Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
21. pro 2014

Hoolky nevíte některá,četla jsem že na dozrávání vajíček je výborný Kotvičník extra ...že zvyšuje to FSH ...??? potřebovala bych probrat ten jeden vaječník 😀 😀 😀

88martina88
21. pro 2014

@bjoucik.15
@majkylove
@sleepers
Tak horni je z dnes a spodni ze vcera rana. Mam pocit ako by byl z dnes zas o něco tmavsi 😀

88martina88
21. pro 2014

Zapomenu vzdy na tu forku 😀

bjoucik.15
21. pro 2014

ahoj holčičky tak včera vánoční úklid.... A jsem taaak zmožená... Test deska Negativní, ani jsem nečekala něco jiného....

bjoucik.15
21. pro 2014

@88martina88 krásné dušíci....

sleepers
21. pro 2014

@88martina88 taky mi prijde silnejsi. Jen tak dal 🙂

bjoucik.15
21. pro 2014

@chilli009 tak nic sněhobílo 🙂

sleepers
21. pro 2014

@bjoucik.15 a kolikaty DC?

bjoucik.15
21. pro 2014

@sleepers jsem 11DPO a tedy 34DC. 4 dny meškám....

sleepers
21. pro 2014

@bjoucik.15 to si mela docela pozde ovu.
Dokud to nedostanes, tak je sance furt. Drzim palce

majkylove
autor
21. pro 2014

@88martina88 prostě je tam,to je jasný 🙂 na štědrej den už to snad bude hezčí čárka 🙂
@bublinka74 tak to vůbec nevím čéče,ale třeba už nic probírat nebudeš muset 🙂 co test jakoo,nehlásíš? 🙂

bublinka74
21. pro 2014

@majkylove ajoj vždyt jsem psala :(

bublinka74
21. pro 2014

@majkylove jsem psala kočko,že jsem to dnes ráno dostala 😕 ,ale neva jsem ráda,že alespoń druhý cyklus bez potíží,špinění atd.... 🙂 tak na to hupsnem znovu .... a ovulka by mi měla vyjít na Nový rok tak třeba se zadaří na ten rok 2015 😀

bublinka74
21. pro 2014

@majkylove takže ani každý ovu test neznamená dobrý vejce 🙂 mám si prý jeden měsíc zkusit měřit teplotu,to je prý přesnější bo co ....ježíš na starý kolena toto 😀 😀

chilli009
21. pro 2014

@bublinka74 kočko to me moc mrzi, ale jak pises dobre je, že se cyklus srovnal a tělo funguje, tak už jen dobre načasování a klapne to

@bjoucik.15 zkus za dva dny, dokud nepřijde MS je šance

@88martina88 je tam a sili

majkylove
autor
21. pro 2014

@bublinka74 ahčo klapneáá,to mi nějak uniklo ☹ tak jak říkáš,teď to už určitě klapne!a máte nějakej další postupo ted od těch doktorů že už bys šla na to uvi nebo jak to ted bude?

bublinka74
21. pro 2014

@majkylove v poho,trošku to mrzí,ale nedělala jsem si velké naděje však mi na to upozornili 😉 ,noo teď ještě jeden ,dva cykly zkoušet ....prý je škoda mne cpát nějakýma hormonama zatím když je vše o.k,pak by se podívali ještě jednou na ty folikuly a dyžtak mi dají něco na to dozrávání asi clobest,nebo jak se to jmenuje ,utz ,uvidíme,v poho začnu dělat ovu testy a teplotu měřit hned po ms,mluvila jsem včera s doktorem z centra ,tak ještě dáme šanci tomu všemu 😉

bublinka74
21. pro 2014

@bublinka74 máme se nyní snažit každý 3 den od ms do ms 🙂 tak snad noo,musíme to nějak vymyslet,přítel dělá na směny i noční,ale to nějak dáme 🙂 napsala jsem Ježíškovi 🙂 fakt jako :D :D

bublinka74
21. pro 2014

@majkylove máme se nyní snažit každý 3 den od ms do ms emoticon tak snad noo,musíme to nějak vymyslet,přítel dělá na směny i noční,ale to nějak dáme emoticon napsala jsem Ježíškovi emoticon fakt jako :D :D

bjoucik.15
21. pro 2014

@sleepers
@chilli009 no holky, MS zatím nikde... Ale myslím,že 11DPO už by něco ukázalo...

chilli009
21. pro 2014

@bjoucik.15 ja mela ted naposledy ducha az nejaky 14den po, tak to ještě není ztraceny 🙂 třeba se ukáže az na vánoce 🙂

bjoucik.15
21. pro 2014

@bublinka74 to mě mrzí,že MS dorazila... Tak snad to tentokrát vyjde, co 3 dny šupky na to a bude miminko 🙂

@chilli009 něvěřím tomu,ale děkuji.... Uvidíme 🙂

sleepers
21. pro 2014

@bjoucik.15 muze se ukazat ukazat klidne i pozdeji. Ja bych to tak cerne nevidela.
Ale na druhou stranu, jestli 4.den meskas a jsi 11Dpo, tak to spis vypada, ze mas kratsi lutealni f.

kachnivp
21. pro 2014

@bublinka74 tak snad Ježíšek vyhoví jak nejdřív to půjde :D

kachnivp
21. pro 2014

Krásnou poslední adventní neděli děvčátka 🙂 všem, které stále čekají držím pěstičky a těm, které se dočkaly veliké gratulace 🙂

majkylove
autor
21. pro 2014

@bublinka74 aháá,tak to potom jo,tak to určo klapne přirozeně 🙂 ale stejně za mě už ti nějakej ten hormonek mohli dát,to zas jo 🙂 a my už máme doma stromeček a velkej nákup za náma takže supr 🙂

loilla
21. pro 2014

@bublinka74 jééé... čekala jsem jiný závěr.... 😖 ale co... vyjde to příště - U R Č I T Ě !!!!!!!!!!! 🙂

sleepers
21. pro 2014

Tak 7DPO hlasim, hnedy vytok, citlive bradavky a obcasne tlak v obl.vajecniku.
Tak doufam, ze clostil zabral a konecne to vyjde

majkylove
autor
21. pro 2014

@sleepers noo,tak to vypadá nadějně!držím pěsti! 🙂

terezapetrova
21. pro 2014

@bublinka74 nene ale ja se tak tesila, ze jsi tehulka 😒