Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@mysackovi noo vidíš,že by se to urovnalo 😉 to je fajn ,tak budem všichni čekat na Ježíška 😀

terezapetrova
12. pro 2014

@bublinka74 s tim kojicim polštářem presne, ještě chapu, ze nekomu je to pohodlne ke spani před porodem ale ke kojeni jsem to tedy ja absolutne nevyužila, uplne stacila slozena mala deka abych malého mela vys /byl drobonky/ a plena na ublinkavani, podle me je to jedna z věci, do který je zbytecny investovat, aspoň tak to u nas bylo. proc se bojis toho leta kvůli horkum? a Ty velikosti jsem myslela tak, ze dnes to jde po 6 cm, napr od velikosti 62 je další 68, 74, 80 atd 🙂

terezapetrova
12. pro 2014

@janajens je porad sance 🙂 u me byl první duch na testu 5-6 den po zmeskane ms 🙂

terezapetrova
12. pro 2014

@majkylove na to oblozeni mimca v postýlce kojicim polštářem to je vlastne taky fakt, taky ho mel vojta nejaky cas v posteli 🙂

mysackovi
12. pro 2014

@bublinka74 to by byl ten nejkrasnejsi darecek 😉
Jen nevim jeszli mam na stedry den zkusit testik a nebo radsi pockat? 😉
Cpu do sebe jeste nosifol a gynex ...a jeste cajik🙂

terezapetrova
12. pro 2014

🙂

terezapetrova
12. pro 2014

@bublinka74 nu jo, ja mela s Vojtou termin uplny začátek zari a taky si rikala, ze to přes leto bude mazec ale nakonec bylo tak osklivy leto, ze uplne v poho 🙂 akorát pak v porodnici po porodu byly vedra nu.. a když se dite narodi koncem srpna supr, když ho vemes na prochajdu nejsou uz takova horka a přitom je většinou ještě pekne babi leto vim o cem mluvim 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@terezapetrova tj tak polštář má různé možnosti to joo,ale za mých dětí to nebylo 😀 prostě složit deku a šup na ní,nebo jsem měla úžasný péřový polštár a na tom rádi hnípali po kojení 😀 😀 😀 jooo léto nooo,když jsem čekala nejmaldšího byla jsem jak muflon a celý červenec hrozný vedra nooo 😀 😀

bublinka74
12. pro 2014

@mysackovi kdy máš dostat ms ??

bublinka74
12. pro 2014

@terezapetrova jééé krásná fotečka 😀 takhle taky spinkali ti moji 😀 😀

terezapetrova
12. pro 2014

@bublinka74 presne 🙂 termin hnípat po kojeni je supr 😀 co si pod tim představit ? odpocinek? 😀 a dekuji , tenkrat jsem si tohle musela hned vyfotit 🙂 prosim kolik jsi vždy v tehu nabrala? A videla jsi, ze by třeba po prvním slo lepe schazovat nez po druhem? 🙂

mysackovi
12. pro 2014

@bublinka74 26.12. Takze za dlouho :-\

bublinka74
12. pro 2014

@terezapetrova noo na tom polštáři fakt hnípali super 😀 jakože tvrdě spali 😀 noo tak přibrala jsem počkej ..13kg-vážil 4,40kg ,7kg vážil 4,15 kg,28kg vážil 4,95kg a 17kg a vážil 3,80 kg ....nijak extra jsem to nikdy neřešila a většinou do půl roka šla na svoji váhu 🙂 jen u druhého jsem měla podváhu po dvou měsících,takže jsem byla frajerka 😀 😀 žádné diety jsem nedržela,hodně pila,jedla polévky,ovoce,jogurty 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@mysackovi to není tak dlouho kočko .... 😉 uteče to uvidíš 😉 a držím všechny palečky ,moooc 😉

mysackovi
12. pro 2014

@bublinka74 to ja taky drzim 😉

janajens
12. pro 2014

@terezapetrova dekuji uvidime za tyden

janajens
12. pro 2014

@bjoucik.15 dekuji tak snad to dopadne dobre 😉

majkylove
autor
12. pro 2014

@terezapetrova nadherna fotecka 😵

bublinka74
13. pro 2014

@majkylove uf co jsi tu vyváděla takhle pozdě v noci 😀 😀

bublinka74
13. pro 2014

Ahojky všem,krásnou sobotu přeji 🙂 razím do práce do 14.h ,odpolko dodělám cukroví a pak klídek a zítra jedu s dvěma syny do Prahy na krásnou adventní neděli na 🙂 S 🙂 Staroměstské a Václavské náměstí 🙂 už se těším na tu atmosféru,svařáček a nějaký dárečky ještě dokoupíme 🙂

nonacek
13. pro 2014

@bublinka74 Cauky,tak to máme stejný také se chystáme do prahy v neděli...... na staromak....... 😉

majkylove
autor
13. pro 2014

@bublinka74 ahooj kočko,no přišla sem s večírku 😀 téda to máš krásný plány,závidím 🙂 já s cukrovím začínám až příští týden a už se toho děsím,už aby to bylo za mnou.a teď jdu vařit a pak asi budu celej den odpočívat a zítra chci komplet vystěhovat šatní skříň,přebrat a část přestěhovat do té nové,uskládat a tak,ale jinak taky odpočívat 🙂

janajens
13. pro 2014

Tak mrcha stale nikde paty den zpozdeni testik udelam az 19.12 😒

loilla
13. pro 2014

@bublinka74 Krásný plán na zítra, tiše závidím!!! 🙂))

loilla
13. pro 2014

Jinak i já přeju všem krásnou sobotěnku!!! .-) Já teď přijela z krámu a jdu vařit, péct... a pak k nám dorazí návštěva... tak se těším!!! 🙂)) Jinak - miluju slevy v F & F.. 😀

bjoucik.15
13. pro 2014

holky normálně jsem dneska málem chcípla bolestí...vůbec netuším z čeho to mohlo být,ale nemohla jsem stát, sedět, chodit-prostě nic! Mě vám taaak strašně chytnul pobřišek veprostřed,že jsem se svíjela a manžel mě musel chytat,protože jsem padala na hubu :( pomohlo teplo a bylinný čaj,ale vůůbec netuším z čeho to mohlo být!

Jinak včera jsme s mužem uspávali asi 2hodiny a takhle nervní jsem dceru ještě neviděla... V noci se probudila asi milionkrát a se řevem, spala mezi námi na posteli... Takže doufám že dnešní večer bude lepší :( no a jak se máte vy při dnešku??

chilli009
13. pro 2014

Holky, co myslíte? Ještě čekat na silnější? Podotýkám, ja obvykle mam ovulaci 21DC 😀

chilli009
13. pro 2014

Zkusím ještě zítra odpoledne testnout a uvidime bud bude slabnout nebo zesílí. Ty spodni dva jsou dnešní ranní a odpolední.

chilli009
13. pro 2014

@janajens az za týden? To nás budeš pěkně napínat 🙂 a co teplota stále měřís?

loilla
13. pro 2014

@chilli009 Já si teda OVU test nikdy nedělala, ale co vím, tak by ty čárky měly být stejně silné a nebo testovaná tmavší, ne? 🙂