Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 tak to ju ... vím u nás je to také

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 jooo telefonuje jooo 😀 😀 noo nesmíš odpadnout ,máš práci 😀 😀

martinalinda
30. zář 2014

@karlos12 neboj, vse se da vyresit praskama, ty to vse se spravi a vse bude jak ma byt. Urco se neupinej na nemoznost otehotneni, to ja delala taky ale doktorka mi rekla ze kdyz budu brat prasky tak se to pekne srovna a jsem jako zdrava baba, takze nezoufej 🙂 ja jdu na kontrolu az v prosinci, tak jsem zvedava jake bude TSH.

martinalinda
30. zář 2014

@bublinka74 je super ze ma kazdy chlap nejaky konicek, to jim pak muzem nakupovat porad jen to mas asi lepsi a jednodussi 🙂 ja teda v autech se moc nevyznam, takze si musim nechat napsat seznam, co vse chce 🙂

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 snažím se 😉 Ale co bych neudělala,on dělá mnohem víc.Je to můj poklad 🙂

karlos12
30. zář 2014

@martinalinda ale jo,vše zvládnem 😉 Jaké ho míváš s medikací ?

karlos12
30. zář 2014

@majkylove koukám žes četla paterčata.To už mi asi nenapíšeš 😒

bjoucik.15
30. zář 2014

@karlos12 jak divná?? ono by mě to ani nepřekvapilo, než jsem brala HA měla jsem cykly i 90 dní, takže mě už fakt asi nic nepřekvapí.. jen jsem si celou dobu myslela, že malou jsme zplodili 15tý den, tak chyba v počtech... 😒

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 jaký paterčata bože zas 😀 se nám míšulice zbláznila už 😀 😀 😀

karlos12
30. zář 2014

@bjoucik.15 ty brďo,90 dní ? To ale není úplně normální,ne ? A ovu takhke brzy také ne.Ale co normální je,že ?výpočty nevýpočty,hlavně že malá je 🙂

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 ne,já se zbláznila.Je tu diskuze o pořadu o paterčatech.Tak jsem tam napsala svůj názor.Moc se nelíbil 😒 Ale to je jasné,každý má jiné zkušenosti,jiné názory.Takže tak 😉

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 ahá jasné to chápu,já jen že Mišička mi přivolává dvojčata a neví proč 😀 😀

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 hm,to bych se bála. 😉 A proč vlastně ne ? Vždyť možné je vše 🙂

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 hele holky nezlobte joo obě dvě 😀 nebo bude basama fousama 😀 😀

bublinka74
30. zář 2014

Tak dobrou kobližky moje 😀 přijel mi miláček 😀 😉

bublinka74
30. zář 2014

nějak mě začalo bolet zas na levé straně,jako že by levý vaječník,že by levý vaječník 8DC uf divné noo že by čaje,kapky,ovulka ...fakt jsem z toho na hlavu už 😀 jdu raději hají 😀 😀

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 sladké sny.A až přijdou dvojčátka, tak si to povíme 🙂 😝

mysackovi
30. zář 2014

@bublinka74 já už jsem z toho všeho dávno na hlavu 😀 ...mému tělu ale naprosto nerozumím...dělá si co chce a mate mě 😀 ...neposlouchá mě 😀
Dobrou noc všem 🙂

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 to vis ze napisu,mam totiz uplne stejnej nazor 😉 opet trpim nespavosti,nevim co mi tam ta bublinka vyvadi 🙂 vsichni trpi unavou jen ja musim mit zas neco extra a trpim nespavosti a prebytecnou energii,no chapete to 😀

majkylove
autor
1. říj 2014

Takže mimino se rozhodlo že asi není potřeba spát,na co? 🙄 to že chodím furt čůrat to už jsem si zvykla,ale že sem za posdlední 2 dny naspala cca 5 hodin tak to fakt nééé,co to jéé sakryš,nemám být unavená? :-/ 😀 mám hyperaktivní dítě a to o něm ještě ani nevím 😀
A dnes začínáme šestý týden, 5+0 😵

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove 🙂 Ti musí dát najevo pěkně ,že je tam nooo 😉 neboj to tělo se uklidní zanedlouho 🙂

bublinka74
1. říj 2014

@mysackovi se na všechno fakt vyprdni vážně,myslím testování,zkoumání a tak ....já už to fakt nedělám a ještě jsem ani nekoupila ty ovu testy fakt,vůbec nechci...nějak mne to neba a nechám to plynout pěkně 😀

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 ty zlobíšššššššš,počkej až Tě uvidím 😀

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove ty marodíš nebo né,co to rameno,už dobrý ? 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@bublinka74 dneska makam 🙂 rameno covece mnohem lepší,valim kazdej den na noc ten tvaroh a asi to ma neco do sebe,takze snad uz to dolecim vpoho 🙂

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove tak to je supér když zabírá 🙂 staré babské rady fungují koukám,věřím i na ty bylinky,dříve vlastně neexistovaly žádné prášky,hormony atd... a používaly jen byliny,takže asi jooo 🙂 ,začínám stárnout asi 😀 😀

majkylove
autor
1. říj 2014

@bublinka74 presne,neni nad babsky rady fakt.vsak babička nas tak lecila cely detstvi a jak to pomahalo 🙂

mysackovi
1. říj 2014

@bublinka74 jj už nebudu testovat... jsem si dny měřila BZ a měla jsem 36,3 36,5 a dnes ráno 37,1
ale pokouší se o mě anákej moribundus, tak to bude asi tím, ale normálně teplotu nemám :-/
jak říkáš ty....konec testování akontrolování....akorát jsem pak zklamaná

bublinka74
1. říj 2014

@mysackovi přesně ták,nech to volně,pokud Ti nenašli nebo nenajdou nějaký vážný problém ....přijde to 😉 ,já byla před rokem na žlučníku a přijde mi,že když do tebe někdo hrábne a otevřou Tě ,pak nastanou problémy a je fkat,že hned po půl roce u mne nastaly,jako kdyby se to tělo zbláznilo ....,ale tak nasadila jsem byliny,jako dříve a uvidíme ,ono se to podá 🙂

mysackovi
1. říj 2014

@bublinka74 přesně.....uvidíme co mi řekne doktorv úterý....budu si teď užívat, jezdit do bazénu a hubnout 🙂