Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
13. lis 2014

@terezapetrova jj taky sem rada chodim protoze me tu vsechny pochopite, jsem tu rada, a da se tady sverit a vyplakat se 🙂 ale jo, urcite chapes jak se citim, je to tak taky to moc nemuzu vydychat stale, a nevim co bude..dneska se stehovala, hodne veci zase odvezla, byl tu i ten jeji, nemohla jsem ho ani citit...no a o vikendu nasi jedou na 3 tydny pryc, takze budem doma sami, jsem zvedava zda se tu ti dva zase objevi a budou dal stehovat...no nezavidim jim to, jit do bytu ve kterem nevim zda budu dalsi mesice...takze i to vse me trosku ovlivnuje a proto treba nemam ani tu ms jeste. Doufam ze brzy dorazi...jinak moc gratuluji k testikum, krasne carecky 🙂 tak at sili a mimi je v poradku.

chilli009
13. lis 2014

@bjoucik.15 tak uvidíš, třeba to klaplo 🙂 , tfuj tfuj

karlos12
13. lis 2014

@bublinka74 jo, kamarádi dělaj glajchu, tak si to jdu užít.Oni jsou rádi že jsem jim půjčila manžela, zařizuje a staví jim domeček.Ale budu po nočních, snad neodpadnu moc brzo.Ale raději bych byla doma, ale co se dá dělat 🙂

karlos12
13. lis 2014

@majkylove kdyžtak jim nakrájej víc cibulky a hotovo.Nebo to svedeš na těhotenské chutě 😉 Ale určitě jim chutnat bude.Sna dnad na mejdanu nedopadnu jako minule.Po nočních, no nevím.Už nejsem mladé pako, tak bych se měla krotit 😉

martinalinda
13. lis 2014

@chilli009 ja jsem taky radsi, je to lepsi, dneska pri stehovani mela segra jen nejake kecy, jakoze konecne se stehuje, ze uz nikdo nebude blbe kecat atd...tak jsem taky moc rada, aspon bude klid a nebudu se zbytecne stresovat, co blbe mluvi atd.
My z nasima docela vychazime, nekdy bych je prerazila, jak se rika, ale jindy jsou fajn, nejak vychazime v ramci moznosti, ale zatim si to moc nemuzem jinak dovolit, uvidime co bude pak treba si opravime to po babi a dedovi a tam si budem delat co chceme, cely pul barak bude nas 🙂
Taky doufam ze mimi prijde vcas, snad na vanoce uz budeme v ocekavani, tesim se na to a strasne bychom si to prali, aby se zadarilo, tak uvidime...asi by to byl nejlepsi vanocni darek pro vsechny 🙂
No je fakt ze je to se segrou spis k litosti, to jsem mela na zacatku, ale o na to tak nebere, mysli si ze jsme vsichni uplne blbi a nerozumime ji, to ze je tvrdohlava a ukeca ji kazdy i na ztvrdly rohlik...tak to je jeji strasna nevyhoda, je moc ovlivnitelna ruznymi multilevel marketingy, prodejem zlata, parfemu...mysli si ze na to vydela, uz do toho dala tolik penez a nic se ji nikdy nevratilo. je v tomhle uplne blba a v tom ze se rozhodla jit s tim idiotem bydlet tak v tom taky, premluvil ji...nic vic.
Jo delam si ovu testy, no tento cyklus asi pozde, protoze jsem je delala 15DC a uz byla druha carka slabsi, takze ovu musela byt driv...jen nevim kdy, zlute telisko uz bylo videt 19DC na utz. Takze ted o vikendu udelam test a pokud zas nic, tak si jdu asi pro vyvolavacku - dalsi :( Cykly mam ruzne, minuly treba 24 dni, predtim 50 dni, ted jsem 36DC a porad nic, predtim byly i 31,34...takze obecne delsi, ale nevim teda..je to divne. takze asi se poradim s dr, co s tim.

majkylove
autor
13. lis 2014

@karlos12 ále,ty starý pako 😀 za tu zábavu v tu noc kolikrát ten zítřek protrpěnej stojí 😉 tak si to hlavně moooc užij!!!

chilli009
13. lis 2014

@martinalinda a test sis dělala ?

bjoucik.15
13. lis 2014

@chilli009 děkuji uvidíme... Může to být klidně i zánět krku, ale to bych radši to těhotenství 🙂

bjoucik.15
13. lis 2014

@martinalinda svatá pravvda, než něco vykládat chlapovi to radši napíšu tady a vyhnu se toho proč mi to říkáš nebo bezduchemu kyvani... 🙂

bublinka74
14. lis 2014

Tééda holky,jeden večer tu nejsem a to je psaníčko a čteníčko 🙂 @majkylove co gulášek dobrý teda ju,nešel do záchoda 😀 @karlos ..nooo ty si to pořádně užij,ono to chce nějakou změnu občas hmmm 😉

bublinka74
14. lis 2014

@martinalinda kočko to je dobře,určitě se srovnáš a vše můžou vyvolávat ty stresy hmm o tom vím své 😉 ,zkus se hodit víc do klidu,ikdyž je to těžké někdy,teď snad budete mít víc klidu ...co testík,zkoušela si dělat ? Mně v nemocnici doktor řekl,že pokud jsem měla různě dlouhé cykly,může se stát že byly anovulační,ale měly by se srovnat,já nyní druhý měsíc už je mám lepší a myslím,že i ovulka lép naskočila,ale vše uvidím nyní na těch vyšetřeních 😉 ,Měla jsem nyní ovulku 9 a 10 DC,ptala jsem se a říkali,že je to možné,někdo jí mívá po ms ,nyní už jsou na ovu testu jen dušíky a to jsem 14DC ,no necháme se překvapit 🙂 Třeba už si těhulka hmm ,mooc bych Ti to přála a věřím,že by to byl nejkrásnější dárek k vánocům .Já už s ítm moc nepočítám,ale kdo ví,může se stát zázrak 🙂

bublinka74
14. lis 2014

@karlos12 ...ty a stará jooo od kdy 😀 to mne pobavilo,to pak nevím co jsem jáá 😀 seniorka asi 😀 😀

