Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
15. zář 2014

@mispula19 krasny testiky,tak preju at sou koncem mesice takovy ukazkovy i ty tehotensky😉
@mysackovi a kdy budes testit?🙂
@bublinka74 doufam ze se na nas nevyprdnes jak ostatni tehule a budes tu porad s nama🙂

bjoucik.15
15. zář 2014

@karlos12 Děkuji,opravdu si dělá co chce, až nechápu... už týden příznaky těhu, jako při prvním, a přitom si to snažím nevsugerovat! Včera určo ovulace, přes prášky... fakt se už picnu, ať žije nevědomost! Uvidíme co mestruace, jaká bude a kdy....

@verunka11221 zkus kontryhelovej čaj, ten umí divy... ségra měla taky nízkou sliznici a brala na to nějaké prášky od dr a nic, až ten čaj jí pomohl a za 2měsíce byla těhotná teď jí doma leze 9měsíční kluk 😉

bjoucik.15
15. zář 2014

@bublinka74 tak tedy zatím tiše jásám 😀 😎 ale myslím, že můžu i hlasitěji 😉 😉

mysackovi
15. zář 2014

Děkuju moc...víc jsem si snad nikdy nepřála 🙂...a jestli ms nepřišla z jiných důvodů, tak jen doufám, že nebudu muset brát zase ňáký hormony ☹
Včera jsme se pro jistotu pomazlili, čekala jsem, že to tím dyžtak rozjedeme a ono nic.....prosím, prosím.... 🙂
chci vydržet se netestovat, páč se dooost bojím zklamání

mysackovi
15. zář 2014

@majkylove já se strašně bojím zklamání ☹ ...nevím kdy mám testnout?
já se bojíím, že budu zklamaná.....

soda365
15. zář 2014

Ahojky holky, tak už se taky naplno přidám do kroužku.. Dneska mi přichází menstruace ještě po poslední HA, ve středu mi má přijít nosiFol a já se začnu naplno snažit o špunta.. Jen je mi trochu smutno.. Byla jsem venku se sestrou (36) snaží se o miminko s přestávkama už přes pět let, chodí na superovulace, embryotransfery a všechno to kolem.. Mě je 24 a začínám, říkám si na jednu stranu, že jsem začala před třicítkou (tzn. tak nějak "včas"), ale pak jsem se podívala na ségru a napadlo mě něco šíleného - Co když se to povede a já otěhotním dřív než ona a ještě ke všemu jen tak?? Asi je blbý, že o tom přemýšlím, ale nevím, jak jí to teoreticky jednou řeknu jako šťastnou zprávu..Nebude to pro ní tak trochu katastrofa.. Máma mě dneska upozornila ať se ségrou vůbec neprobírám, že se snažím o dítě.. Přitom bych se s ní nejraději o všem radila.. No nic, teď hodim tyhle úvahy k ledu a budu je řešit až to eventuelně nastane.. Jsem ráda, že aspoň tady je tak super parta, že je možný kolem "snažení" všechno probrat.. V těhle chvílích jsem fakt ráda, že tu jsme jedna pro druhou.. 🙂

majkylove
autor
15. zář 2014

@mysackovi jak dlouhej máš normálně cyklus?
@soda365 vítám tě!chápu že je to těžká situace,úplně se do toho ted dovedu vžít když už se snažíme delší dobu a příjde za mnou kámoška že čekají a já se z toho úplně sesypu,u sestry je to o to víc.Ale vůbec to není to že by to člověk nepřál,to jo,ale zamrzí to a myslím že když se vám zadaří tak to u sestry bude podobný a bude šťastná 😉 každopádně bych jí řekla že se snažíte,určitě neprobírat podrobnosti,pokud teda nebude sama chtít,ale myslím že je lepší aby s tou možností počítala a ne pak na ni vybalit že už čekáte a ona by ani neměla tušení že ste se snažili...

soda365
15. zář 2014

@majkylove děkuji Ti za uvítání a za tvou radu.. Asi máš pravdu a já bych jí to měla aspoň informativně sdělit.. Vím, že si vlastně tak nějak dělám zbytečně starosti dopředu, ale cítila jsem doslova panickou hrůzu, když jsem se na ní před týdnem podívala jak si píchala injekci na podporu růstu folikulů a představila jsem si ježiši a co když mě to vyjde jen tak.. Musím říct, že v tu chvíli by se ve mě nikdo ani krve nedořezal a´když si na to vzpomenu tak se to ani po týdnu nelepší.. Ale přitom vím, že by mi to přála...

