Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove teda HCG 😀 za 10 dnů mám přijít mají dovolenou tak ještě nejásám,ale mělo by se zvedat 🙂

blauen
15. zář 2014

@majkylove, my jsme na tom v bledě modrém co se týče přátel a jejich těhotenství na začátku nás bylo 6 sezdaných párů a krom nás už všichni mají nebo čekají miminko a my jsme zůstali sami bezdětní a všichni jsou chytři jak rádia.....ach jo...jdeme pomalu do 13 měsíce zkoušení nechci říkat marného ☹

majkylove
autor
15. zář 2014

@bublinka74 tyy jo,ale jasej,je to tam kocko!moc gratuluju,to je super!ted se k tobe musime jeste pridat my s karlos a budu doufat ze uz ted at mame stejnej mesic vsichni 😵
@blauen je to hnus,o to vic je to stresujici ☹ a uz bylas na nejakym vysetreni?

chiara75
15. zář 2014
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@bublinka74 Moc gratuluju!

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove děkuji kočko,já vím,ale dokud to neuvidím víš ... ještě není vyhráno,říkal opatrujte se nic těžkého netahat,byla tam ta malá cysta tak aby to neudělalo nějaký problém 😕

bublinka74
15. zář 2014

musí to vyjít i Vám kočičky všem !!!!

majkylove
autor
15. zář 2014

@bublinka74 strach bude vzdycky,ale neboj,je to tam a tak to i zustane a hotovo!ses pro me povzbuzenim ze to jednou vyjde i nam😉a co pritel,jasa?🙂

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove noo to joo 🙂 no po 9 měsích 🙂 přítel to ještě neví ,nechávám to jako překvapení až přijede z práce 🙂

majkylove
autor
15. zář 2014

@bublinka74 juu,tak pak pisni jak to probihalo 🙂

bjoucik.15
15. zář 2014

@karlos12 no jelikož jsem včera měla ovulaci, neměla jsem tedy testy,ale pokud to nebyla ovulace,tak netušim co, no každopádně mi asi ani ty prášky nesedí, kdyby HA seděla tak přeci nemůžu mít ovu?! Už to fakt nechápu. Manžel řekl ať vysadím, že je to divný! No a jestli jsem měla ovulaci,tak den před jsem měla styk,tak jsem na to tedy zvědavá 🙂

rytmus22
15. zář 2014

@bublinka74 tak jak si dopadla u dr?

bublinka74
15. zář 2014

@rytmus22 ajoj,zatím dobře HCG je 518 ,za 10 dnů mám přijít na krev a sono 🙂 ,ale nejásám mám tam tu cystu tak se mám prý šetřit,nic netahat atd... uvěřím až uvidím ..jo a test má ducha zatím ,prý se to u cysty stává

rytmus22
15. zář 2014

@bublinka74 tak to gratuluju a ja nic :--(

bublinka74
15. zář 2014

@rytmus22 přijde to kočičko uvidíš ,já čekala 9 měsíců .... 😉 a ještě to není stvrzené utz hmm

rytmus22
15. zář 2014

@bublinka74 je pravda co bychchtela hned po prvnim mesici

bublinka74
15. zář 2014

@rytmus22 uvidíš že to přijde brzy hmm 😉

rytmus22
15. zář 2014

@bublinka74 snad mas pravdu

bublinka74
15. zář 2014

@rytmus22 uvidíš,že ano 😉

blauen
15. zář 2014

@majkylove: zatím nebyli ještě si dáváme půl roku a pak to začneme řešit.....pomalu už nesnášíme tu větu, že to chce klid... 😠 to bych vraždila....vím, že to chce klid...ale to by museli být v klidu všichni kolem nás

bublinka74
15. zář 2014

@blauen 😀 😀

blauen
15. zář 2014

@bulinka74 aspoň někoho jsem dneska rozesmála 😉

bublinka74
15. zář 2014

@blauen tj noo to chce klid 😀 😀 nevraždi měěěěěě 😀 😀

majkylove
autor
15. zář 2014

@blauen ja taky klid nezvladam a nemyslet na to?vubec,mesic od mesice nezdaru je to horší a horší,ale jednou to snad vyjit musi...

hanka.knizkova
15. zář 2014

Ahoj holky.. my se snažíme uz 5.mes. a opět nic ☹ dcera se nam povedla 2.mes.,jenže tenkrát jsem to neřešila-žádná ovulace,testy atd..ted bylo velké plánování co a jak,aby to vyšlo az dcera půjde do školy,kvůli práci kde mám smlouvu na dobu určitou atd a ono se stále nedaří a nedaří..nesnáším chytré řeči ze na to nemám myslet,protože jak dobře víte tak to proste nejde ☹ Uz mi z toho pekne hrabe.. ☹

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove vyjde to holky 🙂

blauen
15. zář 2014
blauen
15. zář 2014

@majkylove vím jaké to je měsíc od měsíce....dneska zrovna mi volala kamarádka, že je těhotná a hned jak jsem zavěsila tak se mi koulely slzy v očích.....je to už rok, co se nám nedaří, ale není to tak dlouho, abychom se začli honit od čerta k ďáblu po doktorech.....a proto neztracíme naději a třeba nám to vyšlo ted v Tatrách 🙂

mispula19
15. zář 2014

Ahoj holky, zas po delší době 😀 Vy tu valíte, že člověk nestíhá číst, když tu není v jednom kuse 😎 novinky od nás? Po tom, co jsme se minulý měsíc trefili do mé první krásné ovulace a skončilo to mrchou právě znovu uvuluju 😎 a zase je to jiný jako minulý měsíc, takže nebýt ovu testů, nebudu si jistá 😕 břicho mě teda bolí fest, ale minule bolelo jako u mrchy, teď jako u nachlazení 😀 každopádně cesta na kole po našich cestách je pro mě utrpení, výtok taky nic moc ale je, tak jsem zkusila dnes test a po tom, co předchozí dny byli čistý jako lilie, dnes dálnice 🙂 odpoledne hned po právi ten horní ve cca 14:30, večer mi to pak nedalo a zkusila sem další, zda ovulka už byla nebo bude a čárka před chvílí v 21:00 o něco silnější, takže ovulace bude předpokládám zítra. A co pro mě byla další novinka, že snad spermie může oplodnit vajíčko až po 48 hodinách cestování?? 😕 😅 minule nám vyšlo snažení v den ovulace a den po, tentokrát to vyšlo na 1 a 2 dny před pozitivním testem, tedy 3 a 2 dny před ovulací. Muže už mám opět pryč, takže to nepojistíme, ale já si pořád říkám, že to neřeším, tož to nebudu řešit 😀 😅 ... a jen tak mimochodem, v pátek porodili 2 holčiny z práce, neřeší se nic jiného a vážně stojí fůru přemáhání dělat, že je to krásný, ale mě se to netýká 😎 😀 přikládám foto, co myslíte? A samozřejmě na všechny co se snaží pořád moc myslím! 🙂

mysackovi
15. zář 2014

čauky holky ...tak dnes 28DC a MS zatím nikde...píchá mě převážně na levé straně, čípek tvrdý a řekla bych e zavřený....kéééž by nepřišla...ale taky by to nemusel hned znamenat těhu, sice bych měla mít po utrogestanu pravidelnou MS, ale kdo ví ....se snad začnu modlit.....

bublinka74
15. zář 2014

@mysackovi držím palečky !!!!