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 ale joo,dobrej,snad bude chutnat,když ne tak ať si trhnou 😀

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove to je fakt 😀 nechutná -nežer 😀 😀 ,hele kočko,já měla tu ovulku a dva dny takové pobolívání v podbřišku,dneska už je klid ,třeba se něco dělo 😀 ikdyž tomu nevěřím,ale kdo ví že 😀

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 no právě,kdo ví,třeba joo 😉 uvidíme za 14 dní,už aby to bylo 🙂

majkylove
autor
14. lis 2014

musím vám napsat jak jsem dnes zatrapasila s tím zubařem 😅 přijdu tam že mi vypadla plomba,byla jsem tam jak rarita,on i sestra na mě hleděli,doktor že se mu to stalo naposledy ve škole,tak mrkne a prý:ona tam ale je,no trapáás 🤐 prostě jazykem mi připadá že tam mám díru jak když mi ten minulej týden vypadla a on mi říkal noo že je taková placatá ta plomba a přímo v zubu,no to se může stát jen mě 😀 takže zbytečný vstávání a ještě trapas hned po ránu 😅

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove :D nooo to je dobrý 😀 😀 ale stane se kočko 🙂

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove nooo uvidíme,třeba podvěsek mozkový řekl,já žádný umělý nechci ani léky a vyslalo nějaký vejce na cestu zas 😀 😀

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 podvěsek 😀 tak určitěěě 🙂 a kluci vlastně ví že se snažíte?

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove noo doktor říkal,že hodně záleží na podvěsku 😀 mozkovém 😀 ,že mozek vysílá podněty 😀 jj kluci to ví ....ty starší celkem jsou smutní,že už nám to rok nejde ...prej mámo,ty jsi nás měla tolik a nyní to nejde ,ale neboj ještě jich budeš mít 😀 trubky srandičky ze mne 😀 😀

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove nooo chodí jednou týdně,ten druhý tak jednou za 14 dnů a chybí mi celkem oba čoveče,njn byla jsem na ně zvyklá a byli jsme na sebe hodně vázaní když jsme byli 6 let sami,jsou zlatíčka,všici ....jsem šťastná že je mám a nikdy jsem nelitovala

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 😀 to je super že to tak berou,počkej,ještě budete mít děti zároveň 😀

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove noo to říká přítel ještě budem my čekat a jeden ze synů .... to by byla prča ...néé oni zatím néé,ikdyž mají přítelkyně,nějak řeší jiné věci zatím,ještě mají čas popravde 🙂

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove a taky čoveče mi překvapilo jak říkal doktor,vy jste tu endometriozu musela mít už dříve,ale tím jak jste byla těhotná víckrát,tak se Vám to posouvalo a léčilo těhotenstvím ....takže moje děti jsou i přes tuto hnusnou nemoc zázrak ..... 🙂 a kdybych prý rodila pořád po těch 3,4 letech ...tak by ani nepřišla 😀 říkám ježíš bych byla jak romka ....a on ale zdravá 😀 😀

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove jak říkal můj bratr ...dítě je dar od boha,buď ráda že máš krásné zdravé syny ,to když jsem zůstala sama víš,oni mají jednu dceru a hodně nemocnou ☹ tak je na tom něco pravdy ...a já chtěla vždy víc dětí .... 🙂 ,doktor říká u Vás geneticky problém není určo,ale věk už trošku hraje roli a endoška tomu nepřidá ...a proto i ty cysty se občas vytvoří,to dělá ta mrcha jedna prý 😕

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 tak čas mají,ale víš jak to bývá 😉 noo vidíš,takže sis ještě uškodila žes přestala rodit 😀

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 no jo no,bratr má pravdu a bohužel nemládnem nikdo,ale nebooj,dokoři jsou machři,to dáte 🙂

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove to já vím a kdyby tak co nooo tak by to byla sranda ...babička a maminka v jednom 😀 😀 ,noo fakt to tak je prý,jsem říkala noo pásová výroba néé měla být 😀

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove a to Ti ještě povím,když jsem rodila posledního syna,tak mi ten porodník říká,nechcete udělat sterilitu ,já se na něj podívala a říkám ve 29 letech ju ....to fakt nééé a on to budete chtít ještě děti a mně ti proběhla hlavou myšlenka,že člověk nikdy neví,že co se přihodí ...noo a podívej ....dnes bych litovala ,že jsem něco takového kdy udělala 🙂 ,člověk fakt nikdy neví co bude za rok,dva ,pět noo

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove a byla Ti tam teď v poradně sestřička a zapisovala kolik máš dětí,váhu ,věk a ona ty krásssssssssso takový macky hezký 😀