majkylove
autor
15. zář 2014

@soda365 no vidíš,to je nejdůležitější,normálně jí to řekni a budete se podporovat vzájemně,samozřejmě že ty ji víc,ono se jí to taky podaří,dnes je medicína všemocná 🙂

mysackovi
15. zář 2014

@majkylove no to je právě? normálně cyklus pomalu nemívám, když začnu brát hormony, tak je pak chvíli klid....tak nevím :-/ ☹...o to je to horší.....

majkylove
autor
15. zář 2014

@mysackovi aha,tak to je těžký,tak bych počkala do 30DC a pak testla 😉 nemáš ovu test že bys aspon ten zkusila ráno?

mysackovi
15. zář 2014

@majkylove ovu mám skoro celý měsíc s duchem....

majkylove
autor
15. zář 2014

@mysackovi a dělalas ho i teď poslední dny?

mysackovi
15. zář 2014

@majkylove jj dneska....opět duch :-/

mysackovi
15. zář 2014

@majkylove předevčírem taky duch...celý cyklus jen duch :-\

majkylove
autor
15. zář 2014

@mysackovi hmm,tak to budeš muset vydržet na ten tt :/

mysackovi
15. zář 2014

@majkylove jj...počkám asi do pátku...břicho bolí, ale jinak...

mysackovi
15. zář 2014

jdu chrnět, tak dobrou noc 🙂

majkylove
autor
15. zář 2014

@mysackovi dobrou,držím palce!

dany777
16. zář 2014

@bublinka74 Moc gratuluju,tak se nám to oběma povedlo v září,to je super.Já jsem si říkala,že to vyjde,už kvůli těm tvým výtokům. 🙂 Opatruj se 😉

mysackovi
16. zář 2014

Gratuluju holky....a teď nás prosím pořádně poplivejte 😀

mysackovi
16. zář 2014

@majkylove děkuju 🙂...ms zatím nikde...ale včera večer mě teda děsně píchalo na té levé straně, až to bylo občas nepříjemné ...nerozumím...ach jo, nebudu se radši etě testovat, nejhorší je že teď nevím jestli to zpoždění je těhu anebo zase blbej cyklus...teoreticky by ms měla teď přijít, v srpnu jsme brala utrogestan....čípek je docela vzadu a stále ztvrdej a řekla bych že je zavřenej a je tam děsný mokro, občas s s bílým hlenem....jsem z toho nesvá...

mysackovi
16. zář 2014

jinak dobré ránko 🙂

majkylove
autor
16. zář 2014

@mysackovi já bych testla 30,pak případně 35 a když nic tak už bych to zas řešila s Dr...

bublinka74
16. zář 2014

ahoj holky 🙂 jasné ,že tu budu pořád s Vámi jak jinak ,kam bych taky chodila 😀

bublinka74
16. zář 2014

@dany777 noo ještě nejásám,až to uvidím na utz víš ....tj,ale výtoky můžou být i z jiné příčiny 😉

bublinka74
16. zář 2014

@mysackovi plivu na všechny co nejsouuuuuuuuuuuuu 😀 tfuj pfuj pliv 😀

bublinka74
16. zář 2014

@mysackovi hele já jsem 34 dnes a včera jsem tam měla slabouulinkatou čárečku ....ono jak u koho a kdy víš,mně řekl doktor,že i k vůli té cystě můžu mít klidně testy negativní ,zajímavé že

majkylove
autor
16. zář 2014

@bublinka74 tak to vypadá že zabral infolic,co říkáš? 🙂 doufám že mě i karlos taky...ale nic mi není,krom bradavek,v břichu mě ani nepíchne takže zase nic určitě ☹
@karlos kde se flákáš? 😀

jakata
16. zář 2014

ahoj my se snažíme od července a zatím nic. Dobrala jsem antikoncepci, MS nedorazila, takže na injekci + doktor mi doporučil Inofolic. Zatím bez úspěchu. První těhu napoprvé. Tenkrát pomohl Gynex, teď už ne.