Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
4. srp 2014

@marketat tak to ju 🙂 no my už skorem 8 měsíců a mezitím jsem byla na laparoskopii ,tak uvidíme 🙂

audrey44
4. srp 2014

@bublinka74 Ježiš, až teď čtu o čárce na testu!!! Ty joooo! Tak šup pro další test a dej vědět!!! 😵

bublinka74
4. srp 2014

@audrey44 spíš dušík,ale už nešpiním ,,,bylo to jen mírně do hněda ,zítra jdu na krev 🙂 uvidíme,může to být i nějaká hormonální porucha ...no a v sobotu slavím kulatiny ...to by byl dar 😀

audrey44
4. srp 2014

@bublinka74 No podle me to vypada vic nez nadejne, ale nechci to zakriknout 🙂 Darek na narozeninam by to byl paradni 😵 ten test dneska zkus!!

bublinka74
4. srp 2014

@audrey44 no uvidíme,dostávala jsem to spíš dřív ....půjdu je koupit ,ale zkusím až z ranní moči,to je prý lepší 🙂 jinak děkuji uvidíme

audrey44
4. srp 2014

@marketat Z Budějc jsem pro změnu já 😀

bublinka74
4. srp 2014

noo vidíte holky :D Kladno je všude i v Budějovicích 😀

audrey44
4. srp 2014

😀 😀

marketat
4. srp 2014

@audrey44 Jak koukám na fotky, tak se přes pejska dokonce známe 😉

audrey44
4. srp 2014

@marketat Fakt??? Tak to mi řekni 🙂

marketat
4. srp 2014

@audrey44 z ordinace na Větrné. Je to možný?

audrey44
4. srp 2014

@marketat Ano, tam my chodíme! No tak to je sranda 😀 To mi připomnělo, že jsem na konci července zapomněla odčervit psa. Jdu na to hned 😀

ycida
4. srp 2014

@laky88
tak hlavně, aby se ty dny nevlekly moc dlouho 😉 . Já mám zítra vyšetření na G., takže se má paní doktorka na co těšit. To bude otázek 😀 😅

ycida
4. srp 2014

@gabi2409
ahoj ☹ , tak to mě opravdu moc mrzí ☹ . Je zbytečně Tě tu nějak chlácholit, ale chci Ti aspoň držet palečky, aby vše bylo v pořádku a brzy se mimi umoudřilo a udělalo vám moc štěstí. Zasloužíte si to, když si mimi moooc přejete a tak tedy držím palečky 😉 😉 😉

swellt
4. srp 2014

Ahoj holky, jakpak se máte? Nějaké novinky u některé??
Já dnes dělala ovu test, ale pouze slaboučká druhá čárka, takže nejspíš nic...Od čtvrtka do neděle jsem netestovala, páč jsme byli na dovolené, která byla krásná a mimo jiné na tulení veeeelice hojná!! :o) Ovu bych měla mít dnes, ale na testu se nic neukázalo, tak buď už byla, nebo teprv přijde....Ale to by zase test ukázal, že...?! :o) Jsem z toho zas nervoza... :o(
A další ''rána'' v podobě čtyř těhotných kamarádek.... :o(
Achjo.... :o(
Ale jinak vám všem přeju krásný zbytek pondělí! :o)
A mnoho štěstíčka při snažení!!! :o)

petavan
4. srp 2014

@swellt testuj dál je možné že ještě bude a nebo už byla, v podbříšku tě nebolelo? a co plodný hlen spozorovala si?

swellt
4. srp 2014

@petavan V podbřišku mne nebolelo vůbec,dnes jen trochu záda - jako kdybych to měla dostat..Hlen jsem žádný nepozorovala, snad jen bílý výtok,ale to úplně nevím, k čemu přisuzovat...

petavan
4. srp 2014

@swellt taky mě dnes bolí záda ovu jsem měla ted o vikendu tak uvidíme jak to taky dopadne ;) jinak přeji hodně štěstí ;)

swellt
4. srp 2014

@petavan I já tobě přeji hooodně štěstí...!! :o)

kimdes
4. srp 2014

Snažili jsme se měsíc-teda tak týden v kuse, kdy jsme se potkali☹, dovolená jedna, druhá, svatba bráchy, víkendy u rodičů....výsledek negativní...Tak snad srpen bude šťastný měsíc🙂 Jak jste na tom vy?

bublinka74
4. srp 2014

holky tak zítra na krev a mám celou bradu beďáků 😀 to už jsem neměla snad 5 let 😀

petavan
4. srp 2014

@kimdes my se snažíme ted druhý měsíc zkoušíš ovu testy?

ycida
5. srp 2014

@bublinka74
ahoj, tak to jsme na tom stejně. Přítel mi říká, že jsem fajn, že mládnu ☹ 😀

janak17
5. srp 2014

Holky, musím Vám to hned napsat. Dneska ráno se nám na testu objevil duch 😀
Do ms mám ještě dva dny, tak snad to není jen přelud a vysněná halucinace. Snažíme se od dubna, takže to vyšlo 4. měsíc. A vypadá to, že stihnu přesně navázat na současný rodičák. Tak jsem moc ráda 🙂
Držím Vám všem pěsti, ať se taky zadaří. Já už prosila celý vesmír, ať nás déle nenapíná 🙂

audrey44
5. srp 2014

@janak17 Potichu moc gratuluju!!! 🙂

petavan
5. srp 2014

@janak17 moc ti to přeji a gratuluji 🙂 na tenhle okamžik čeká spoustu z nás 😉

jitulka188
5. srp 2014

Ahojky 🙂)) Holky ms jsem měla od 26,7 a trvala 6 dní . A podle ovulační kalkulačky bych měla mít ovulaci v sobotu(ten nejplodnější den) Ale od st . že by to mělo začít ...Neni to divný ? měla jsem za to, že ovulace bývá v půlce měsíce cca.
Ale asi přijde fakt ted bolí mě prsa a začíná zase hlen malinko ....Teprve začínám tak ještě nevím úplně co a jak 😀 . Měření ještě neděláme ...manžel chce at tohle dělám až za dýl když to nepůjde 🙂)

bublinka74
5. srp 2014

@ycida ajoj nooo to já raději budu bez beďáků :D a jak bolí na té bradě ,hustý 😀 ,kluci prý máma puberťák 😀

bublinka74
5. srp 2014

holky tak na krev až ve čtvrtek ...tož to ještě vydržím ,ale chcete se zasmát co mi řekl přítel 😀 to je boží ty máš beďáky a víš ,cítím zvláštní vůni nebo pach z úst 😕 říkám co to ?? 😀 No né jako smrad,ale něco zvláštního už asi týden ...říkám no nevím možná třeba kov néé 😀 mám už 14 dnů v puse tak divno a nevím co to je 😀

denisska
5. srp 2014

@bublinka74 😀😀