merilinka
2. čer 2014

Ahojky,hlásím se taky do party 🙂
Dneska jsem dostala MS 😒 ,,snažili jsme se první měsíc po vysazení antikoncepce,,zvláštní,že jsem to dostala přesně na den,myslela jsem,že cyklus bude trvat déle.. Taky si myslím,že ovulka byla..máme doma dvě dětičky už,8 a 5,,do třetice toho mimíska,snad to vyjde 🙂 Obě děti máme s pomocí lékařů,z inseminace,,tajně doufám,že se povede normál,i lékař říkal,že to zkusíme,že šance je 🙂 Tak jak to půjde,zase na to vlítneme 😀 Stejně jsou dětičky zázrak 😵
Všem nám moc držím palečky!!!

majkylove
autor
2. čer 2014

@dominka06 vítej mezi náma a hodně štěstí 🙂 takže u tebe už se to řeší i lékařsky,to by mohlo mít výsledky 😉

merilinka
2. čer 2014

@dominka06 ahojky,jj,to znám,já přišla před dětma 2x,,pak mi srovnali doktoři cyklus,nasadili hormony,píchly přegnyl ,vajíčko prasklo a je z toho Matýsek 😀 a tři roky na to Adélka 😵 ...snad to teď půjde bez toho 🙂Moooc Ti držím palečky!!!

majkylove
autor
2. čer 2014

@merilinka vítej a hodně štěstí!tak ty už máš doma dva zázraky,to je krásný 🙂 já první měsíc měla taky ms tak při ha,ale to jsou asi ještě dozvuky,ted se to trošku už natáhlo,ale pořád přijatelně 🙂

dominka06
2. čer 2014

no nevím,už jsem to zkoušelai loni a nic.mám sníženou funkci štít.žlázy tak snad to půjde.už mám doma 8letou holčinu a mimi moc chceme už kuli malé.tak doufám,že to letos vyjde.kurňa!

dominka06
2. čer 2014

a děkuji za přivítání.

teenyel
2. čer 2014

Holky ja beru femibion a piji kontryhel. Zaznamenavam do fertilityfriend a do woman log pro. Merim teplotu a delam ovu testy. Ted se snazime 2.mesic a prasky jsem vysadila v prvni polovine dubna 😉

majkylove
autor
2. čer 2014

@dominka06 taky mám sníženou funkci štítky,ale prý by to nemělo mít vliv když bere člověk prášky tak uvidíme 🙂

@teenyel tak to jsme na tom s délkou úplně stejně 🙂 femibion beru,kontryhel nepiju bo jsem četla že je na úpravu cyklu a já ho mám vpořádku,má ještě jiné účinky?teplotu neměřím bo dělám nepřetržitý provoz takže absolutně bez šance měřit byt jen v přibližnou dobu a ovu testy jsem zkoušela ted poprvé a vyšel mi hezky no tak uvidíme,Hodně štěstí 🙂

teenyel
2. čer 2014

@majkylove kontryhel ma podporovat rust sliznice, aby se melo vajicko kam zavrtat 🙂 a je pravda,ze mam vse presne jak hodinky. Minuly cyklus,prvni po vysazeni HA 13 a 14dc pozitivni ovu testy,15dc ovu. Dnes jsem 13dc a opet pozitivni test 🙂 takze pocitam,ze jeste zitra bude pozitivni a ve stredu rano ovu 🙂 nebo v noci z utery na stredu 🙂

majkylove
autor
2. čer 2014

@teenyel hmm,to zní dobře tak asi taky vyzkouším 🙂 a je to jen jako čaj,nebo i třeba kapky a jak často se pije?

teenyel
2. čer 2014

@majkylove ja mam caj a piji dva denne od zacatku cyklu do ovu 😉

xjulinkax
2. čer 2014

@majkylove No právě ☹. My jsme skoro dva roky po svatbě a ptají se celou dobu! A teď, když už se snažíme a vůbec nikdo o tom neví, tak se na to už taky dívám jinak... Jak kdyby to bylo tak jednoduchý, řeknu si, že otěhotním a bude to. Ach jo ☹. Ale aspoň tím blafováním se pořád uklidňuju. No, kdybych to řekla, že se snažíme a každej by se ptal: Tak co, už?, tak to by mě ještě víc nervovalo. A co ty děláš pro zjištění ovulace? Já měřím jen BT, jinak žádné příznaky nemám, takže bych ji ani nepoznala. Minulý měsíc jsem začala pít kontryhelovej čaj a akorát se mi cyklus posunul o další týden.

majkylove
autor
2. čer 2014

@xjulinkax no my ani nemusíme říkat že se snažíme,lidi to prostě po svatbě berou automaticky takže jsou pořád otázky jestli už :-/ jinak na ovu jsem zkoušela první měsíc ted testy a vyšlo mi to,bohužel manža zrovna nebyl doma takže sme to určo prošvihli.o čaji uvažuju,ale právě mám taky strach aby se mi cyklus neposunul,mám v průměru 30 dní což si myslím že je akorát,delší už bych fakt nechtěla,tak nevím no.

xjulinkax
2. čer 2014

@majkylove Někteří lidi jsou opravdu na ranu. Já první dva měsíce měla cykly 28 - 30 dní, což je ideál a taky jsem cítila, když přicházela ovulace (bolest v podbřišku). A pak jsem začala pít čaj a nic necítím a cyklus posunutej :-/. Tak nevím, ale třeba na každýho to působí jinak. BT měřím spíš proto, abych věděla aspoň, jestli vůbec nějaká ovu proběhla. Tak přeju, abyste další měsíc neprošvihli 😉