Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
20. lis 2014

Kde jste vsichni, tehotni i netehotní? ? ? 🙂 zatim to tady okupujem jen my s Bublinkou 🙂 Omlouvam se vsem za ty fotky jestli to nekomu vadi, Mysko, nemas uz nejakou dalsi fotku z utz? radi bychom se pokochali 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@majkylove kde jsiiii Mysko, co screen??? Pis PIS cekame 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@martinalinda ja jsem tady uz taky, krasny fota 🙂 jak dlouho jste spolu asi ještě "novomanzele"? 🙂 ja jsem jen nejaka, ze bych byla jen pod perinou, zacina mi asi byt blbe a do toho vojta desne zlobi ☹

martinalinda
20. lis 2014

@terezapetrova dekuji, brali jsme se loni v zari, takze mame uz vic jak rok po svatbe 🙂 ale prakticky se da rict skoro novomanzele, protoze v breznu to tam pak vse shorelo, my to meli na hotelu tanecnice, ta se zavrela v prosinci a pak ten pozar, nejak nas to provazi, ale ted je hotel uz zase nove otevren 🙂
No to budou uz ty tvoje tehu stavy, tak hlavne aby bylo dobre, zacatky jsou asi nejhorsi, ale ti nebude tak spatne, ja uz bych taky chtela, aby mi bylo spatne 🙂 A maleho strc chlapovi, nebo neni doma?

terezapetrova
20. lis 2014

@martinalinda manza dnes odjel studijne na 3 dny do Polska, tak to musim zvladnout 😒 ale chápu, ze uz by jsi chtěla i tehu nevlnosti, jen je to nekdy narocnejsi když uz clovek lita okolo jednoho dítěte sakrys 😀

terezapetrova
20. lis 2014

holcicky vsem vam odpovim asi zítra dnes se citim total vystavenka a pujdu brzy chrupat, hezky vecer tady i jinde 🙂

merilinka
20. lis 2014

@terezapetrova děkuju 🙂,,hoodně dnů,naposledy jsem měla ms 7.10.,jenže mi to celé rozhodila ta revize,takže ms chodila po 7 týdnech,myslela jsem si,že nemám ovu vůbec a asi tedy někdy nějaká byla 😵 ,takřže vůbec nevím v kolikáteém týdnu mohu být,ale dle slabší čárky asi ze začátku,každopádně ms nikde a čárka byla včera ráno silnější,uvidím,ale bojím se zítra...myslím,že tam ještě nebude nic vidět,na UTZ to jde vidět až 4 tt tuším,,,tak alespoň sliznice aby byla zvětšená nebo něco 😕 zítra písnu 😵

terezapetrova
20. lis 2014

@merilinka utz ukaze od 2 tydnu, dej vedet urco pa 🙂

merilinka
20. lis 2014

@terezapetrova ,tak super 😵 ,písnu určo,pá 😵

martinalinda
20. lis 2014

@terezapetrova no to verim, jedno dite uz mas, ja zatim zadne, takze proto to asi jeste nechapu, netusim co me pak u druheho ceka 🙂 tak si bez odpocinout, zaslouzis si to po te sichte u Vojtiska 🙂 hezky vecer i tobe

majkylove
autor
20. lis 2014

konečně domáá 🙂 Takže dle utz vše vpořádku,krev bude až zítra,ale prý dle zkušeností to krev už málo kdy pokazí,tak snad nebudem vyjímky.Mrně chrápalo tak ho paní doktorka musela furt dloubat,no úžasný to bylo.A už nám chtěla říkat co to je,tak říkám že ne a ona že jsem teda statečná 😀

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda néé v pohodě kočko ....já ti nevím co je to za odběry,ale @majkylove ti poví určo 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@majkylove krásný kočičko 😉

merilinka
20. lis 2014

@majkylove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,krááásnej,,bože super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Velká gratulace a jen tak dál!!!!!

majkylove
autor
20. lis 2014

@martinalinda nádherný fotky a to prostředí!!!to musela být kouzelná svatba prostě 😉 jste moc krásní oba!!!

terezapetrova
20. lis 2014

@majkylove kraaaassssaaa jsem za tebe moc stastna Mysko 🙂 🙂 me uz mega boli zaludek 😒

majkylove
autor
20. lis 2014

@terezapetrova já jsem taky a pořád tomu nějak nevěřím 😨 prostě ne jako 😀 tak to vypadá že to u tebe začíná noo,nezávidím a nepřeju 😒

martinalinda
20. lis 2014

@majkylove juuu miminko 🙂 to je krasne, tak jsem za tebe rada, ze je vse v poradku, uz je to krasne miminkooo, jak tam jde vse videt, juu, super. Jezis, se cervenam, dekuji, to nam snad nikdo nerekl ze jsme tam krasni, tak to moc dekuju teda, jsi me dostala 🙂 Prostredi a pocasi vyslo perfektne, doporucuji vsem.

majkylove
autor
20. lis 2014

@martinalinda děkuju,teď už to tak musí jít až do konce prostě a budeme mít nejhezčí miminko 😅 a není za co děkovat,nelichotím,je to pravda 😉

any2014
20. lis 2014

Ahoj holky, prosím o radu. Posledni MS 8.říjen. // týden po vynechání a ověření z krve ČT 13.11. Hodnota hCG 3800. Jenže dnes kontrola u lékařky. A prý asi neprosperující těh., ze se mám připravit na nejhorší. Na Uz mám být v 7.tt a vypadá to na 5.t bez srdíčka. Byl to celkem šok a strach . Leky na podporu tehotenstvi. A UZ za dva týdny. Prosím poraďte mi, připDám si zoufale. Krevní testy jsem si nechala delat v laboratořii a to mě před týdnem říkali jak vysoké hodnoty mam. 😢

chilli009
20. lis 2014

@any2014
Ahoj, nevzdavej to, nadeje umírá poslední. Důležité je i kolikaty den probiha ovulace, pak muze habrovat i treba o dva tydny oproti utz u ktereho se udava posledni menstruace. Za 14dnu bude uz urcite srdicko a bude to v pořádku. Ver miminku a hlavne mysli pozitivne, vim ze to není jednoduchý, ale zkuz to.

chilli009
20. lis 2014

@martinalinda
@bublinka74
Tak to me mrzi, že utz nic neukazal :'(, každopádně jedeme dal a do konce roku to klapne // .
Ja cekam na MS zda dorazi o víkendu nebo kdy?

@majkylove
Krásny miminko, jen tak dal 🙂

chilli009
20. lis 2014

@terezapetrova
Obr gratulace kočko a ať je vse vzdy v pořádku.

chilli009
20. lis 2014

@merilinka
Držím pěsti 🙂

chilli009
21. lis 2014

@88martina88 bohužel taky nic nevidím, ale přijde mi, že testuješ i moc brzy, většinou se testuje až v den očekávané MS nebo den dva po očekávané MS, počkej ještě pár dní a třeba z / budou na testíku // 😵

bublinka74
21. lis 2014

Kuk holky 🙂 ,tak je zase pátek 😀 co kdo bude vyvádět 😀 já jedu odpo se synáčkem koupit boty a bundu,už jsem včera od doktora něco vyhlídla,tak tam zajedem,aby nám neumrzl ...a rozhodla jsem se udělat 4 těsta a o víkend si budem hrát 😀

bublinka74
21. lis 2014

@any2014 ahojky,ona Tě neposlala ještě jednou nebo dvakrát na krev ,zajdi si tam ob dva dny,uvidíš jestli hodnota HCG stoupá hmm ,mohlo to být ještě malinké ...kamarádce pořád říkali,že je to neprosperující ,byla tam v 6tt a za týden už tomu bylo jinak,ale na tu krev bych šla hmmm ,držím palečky!!

any2014
21. lis 2014

@chilli009 moc děkuji za podporu! Vypadalo to, ze ma lékařka nás odepsala a já potřebovala slyšet něco jiného. Dekuju

any2014
21. lis 2014

@bublinka74 jdu hned rano. Nevydržela bych čekat dva tydny na UZ. Dekuju

blauen
21. lis 2014

@ycida děkuji, snad už to mám přeléčené dostatečně! Taky si hodně přejeme mimiško, ale nějakých 14 měsíců už je to neúspěšné....věřím, že rok 2015 nám ho změní a dočkáme se vytouženého mimiška 🙂 Tobě taky hlavně zdravíčko a hlavně ať se zadaří! 🙂